جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
مزایای داکت اسپلیت میدیا 48000

داکت اسپلیت میدیا 48000 یکی از سیستم ها تهویه مطبوع است که دارای با کیفیت ترین قطعات می باشد. این برند یکی از برندهای برتر موجود در بازار است که توانسته است طرفداران زیادی را به خود جذب نماید. این دستگاه دارای طراحی و کیفیت ساخت بسیار بالای است.

این محصول بسیار باکیفیت ساخت کشور چین است که این کمپانی یکی از کمپانی های معتبر و شناخته شده در حیطه لوازم خانگی به حساب می آید.

این محصول با کیفیت و زیبا مجهز به دستگاه ها و فناوری های روز دنیا است که می تواند سرمایش و گرمایش مورد نیاز افراد را به خوبی تامین نماید. داکت اسپلیت مادیا هوای یک نواخت و یک پارچه ای را برای شما فراهم می کند. از این دستگاه می توان در بیشتر نقاط جهان استفاده کرد.

این داکت اسپلیت مدیا از یک هواساز مرکزی استفاده شده که معمولا در فضای بیرون از خانه نصب می شود. و هواساز دستگاه به وسیله کانال های که در داخل خانه نصب شده اند هوای مطبوع و تمیز را به محیط داخل منتقل می کنند.

این محصول دارای قدرت و توان خنک کنندگی بسیار بالای است که باعث شده است از این داکت اسپپلیت میدیا 48000 برای مناطق مسکونی، تجاری، فروشگاهی و…. استفاده نمایند.

این محصول حجم بسیار کمی دارد و به این دلیل به راحتی می توان در سقف های کاذب آن را نصب و اجرا کرد و تقریبا این اسپلیت هیچ فضای را در داخل اشغال نمی کند.

قطعات داکت اسپلیت میدیا 48000

این محصول از قطعات و اجزای بسیاری تشکیل  شده است که برخی از آن ها را برای شما توضیح می دهیم:

همچنین بخوانید :  بهترین داکت اسپلیت با قیمت مناسب و مصرف کم

کمپرسور

یکی از اصلی ترین و مهم ترین قطعات در داکت اسپلیت Midea   کمپرسور است که با فشرده سازی و متراکم کردن گاز مبرد فرآیند سرما سازی را آغاز می کند. این قطعه را قلب داکت اسپلیت می دانند به گونه ای که اهمیت این قطعه در داکت اسپلیت بسیار بالا است.

در این دستگاه ها از کمپرسور های روتاری استفاده می کنند. به این علت که از راندمان و بازدهی بالای دارند و همچنین باعث کاهش مصرف انرژی هم می شوند. این کمپرسور با گرفتن انرژی الکتریکی و شروع به کار گاز مبردی که از اوپراتور فرستاده شده را فشرده می کند و به بخش کندانسور می فرستد.  با انجام شدن این فرآیند به وسیله کمپرسور فشار گاز مبرد هم زیاد می شود. این کمپرسور ها از مکانیزم چرخشی و جا به جایی بسیار خوبی برخوردار هستند.

فیلتر هوا

فیلتر هوا یکی از تاثیرگذارترین و کاربردی ترین اجزا در سیستم تهویه مطبوع است. این فیلتر وظیفه دارد محیط را تمیز و عاری از هرگونه میکروب و گرد و غبار نمایدو بعد هوا را  به محیط مورد نظر انتقال دهد.  این فیلتر ها باعث افزایش طول عمر دستگاه می شوند.  آلودگی تقریبا  در تمامی شهرها وجود دارد و سلامت و تندرستی افراد را به خطر می‌اندازد.

ورود این آلودگی ها به فضای داخل باعث می شود که حساسیت ها و بیماری های تنفسی در افراد به وجود بیاید. وجود این فیلتر هوا در داکت اسپلیت مادیا باعث شده که هوا بدون هیچ گونه آلودگی و ذراتی به محیط انتقال پیدا کند.  به علاوه این فیلتر ها باعث افزایش طول عمر دستگاه نیز می شود.

همچنین بخوانید :  معرفی شرکت و خرید و قیمت داکت اسپلیت میدیا

قطعات داکت اسپلیت میدیا 48000

گاز مبرد

گاز مبرد یکی از گاز های متداول و رایج در سیستم های تهویه مطبوع است. گاز مبردی که در داکت اسپلیت میدیا استفاده شده است از نوع r۴۱۰a می باشد که تقریباً سازگاری بسیار خوب و ایمنی با محیط زیست دارد.

جمع بندی

داکت اسپلیت های مدیا با استفاده از فناوری و تکنولوژی های روز دنیا تولید شده است و تقریباً از جدید ترین و مدرن ترین مکانیزم های برودتی و حرارتی در ساخت این سیستم استفاده شده است . که باعث افزایش بازدهی و کارایی دستگاه و همچنین صرفه جویی در مصرف برق و انرژی این سیستم شده است. به علاوه استفاده از فناوری اینورتر در ساخت این دستگاه باعث کاهش مصرف برق شده است. استفاده از این تکنولوژی در ساخت داکت اسپلیت Midea باعث شده مصرف برق این دستگاه تا ۶۰ درصد کاهش پیدا کند.

شما می توانید برای خرید این محصولات با کیفیت و زیبا به سایت رودیکا مراجعه نماید. و با تماس با کارشناسان بخش فروش این دستگاه اطلاعات بیشتری راجب آن به دست بیاورید.