جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
سفارش آنلاین کولر جی پلاس

برای سفارش آنلاین کولر گازی جی پلاس بهتر است به فروشگاه های معتبر مراجعه نماید. و از آن ها کولرهای مورد نیاز خود را خریداری نماید. در هنگام خرید کولر گازی مورد نیاز خود بهتر است در ابتدا به متراژ محیطی که می خواهید کولر را در آن نصب نماید توجه کنید. کولر گازی ها دارای دو قسمت هستند که یکی از آن ها در داخل خانه و دیگری در بیرون از خانه نصب می شود.

یکی از معیارهای مهم در هنگام خرید کولر گازی انتخاب آن براساس متراژ خانه و یا اتاق است. پس باید در هنگام خرید توجه نماید که کولر گازی شما باید حتما براساس متراژ خانه باشد تا بتواند آن را به خوبی خنک نماید. همچنین در صورتی که کولر به خوبی انتخاب نشود ممکن است محیط را به خوبی خنک نکند و یا حتی باعث  افزایش هزینه های برق مصرفی هم بشود.

کولر گازی های جی پلاس از سری کولرهای باکیفیت هستند که دارای بهترین قطعات و تکنولوژی ها می باشند. این کولرها دارای انواع مختلفی هستند که برخی از آن ها را برای شما توضیح می دهیم.

انواع کولر گازی جی پلاس

کولر گازی های جی پلاس از سری کولرهای است که دارای باکیفیت ترین قطعات وقیمت بسیار مقرون به صرفه هستند. کولر گازی یکی از پرکاربرد ترین وسایل سرمایشی در تابستان است. این محصولات در دو نوع GAC –TE  و  DAC –TM  هستند که برای مناطق غیر گرمسیری و گرمسیری بسیار مناسب می باشد. این دستگاه ها دارای ظرفیت های مختلفی هستند که از 9000 تا 30000 می باشند.

همچنین بخوانید :  مرکز خرید و فروش کولر گازی وست پوینت

کولر گازی جی پلاس GAC – TM 24

این کولر گازی یکی از محصولات برند جی پلاس است که برای محیط های که مساحت آن ها چیزی حدود 64 تا 91 متر مربع است بسیار مناسب می باشد. و مجهز به کمپرسور هوشمند است که می توانید با آن دما به جای خاموش شدن دما را به صورت هوشمندانه کنترل نماید. این محصول دارای تایمر است که به وسیله آن می توانید فعالیت دستگاه را تنظیم نماید. این کولر گازی به صورت گرمایشی و سرمایشی عمل می کند و مجهز به تکنولوژی اینورتر می باشد.

کولر گازی جی پلاس GAC – TE 30 L 3

این نوع از محصول یکی از محصولات باکیفیت برند جی پلاس است  که برای مناطق جنوبی بسیار مناسب می باشد و طراحی فوق زیبایی را دارا است. در این کولرها از به روز ترین تکنولوژی ها و قطعات استفاده شده است. این دستگاه ها را اگر در حالت TURBO قرار بدهید سرمایش و گرمایش آن در کمترین زمان انجام می شود. این محصول مجهز به پره های طلایی است که باعث ماندگاری یوینت های خارجی و داخلی می شود و از آن ها مراقبت می نماید.

کولر گازی جی پلاس GAC – TE 30 L 3

کولر GAC –TM 18 L 1

این محصول با کیفیت برای مناطق غیر گرمسیری بسیار مناسب می باشد. این محصول دارای فناوری اینورتر است که باعث کاهش هزینه های مصرف برق می شود. ریموت کنترل این دستگاه کارکرد با آن را برای شما بسیار آسان کرده است و شما می توانید در هر جای که هستید تنظیمات دستگاه را انجام دهید. یکی از ویژگی های این محصول داشتن حالت سلامت است که باعث از بین رفتن باکتری ها و ویروس ها می شود. این ظرفیت از کولر گازی جی پلاس برای مساحتی حدود 50 تا 64 متر مناسب می باشد و محیط را سرد می نماید.

همچنین بخوانید :  سفارش کولر گازی وست پوینت در امین حضور

جمع بندی

در متن بالا سعی کردیم برخی از کولر گازی های جی پلاس را برای شما توضیح دهیم. برای سفارش آنلاین کولر گازی جی پلاس می توانید به راحتی با مراجعه به تیم رودیکا خرید خود را انجام دهید  و از داشتن آن لذت ببرید شما می توانید با تماس با کارشناسان این مجموعه راهنمایی های لازم را دریافت نماید.