جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
کولر گازی ایران رادیاتور

کولر گازی ایران رادیاتور 9000 یکی از دستگاه های تهویه مطبوع است که می تواند محیط را به راحتی خنک نماید.

این دستگاه برای محیط های که دارای 17 متر مربع است مناسب می باشد و قابلیت سرمایش و گرمایش محیط را به راحتی دارد در ساختار این دستگاه  از گاز مبرد R410a استفاده می کنند که با محیط زیست سازگار می باشد. برای خرید آنلاین کولر گازی ایران رادیاتور در تهران می توانید به مجموعه رودیکا مراجعه نماید و از آن ها محصول مورد نظر خود را خریداری نماید.

این محصول از دو یونیت داخلی  و خارجی تشکیل شده است که یونیت داخلی آن در داخل خانه و یونیت خارجی آن در بیرون از ساختمان نصب می شود. برای خرید آنلاین باید در ابتدا متراژ مکانی را که می خواهید برای کولر گازی را خریداری نماید را در نظر بگیرید.

مشخصات کولر گازی ایران رادیاتور 9000

این محصول دارای فین های طلایی است که یکی دیگر از مشخصات کولر گازی ایران رادیاتور می باشد. که آن را در برابر عوامل فرسایش زا مقاوم می سازد. به علاوه در این سیستم از فیلتر های قابل شستشو و قابل تمیز کردن استفاده می شود تا آلاینده های معلق در هوا ذرات آلرژی و گرد و غبار موجود در هوا تصفیه شوند.

کولرگازی  9000ایران رادیاتور دارای  سیستم سرمایش و گرمایش است که به معنای این است که محصول مورد نظر قادر است در فصل تابستان سرما و در فصل زمستان گرما را برای شما فراهم کند و این ویژگی باعث شده توجه افراد زیادی به آن جلب شود. این نوع کولر گازی از برچسب انرژی  + Aبرخوردار است یعنی این که می تواند تا حد بسیار زیادی در مصرف برق صرفه جویی کند که این امر به نفع شما کاربران است.

همچنین بخوانید :  خرید آنلاین کولر گازی ایران رادیاتور در تهران

این محصول دارای کمپرسور درجه یک است که کمپرسور های آن از نوع کمپرسور روتاری است که ساخت شرکت موفق GMCC توشیبا است. این کمپرسور در مناطقی با آب و هوای معتدل است به علاوه گاز استفاده شده در این نوع محصول از نوع R410  می باشد که در صنایع برودتی موفق مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصول از فن دمنده قوی و بی صدا بهره مند است که در داخل یونیت داخلی فعالیت می کند که با عملکرد خود هوا را از یک طرف دریافت و از سوی دیگر با پرتاب آن به محیط باعث ایجاد باد قوی در محیط می شود. این محصول یکی از کولر گازی های بسیار استاندارد ایران رادیاتور می باشد که به پکیج ایران رادیاتور هم شهرت دارد و استفاده زیادی هم از آن می شود.

این محصول در کنار مزایای که دارد زیبایی شگفت انگیزی هم دارد که می توان از آن در تمامی دکوراسیون ها استفاده کرد.  و در مصرف سوخت  صرفه جویی کرده به علاوه از قیمت پایین و مقرون به صرفه ای هم بر خوردار است.

ویژگی های کولر گازی ایران رادیاتور 9000

  • دارای برچسب انرژی A
  • گاز مبرد R410a
  • مناسب برای محیطی با متراژ 17 متر مربع
  • دارای کمپرسور روتاری
  • مقاومت بالا در برابر خوردگی
  • دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 2 سال گارانتی قطعات
  • مناسب برای مناطق با آب و هوای معتدل
  • دارای کندانسور فین طلایی
  • دور متغییر

ویژگی های کولر کازی ایران رادیاتور 9000

جمع بندی

کولر گازی ایران رادیاتور9000 یکی از سیستم های تهویه مطبوع است که کارکرد سرمایشی و گرمایشی دارد و می تواند محیط را برای شما خنک نماید. همان گونه که گفته شده بهتر است برای خرید این دستگاه تهویه مطبوع به سایت رودیکا مراجعه نماید و از آن ها به صورت آنلاین خرید نماید در صورتی که قصد خرید این کولر گازی را دارید می توانید به راحتی با کارشناسان بخش فروش مجموعه رودیکا تماس بگیرید و راهنمایی های لازم برای خرید را دریافت نماید که خرید از این تیم بسیار به صرفه و با کیفیت می باشد.

همچنین بخوانید :  مشکلات متداول کولر گازی اسپلیت ایران رادیاتور چیست؟