جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
معایب کولر گازی جی پلاس

کولر گازی های جی پلاس از سری کولر های  است که از آن برای ساختمان های مسکونی و اداری  مورد استفاده قرار می گیرند.  این محصولات دارای یونیت داخلی و خارجی است که به وسیله لوله های مسی به یک دیگر وصل شده اند.

و براساس ظرفیت کمپرسور به دو نوع معمولی و اینورتر دار تقسیم می شوند. که در نوع اینورتر دار کولر تا زمانی که فن های دمنده در حال کار هستند کمپرسور خاموش نمی شود. ولی نوع معمولی آن بعد از کم شدن دمای اتاق براساس دمای که کاربر تعیین کرده است کم می شود و با توجه به سیگنال های ارالی به وسیله ترموستات کمپرسور خاموش می شود. و بعد  دوباره با گرم شدن دمای محیط روشن می شود.

کولر گازی جی پلاس همچون دیگر سیستم های تهویه مطبوع دارای یک سری مزایا و معایب می باشد که سعی داریم برخی از مزایا و معایب این دستگاه ها را برای شما توضیح دهیم.

مشخصات کولر گازی جی پلاس

کولر گازی جی پلاس در ظرفیت های 9000 تا 30000btu  برساعت تولید می شوند. تعیین ظرفیت این کولر گازی ها به نوع منطقه جغرافیایی اعم از گرمسیر و معتدل می باشد و همچنین به متراژ و مساحت محیط مورد نظر شما بستگی دارد. این کولر گازی از مزایای زیادی برخوردار است که باعث شده که طرفداران زیادی داشته باشد.

این دستگاه دارای عملکرد توربو است که در زمان کوتاه سرمایش و گرمایش خانه شما را فراهم می کند. کولر های جی پلاس چهار جهته می باشند و این عملکرد امکان تهویه ی هوای اتاق را به حالت یکنواختی فراهم می کند  به این گونه که تمام قسمت های خانه به صورت یکسان خنک می شود.

همچنین بخوانید :  خرید و قیمت کولر گازی جی پلاس

این دستگاه دارای دو عملکرد  سرمایش و گرمایش می باشد.  که کمپرسور آن ها روتاری و به حالت هوشمند است به گونه ای که تا محیط مورد نظر خنک نشود دستگاه خاموش نمی شود. و سطح انرژی این محصول A است.

این دستگاه دارای پره های طلایی می باشد که باعث تعادل دما و همچنین ماندگاری کندانسور می شود به علاوه باعث افزایش طول عمر کولر گازی جی پلاس هم می شود.

مزایا و معایب کولر گازی جی پلاس

  • دارای مصرف انرژی گرید A
  • مجهز به حالت ECO که موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.
  • مجهز به کمپرسور هوشمند اینورتر (inverter)
  • دارای قابلیت رطوبت زدایی که برای مناطق معتدل وشرجی نظیر شهرهای شمالی کشور گزینه خوبی هستند.
  • مجهز به حالت Turbo که سبب سرد شدن یا گرم شدن سریع هوا می شود.
  • مجهز به فناوری Health Mode برای پاکسازی باکتری ها و ویروس ها
  • مجهز به ال ای دی که موجب زیباتر شدن اسپلیت شده و تغییرات را به خوبی نشان می دهد.
  • مجهز به سیستم Auto Restart که در صورت قطع ناگهانی برق تنظیمات دستگاه را در همان حالت حفظ می کند.
  • مجهز به تایمر برای تنظیم فعالیت دستگاه در اوقات مختلف

مزایا و معایب کولر گازی جی پلاس

معایب

کولر گازی های جی پلاس از سری کولر های هستند که دارای مزایای بسیاری می باشند و معایب انگشت شماری را دارا هستند. این کولرها همچون دیگر کولر ها یک معایب دارند که آن هم این می باشد. که در صورت انتخاب کولر گازی بزرگ تر از محیط ممکن است کولر نتواند محیط را به خوبی خنک نماید. و باعث افزایش مصرف انرژی دستگاه شود.

همچنین بخوانید :  قیمت کولر گازی ایران رادیاتور 18000

پس بهتر است در هنگام خرید کولر ظرفیت آن را متناسب با متراژ محیط در نظر بگیرید تا باعث افزایش هزینه شما نشود.

جمع بندی

این کولر گازی ها دارای بهترین ویژگی ها و تکنولوژی ها در ساختار خود هستند. برای خرید این محصولات با کیفیت بالا بهتر است به سراغ نمایندگی های معتبر آن ها بروید تا یک محصول عالی را خریداری نماید. تیم رودیکا یکی از نمایندگی های مجاز این برند است که می توانید محصولات خود را با قیمتی بسیار منصفانه از آن ها خریداری نماید.