جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
کولر گازی وست پوینت

دفترچه راهنمای کولر گازی وست پوینت می تواند به شما برای راه اندازی و نصب کولر کمک بسیاری بکند. در دفترچه راهنمای کولر گازی وست پوینت نکاتی درباره نگهداری و تمیز کردن این کولر گازی وجود دارد که به راحتی می توانید از طریق این دفترچه این مراحل را انجام دهید.

به شما توصیه می شود که حتما قبل از نصب و راه اندازی کولر گازی وست پوینت به دفترچه راهنمای آن مطالعه کنید تا نکات لازم  و کاربردی درباره راه اندازی و نصب آن را یاد بگیرید.

در این دفترچه مراحل نصب این کولر گازی را به صورت ساده و آسان برای شما توضیح داده است که از طریق آن می توانید به راحتی آن را نصب کنید ولی در صورتی که  نتوانستید آن را نصب کنید می توانید با مجموعه تیم رودیکا تماس بگیرید تا آن ها در اولین فرصت به محل شما بیایند و کولر گازی شما را نصب و راه اندازی کنند.

در دفترچه راهنمای کولرگازی وست پوینت اطلاعاتی درباره شرکت تولید کننده وجود دارد که با مطالعه آن می توانید اطلاعات مفیدی را درباره این کولر به دست بیاورید. شعار برند وست پوینت آسایش و راحتی مصرف کننده است. این شرکت دارای بیشتر از 50 سال سابقه در زمینه تولید لوازم خانگی  دارد.

نکاتی مهم در هنگام نصب و راه اندازی کولر گازی وست پوینت

 • محل قرار گیری یونیت داخلی مشخص شود.
 • یونیت داخلی نباید به دیوار چسبیده شود و فضای کافی برای فضای باز را داشته باشد
 • دیوار مورد نظر برای نصب باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد تا بتواند وزن یونیت را به خوبی تحمل کند.
 • فاصله استاندارد لوله ها از یونیت داخلی را باید در نظر داشته باشید.
 • لوله ها باید به یونیت داخلی وصل شوند.
 • محل قرار گرفتن کندانسور را معیین نماید
 • اتصال سیم های برق به کندانسور باید چک شود.
 • از اطراف باید فضای کافی برای کندانسور باید وجود داشته باشد.
 • کندانسور باید بر روی زمین صاف و تراز قرار بگیرد.
 • سیم کشی یونیت داخلی و خارجی را به خوبی چک نماید.
 • لوله ها باید عایق پوشاننده داشته باشند.
 • دریچه ها و اتصالات را برای نشتی چک نماید.
همچنین بخوانید :  مقایسه قیمت کولر گازی ایران رادیاتور با برند های خارجی

دفترچه راهنمای کولر گازی وست پوینت

در این دفترچه نکات مهمی را راجب این سیستم تهویه توضیح داده است. همچنین نحوه راه اندازی و نصب کولر گازی وست پوینت را هم به طور کامل توضیح داده و به عنوان یک همراه به شما برای نصب کار می کند.

در این دفترچه راهنمای کامل درباره استفاده از کنترل این دستگاه وجود دارد. دکمه NO  و OFF این کنترل برای روشن و خاموش کردن این دستگاه استفاده می شود. دکمه مثبت و منفی در این کنترل ها نشان دهنده کاهش و افزایش دمای کولر است .

در دفترچه راهنمای این محصول توضیحات کاملی درباره مصرف انرژی و راه های کاهش آن در این محصول توضیح داده است. همچنین دارای اطلاعات زیادی درباره گارانتی و نمایندگی های این محصولات نوشته شده است که می تواند به شما در موقع  خرابی و یا نیاز به تعمیرات این دستگاه کمک کند.

دفترچه راهنمای کولر گازی وست پوینت

این کولر گازی دارای بهترین قطعات در ساختار خود می باشد که تمامی اطلاعات لازم  در این دفترچه نوشته شده است. در این سیستم تهویه مطبوع از گاز مبرد R410 استفاده شده است که باعث می شود دستگاه یک کارکرد عالی داشته باشد. همچنین از دو عملکرد گرمایش و سرمایش برخوردار است که به راحتی می توانید در تابستان از سیستم سرمایشی و در تابستان از سیستم گرمایشی آن استفاده نماید.

محصولات این برند دارای مصرف برق بسیار پایینی هستند که باعث شده است که طرفداران زیادی را داشته باشند. اگر قصد خرید این محصولات را دارید بهتر است به سراغ نمایندگی های مجاز این برند بروید تا بتوانید یک محصول باکیفیت را خریداری کنید.

همچنین بخوانید :  معایب کولر گازی جی پلاس