جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید

کمپرسور داکت اسپلیت جی پلاس برای جاهای استفاده می شود که تقریبا حجم فشار هوا زیاد باشد. می توان گفت یک جایگزین مناسب برای کمپرسورهای پیستونی است. این کمپرسور دارای مکانیزم جا به جایی مثبت و چرخشی است که تقریبا دارای ظرفیت های 6 تا 35 هزار می باشد و با این ظرفیت ها تولید می شود. داکت اسپلیت جی پلاس 36 GCD-36KN6HR3 دارای ظرفیت 36 هزار BUT  است.

این نوع کمپرسور داکت اسپلیت جی پلاس برخلاف کمپرسور های پیستونی  دارای صدای بسیار پایینی می باشد که یکی از مزایای بسیار عالی این سیستم به حساب می آید. و از مصرف بهینه تری برخوردار است. این کمپرسور با دو نوع گاز R22 و گاز R410  سازگار می باشد.

داکت اسپلیت جی پلاس به راحتی می تواند در مناطقی که دارای آب و هوای اسیدی هستند کار کند به این علت که دارای فین های آبی رنگ است که جنس آن ها آلومینیوم است. این فلز باعث می شود که کویل در این آب و هوا دچار آسیب و خوردگی نشود.

کمپرسور داکت اسپلیت جی پلاس

داکت اسپلیت جی پلاس از 4 قسمت تشکیل شده که این چهار بخش در کنار هم  سیکل تبرید تراکمی را به وجود می آورند. کمپرسور یکی از بخش های اصلی داکت اسپلیت محسوب می شود.  که وظیفه متراکم کردن و افزایش فشار مبرد را عهده دار است.  هنگامی که گاز به کمپرسور وارد می شود متراکم می شود و دمای آن افزایش پیدا می کند.

کندانسور یکی دیگر از قطعات این دستگاه است که از بخش های اصلی آن به حساب می آید. کمپرسور و کندانسور در یونیت خارجی قرار گرفته اند و لوله مویین و اوپراتور در یونیت داخلی می باشد.

همچنین بخوانید :  با کیفیت ترین و ارزان ترین قیمت خرید داکت اسپلیت جی پلاس

داکت اسپلیت جی پلاس دارای انواع مختلفی است که دارای قیمت بسیار مناسبی می باشد و کیفیت بسیار بالایی هم دارد. وقتی داکت اسپلیت شما به خوبی کار می کند به معنای آن است که از کمپرسور بسیار باکیفیتی برخوردار است. در این کولر اسپلیت ها از فیلترهای تصفیه هوا استفاده کرده اند تا بتوانند باعث بهبود کیفیت هوا شوند و از ورود گرد و غبار و باکتری به داخل محیط جلوگیری می کند.

کمپرسور روتاری کمپرسوری  شبیه به پیستون می باشد که فضای بین سیلندر و پیستون دوران کننده را دو قیمت می کند که آن دو قیمت تخلیه و مکش هستند و هنگامی که پیستون شروع به چرخش می کند حجم این دو قسمت به طور مداوم افزایش و کاهش می یابد. و باعث  مکش و تراکم و تخلیه مبرد خواهد شد. سرمایش  و گرمایش این کولر گازی ها نسبت به دیگر کمپرسور ها بسیار عالی می باشد.

این کمپرسور ها دارای مزایای هستند مانند: لرزش کمتر، قطعات کمتر، قابلیت اطمینان بیشتر به دلیل نداشتن قطعاتی برای تدیل کردن حرک دورانی به خطی. همچنین دارای ابعادی بسیار کوچک و کم وزن هم می باشد.

کمپرسور داکت اسپلیت جی پلاس

ویژگی های کمپرسور داکت اسپلیت جی پلاس

  • دارای راندمان و کارایی بالای
  • دارای ظرفیت گوناگون در بازار است
  • فن آوری سازگار با گازهای مبرد دوستدار محیط زیست
  • دارای تکنولوژی اینورتر برای بهینه کردن مصرف انرژی

جمع بندی

کمپرسور داکت اسپلیت جی پلاس از نوع روتاری است که یکی از بهترین کمپرسورها به حساب می آید و می توانید تا مدت ها به راحتی از آن استفاده نماید. این داکت اسپلیت ها دارای باکیفیت ترین قطعات هستند که می توانند تا مدت ها از آن ها استفاده کرد.

همچنین بخوانید :  اجزای داکت اسپلیت هایسنس و نحوه عملکرد

برای تهیه کردن این نوع از داکت اسپلیت ها که دارای کمپرسور روتاری هستند می توانید به مجموعه رودیکا مراجعه نماید. و یا به صورت آنلاین با آن ها ارتباط برقرار کنید. شما می توانید ظرفیت های مد نظر خود را در این سایت مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید یک خرید راحت و بدون دردسر و رفت آمد داشته باشید.