جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
مشخصات داکت اسپلیت جی پلاس

برای این که در مورد خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس و نظرات مصرف کنندگان این برند اطلاعاتی را به دست بیاورید باید به سایت رودیکا مراجعه نماید و اطلاعات کافی در این زمینه را به دست بیاورید. داکت اسپلیت جی پلاس یکی از سیستم های تهویه مطبوع است که طرفداران بسیار زیادی دارد و دارای عملکرد گرمایش و سرمایش است که توسط شرکت گلدیران تولید و طراحی شده است و با عنوان برند جی پلاس به بازار وارد شده است.

این محصول بر اساس استاندارد ها و تکنولوژی های روز دنیا تولید و طراحی شده اند و از بهترین قطعات در ساخت این محصول استفاده شده است. این اسپلیت را می توانید به راحتی در سقف جای گذاری نماید. این اسپلیت ها در ظرفیت های گوناگون به بازار وارد می شوند که یکی از بهترین و باکیفیت ترین این محصولات داکت اسپلیت جی پلاس 30000 است که برای فضاهای حدود 80 متر مناسب می باشد.

مشخصات داکت اسپلیت جی پلاس

داکت اسپلیت جی پلاس دارای شکل ظاهری زیبا می باشد که می تواند با سبک دکوراسیون منزل شما تطابق و تناسب برقرار کند. داکت اسپلیت ها به دلیل نصب در سقف فضایی را اشغال نمی کنند همچنین در ساختار اسپلیت های جی پلاس از فن هایی با کیفیت و پیشرفته استفاده شده که باعث کاهش صدای دستگاه در هنگام کار کردن شده است. این فن ها  با افزایش توان هوادهی و هوای مطبوع را به صورت یکنواخت و متعادل در تمامی نقاط محیط پخش می کند.

همانطور که گفته شد داکت اسپلیت های جی پلاس دارای ظرفیت های متنوعی است. که در قیمت محصول تاثیر زیادی دارد این ظرفیت ها باعث شده که قیمت این دستگاه ها متغیر باشد. پس هرچه ظرفیت و ابعاد دستگاه جی پلاس بالاتر باشد قیمت آن نیز بیشتر است.

همچنین بخوانید :  راهنمای خرید و قیمت داکت اسپلیت میدیا اینورتر

یکی دیگر از اسپلیت های دارای کیفیت و عالی داکت اسپیلت جی پلاس 60   GCD60JN8HR3 یکی از باکیفیت ترین محصولات برند جی پلاس است که دارای بازه عملکرد دمایی وسیعی از 15- تا 24+ درجه سانتی گراد در حالت گرمایش بوده و در حالت سرمایش نیز این بازه حدود 10 تا 55 درجه سانتی گراد می باشد. همچنین دارای کمپرسور اینورتر می باشد. که برخلاف کمپرسورهای دور ثابت در عین که موجب صرفه جویی انرژی می شوند. سرمایش و گرمایش بیشتری را نیز فراهم می کنند.

این محصول دارای راندمان و بازدهی بالای است و با کمترین میزان انرژی در مدت زمان کوتاهی دمای اتاق را به حد دلخواه می رسانند .این داکت اسپلیت ها را می توانید در مناطقی که دارای آب و هوای اسیدی هستند نصب نماید. جون این محصولات دارای فین های آبی هستند که جنس آن ها آلومینیوم است و از ایجاد آسیب و خوردگی در دستگاه جلوگیری می نماید

ویژگی های داکت اسپلیت جی پلاس

  • دارای راندمان و کارایی بالای
  • دارای ظرفیت گوناگون در بازار است
  • فن آوری سازگار با گازهای مبرد دوستدار محیط زیست
  • دارای تکنولوژی اینورتر برای بهینه کردن مصرف انرژی
  • سازگار بودن با تمام نقاط کشور و مناسب برای واحد هایی تا 60 الی 80 متر مربع
  • قابلیت نصب در سقف کاذب
  • قابلیت اتصال به کویل آب گرم
  • مجهز به ریموت کنترل دیجیتال
  • گاز مبرد R410a

ویژگی های داکت اسپلیت جی پلاس

جمع بندی

داکت اسپلیت جی پلاس یکی از محصولات بسیار عالی و باکیفیت برند جی پلاس است که در طول چندین سال گذشته توانسته است طرفداران بسیار را به خود جذب نماید اگر می خواهید نظرات در مورد داکت اسپلیت جی پلاس را مشاهده نماید می توانید به سایت رودیکا بروید و در صفحه این سایت نظرات مشتریان را درباره این برند عالی را مشاهده نماید. چنان چه قصد خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس را دارید می توانید به همین سایت مراجعه نماید و محصول مورد نظر خود را خریداری نماید.

همچنین بخوانید :  بررسی کاتالوگ راهنمای خرید و قیمت داکت اسپلیت 36000 جی پلاس