جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
بررسی کامل مشخصات داکت اسپلیت جی پلاس

داکت اسپلیت های جی پلاس از سری داکت اسپلیت های پر طرفدار هستند که دارای باکیفیت ترین قطعات می باشد. و می  تواند در سرمایش و گرمایش منزل و یا محل کار شما مفید واقع شود. این سیستم ساخت کشور چین است که دو حالت گرمایش و سرمایش را دارد. و دارای راندمان بالای است که می تواند در کمترین زمان دمای اتاق را به دمای مطلوب برساند.

هنگام خرید داکت اسپلیت Gpluse باید حتما متراژ مکان را در نظر بگیرید تا بتوانید یک داکت اسپلیت مطابق ظرفیت مکان شما خریداری شود تا بتواند دمای مورد نیاز را تامین کند. در صورتی که یک داکت اسپلیت بزرگتر از ظرفیت انتخاب کنید باعث می شود کولر بیشتر از حد مجاز مصرف انرژی داشته باشد.

داکت اسپلیت های این برند دارای ظرفیت های متنوعی هستند مانند 24000 تا 60000 می باشند. این برند در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت دارد و لوازم خانگی دیگری مانند ماشین لباسشویی و کولر گازی و … را هم با بهترین کیفیت تولید می کند.

قیمت این سیستم ها معمولا به ظرفیت آن ها و همچنین تک فاز و یا سه فاز بودن آن بستگی دارد. معمولا هر چه ظرفیت داکت اسپلیت جی پلاس بیشتر باشد از قیمت بیشتری هم برخوردار است.

داکت اسپلیت های جی پلاس دارای انواع مختلفی هستند مانند اسپیلت جی پلاس 60GCD60JN8HR3 که یکی از سیستم های محبوب می باشد. این سیستم ها به صورت توکار در سقف ها گذاشته می شوند. این داکت اسپلیت ها را می توانید از مجموعه رودیکا با یک قیمت و کیفیت باور نکردنی خریداری نماید.

همچنین بخوانید :  بهترین ظرفیت خرید و قیمت داکت اسپلیت بویمن برای ۱۰۰ متر چقدر است؟

ویژگی های داکت اسپلیت جی پلاس

این داکت اسپلیت از 4 بخش تشکیل شده که در کنار هم سیکل تبرید تراکمی را می سازند. این محصول باکیفیت دارای رده انرژی A می باشد. به علاوه گازی که در ساخت این محصول استفاده می شود گاز R410 می باشد که دوست دار محیط زیست است و مشکلی برای محیط زیست به وجود نمی آورد.

در این سیستم از تکنولوژی اینورتر استفاده شده که تقریبا 60 درصد کاهش مصرف انرژی دارد. داکت اسپلیت جی پلاس دارای فیلترهای چندگانه است که باعث جلوگیری از ورود گرد و غبار و باکتری می شود و همچنین کیفیت هوا را بهبود می بخشد.

برای این که بتوانید داکت اسپلیت خود را به خوبی نگهداری کنید باید به موقع  آن را سرویس کنید تا باعث به وجود آمدن مشکلات بزرگ تری نشود. معمولا استفاده از سیستم های تهویه مطبوع بیشتر است پس بهترین زمان برای سرویس کردن قبل از فصل تابستان است که در تابستان و گرمای طاقت فرسای آن داکت اسپلیت شما دچار مشکل نشود.

این محصول دارای گارانتی 5 سال کمپرسور و 18 ماه گارانتی قطعات می باشد. همچنین دارای توانایی فشار استاتیکی می باشد. می توانید این دستگاه را به کویل آب گرم وصل کنید برای گرمایش در فصل سرد سال.

ویژگی های داکت اسپلیت جی پلاس

این محصول دارای ریموت کنترل است برای اینکه بتوانید به راحتی تنظیمات آن را انجام دهید.

همچنین از سطح صدای پایینی برخوردار است. و می تواند چند فضا را به راحتی تهویه نماید. دارای فیلتر قابل شستشو. و ضد قارچ می باشد.

نکات مهم برای نصب و نگهداری داکت اسپلیت Gplus

  • سیستم های گرمایشی و سرمایشی در هر فصل نیاز به راه انداز و نگهداری دارند که تقریبا شش ماهی یکبار باید توسط تعمیرکاران مجرب باید به خوبی بازدید شوند تا در صورت وجود هر گونه مشکل برطرف شود.
  • معمولا باید کندانسور سیستم تهویه در طول یک سال چند مرتبه سرویس شود و هم چنین باید حتما فین های دستگاه به خوبی شسته شود و فیلترهای آن گردگیری شود.
  • هنگام نصب کردن داکت اسپلیت Gplus باید حتما ظرفیت فضای مورد نظر را در نظر بگیرید تا باعث افزایش مصرف انرژی نشود.
  • یونیت خارجی آن باید حتما در یک محیط باز وباشد و مکان قرار گیری آن باید در معرض تابش مستقیم نور آفتاب نباشد.
همچنین بخوانید :  تعمیر و نگهداری داکت اسپلیت جی پلاس