جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
تصفیه کننده هوا

تصفیه کننده هوا جی پلاس از سری دستگاه های است که برای هر خانه ضروری می باشد به خصوص در شهرهای که آلودگی بالا است  و افراد در مرکز شهر و مناطق شلوغ می باشند و خانواده هایی که دارای کودک و خردسال هستند یک وسیله ضروری است. برای خرید دستگاه تصفیه کننده هوا جی پلاس باید در ابتدا متراژ مکانی که می خواهید در آن دستگاه تصفیه کننده هوا را بگذارید را در نظر بگیرید و بعد براساس آن یک دستگاه خریداری نماید.

دستگاه های تصفیه کننده هوا دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام از آن ها دارای کیفیت و قیمت متفاوت است که بهتر است برای خرید این محصول به سایت رودیکا مراجعه نماید که یکی از سایت های است که این دستگاه را با یک قیمت بسیاربه صرفه بفروش می رساند. این دستگاه ساخت کشور ایران است که یک کارکرد بسیار عالی را دارا است.

مشخصات دستگاه تصفیه کننده هوا جی پلاس

این محصول دارای فیلترهای است که می توانید به راحتی آن ها را تعویض نماید و یا شستشو دهید. در صورتی که فیلترها به موقع تعویض نشوند باعث کاهش راندمان دستگاه می شوند پس تعویض و شستشو ان ها بسیار اهمیت دارد. این فیلترها شامل فیلتر یون نقره ای  و فیلتر کنترل کننده می باشد که هوا را تمیز و پاکیزه می کند.

در این  تصفیه کننده هوا Gplus  ماژول های رطوبت سازی وجود دارد که براساس نیاز مشتری قرار گرفته اند و بسیار کاربردی می باشند. و بوی سیگار  و غذا را هم کاملا از بین می برد از این دستگاه برای محیط های که در آن افراد سالمند و کودک وجود دارند استفاده می کنند تقریبا امروزه در بیشتر خانه ها یک دستگاه تصفیه کننده هوا وجود دارد.

همچنین بخوانید :  معرفی نمایندگی جی پلاس در تهران برای خرید تصفیه کننده هوا با بهترین قیمت

این دستگاه دارای صدای حدود 65 دسی بل می باشد که اصلا آزار دهنده نمی باشد. این دستگاه باید در هنگام نصب دارای فضای آزاد در اطراف خود باشد تا بتواند کارکرد مناسبی داشته باشد. این دستگاه ها باید جای قرار داده شوند که در معرض باد مستقیم قرار نگیرند.

همچنین این محصول دارای نمایشگر است که تمامی اطلاعات مورد نیاز را به شما نشان می دهد و کیفیت هوا را با دو شاخص برای شما نمایش می دهد. پس شما به راحتی می توانید کیفیت هوای محیط خود را بسنجید.

از دیگر مشخصات این دستگاه می توان به سنسور تشخیص میزان گرد و غبار اشاره کرد که آلودگی ها را به راحتی شناسایی می کند و سریع آن ها را جذب می کند. از قابلیت های دیگر این دستگاه می توان به عملکرد هوشمند و خواب آن اشاره کرد. این دستگاه ها به صورت خودکار میزان آلودگی های که در هوای محیط هستند را تشخیص می دهند و میزان هوای خروجی را تنظیم می کنند .

به علاوه این دستگاه تصفیه کننده هوا دارای فیلترهای قدرتمندی است که می تواند عمل تصفیه هوا را به خوبی برای شما انجام بدهد. که فیلتر اولیه فیلتر hepa می باشد که فضای بین تار و پود آن چیزی حدود ۰.۳ میکرون می باشد.

ویژگی های دستگاه تصفیه کننده هوا جی پلاس

  • دارای نمایشگر برای نشان دادن کیفیت هوای محیط
  • دارای مصرف برق و سطح صدای بسیار پایین
  • در دسترس بودن انواع فیلترها و قطعات برای دستگاه تصفیه هوا
  • سیستم حالت خواب و سیستم عملکرد خودکار
  • مجهز به سنسور های رطوبت و میزان سطح آب
  • تشخیص غلظت آلاینده در محیط و رطوبت ساز برای ایجاد فضای مطبوع
  • فیلترهای دستگاه تصفیه کننده هوا که به راحتی قابل تعویض هستند
همچنین بخوانید :  آیا مدت زمان گارانتی و قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس در کاتالوگ مشخص می شود؟

ویژگی های دستگاه تصفیه کننده هوا جی پلاس

جمع بندی

برای دریافت قیمت و خرید تصفیه کننده هوا جی پلاس بهتر است به سراغ نمایندگی های فروش این محصولات مانند مجموعه رودیکا بروید و از این سایت خرید نماید به این علت که این نمایندگی ها دستگاه های خود را با یک قیمت بسیار منصفانه به فروش می رسانند. شما می توانید تصفیه کننده هوا جی پلاس 670 و یا تصفیه کننده هوا جی پلاس 450 را خریداری کنید.