جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
داکت اسپلیت وست پوینت

داکت اسپلیت وست پوینت یکی از برند های محبوب موجود در بازار است که فعالیت گسترده ای دارد. این برند فرانسوی به منظور کاهش قیمت نهایی کالا و پوشش بازار آسیا اقدام به تولید محصولات خود در کشور چین کرده است. این داکت اسپلیت های تولید شده در کشور چین با همان سطح کیفیت و زیر نظر مهندسین فرانسوی طراحی و ساخته می شوند.

وست پوینت دارای فعالیت زیادی در زمینه طراحی و ساخت انواع لوازم خانگی و سیستم های تهویه مطبوع دارد. وست پوینت از جدید ترین تکنولوژی روز دنیا است و فناوری های جدید دارد که می تواند محصولاتی با کیفیت و مدرن را وارد بازار کند.

شرکت وست پوینت یکی از سری سازنده های معتبر و مطرح فرانسوی می باشد. که با تولید محصولاتی جدید و مدرن توانسته سهم قابل توجهی از بازار فروش را به خود اختصاص دهد و به یک برند معروف در دنیا تبدیل شده است.

این داکت اسپلیت ها دارای کارکرد سرمایشی هستند که هوای مطبوعی را به محیط خانه شما می دهد. و از گاز خنک کننده R 22 به عنوان گاز مبرد استفاده می شود. که توانایی این اسپلیت را در سرمایش و تهویه چند برابر می کند. این دستگاه  با رده انرژی A کارکردی بهینه دارد و در کاهش مصرف برق بسیار عالی عمل می کند.

تنظیم داکت اسپلیت وست پوینت در تابستان

برای تنظیم کردن سرمایش داکت اسپلیت وست پوینت باید اول حالت قبلی را غیر فعال کنیم مثلا اگر بر روی حالت گرمایش است آن را غیر فعال و به حالت سرمایش فعال قرار بدهیم. سرمایش داکت اسپلیت وست پوینت به وسیله کمپرسور در یونیت خارجی و گاز مبرد تامین می شود.

همچنین بخوانید :  بهترین ظرفیت خرید و قیمت داکت اسپلیت بویمن برای ۱۰۰ متر چقدر است؟

قبل از تنظیم باید فیلترهای داکت اسپلیت را تمیز و یا تعویض نماید. همچنین رادیاتور داکت اسپلیت را به وسیله شیشه پاک کن و دستمال تمیز نماید.

در این مرحله باید گاز مبرد داکت اسپلیت را مورد بررسی قرار دهیم و در صورت کمبود گاز آن را شارژ نمایم. و بعد نوبت به کمپرسور می رسد که باید آن را به صورت جداگانه راه اندازی کنید تا مطمئن شوید کمپرسور به درستی کار می کند.

و در مرحله بعد تنظیم سرمایش داکت اسپلیت باید تمامی در و پنجره پرده را ببندید تا هیچ گونه روزنه ای برای خارج شدن باد وجود نداشته باشد. بعد تنظیمات سرمایش را انجام دهید.

وست پوینت

در این مرحله از تنظیم باید دکمه cool را روی ترموستات داکت اسپلیت فعال کرده و دمای ترموستات داکت اسپلیت را براساس دمای دلخواه تنظیم نماید بهترین دما برای منازل 26 تا 24 درجه است.

در این مرحله داکت اسپلیت را روشن کرده و از باد آن لذت ببرید.

نکات مهم برای تنظیم سرمایش داکت اسپلیت وست پوینت

اولین نکته مهم برای تنظیم داکت اسپلیت این است که باید حتما  قبل از شروع دستگاه را از برق بکشید تا دچار برق گرفتگی نشوید.

در هنگام سرویس کردن داکت اسپلیت نباید قطعاتی را مانند کمپرسور و …. به آغشته نماید چون باعث آسیب رساندن به آن می شود.

هنگام روشن کردن دستگاه مواظب باشید تا دریچه های خروجی داکت اسپلیت باز یا نیمه باز باشند. چون این کار باعث می شود عملکرد مثبتی در کارکرد داکت اسپلیت به وجود بیاید.

یک نمونه محصول وست پوینت

کولر گازی Westpoint 18inv دارای کارکرد سرمایشی است که هوای مطبوع و خنکی را به محیط خانه می دهد. و از گاز خنک کننده R22 به عنوان گاز مبرد استفاده می کند باعث می شود توانایی کولر در سرمایش و تهویه چند برابر می شود. این کولر گازی از دو قسمت پنل بیرونی و پنل داخلی به وجود آمده است. پنل بیرونی به وزن 52 گرم می باشد. که در بیرون از خانه و روی پایه مخصوص نصب شده و قسمت داخلی آن به وزن 13 کیلوگرم در فضای داخلی خانه است.

همچنین بخوانید :  بررسی فنی و قیمت داکت اسپلیت مدیا 48000 قبل از خرید آنلاین

جمع بندی

با توجه به مواردی که در بالا گفته شد داکت اسپلیت وست پوینت محصول کشور چین است. که دارای محصولات با کیفیتی می باشد. که شما می توانید برای خرید این محصولات با کیفیت به تیم رودیکا مراجعه کنید تا بتوانید یک محصول با کیفیت و عالی را خریداری کنید. همچنین می توانید با کارشناسان این بخش تماس بگیرید و راهنمایی لازم برای خرید محصول را دریافت نماید.