جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
کولر گازی ایران رادیاتور

امروزه خرید آنلاین کولر گازی ایران رادیاتور در تهران یکی از روش های بسیار آسان است که باعث می شود که مردم بدون حضور در ترافیک محصول مورد نظر خود را خریداری کنند. برند ایران رادیاتور یکی از برندهای بسیار موفق در زمینه سیستم های حرارتی و برودتی است که در زمینه تولید رادیاتور پکیج و سایر سیتم های حرارتی فعالیت می کند.

کولر گازی دو پنله ایران رادیاتور از محصولا جدید و پرطرفداری می باشد که افراد با خرید این کولرها می توانند فضاهای مختلفی را با آن خنک کنند. همچنین این کولرها فضای بسیار کمی را اشغال می کنند و شما به جای خرید دو دستگاه کولر گازی از یک دستگاه دو پنله استفاده می کنید و دیگر چند کندانسور را نیاز نیست در پشت بام قرار دهید.

این کولرها دارای کارایی بسیار زیادی هستند به این دلیل مورد استقبال بیشتر مردم می باشند. چون قابلیت خنک کردن چند بخش را دارا هستند ولی کولر گازی های معمولی تنها قابلیت خنک کردن یک فضا را دارند. در صورتی که کولر گازی دو پنله ی تواند همزمان چند فضا را خنک نماید.

مشخصات و قیمت کولر گازی ایران رادیاتور

کولر گازی های دو پنله ایران رادیاتور از سری سیستم های تهویه مطبوع هستند که گرمایش و سرمایش را به خوبی تولید می کنند. این کولر ها از یک یونیت خارجی و یک یونیت داخلی تشکیل شده اند که این دو یونیت به وسیله لوله های مسی به یکدیگر متصل شده اند و گاز مایع مبرد داخل لوله ها جریان دارد. در این نوع محصول از نوع R410  می باشد. که در صنایع برودتی موفق مورد استفاده قرار می گیرد. این گاز دوست دار محیط زیست است و آسیبی به محیط نمی رساند. تمامی مدل های کولر گازی این برند دارای برچسب انرژی A  هستند.

همچنین بخوانید :  کولر گازی جی پلاس ساخت کجاست

این کولر گازی  دارای فین های طلایی می باشد که یکی دیگر از ویژگی های  کولر گازی ایران رادیاتور می باشد. که آن را در برابر عوامل فرسایش زا مقاوم می سازد. به علاوه در این سیستم از فیلتر های قابل شستشو و قابل تمیز کردن استفاده می شود. تا آلاینده های معلق در هوا ذرات آلرژی و گرد و غبار موجود در هوا تصفیه شوند.

این کولر ها دارای ظرفیت های مختلفی هستند که یکی از این کولرها کولر گازی ایران رادیاتور18000 می باشد که دارای طرفداران بسیاری می باشد. و برای فضاهای کوچک بسیار مناسب می باشد و دارای کرسور روتاری است که ساخت شرکت توشیبا می باشد. کولر گازی ایران رادیاتور قابلیت این را دارد که بدون کاهش دما در حالت سرمایش با عملکردی مستقل فن در حالت رطوبت زدایی محیط مورد استفاده قرار گیرد. کمپرسور این دستگاه از نوع روتاری است که ساخت کشور توشیبا است. این کمپرسور  یکی از با کیفیت ترین کمپرسور های موجود در بازار می باشد.

مشخصات و قیمت کولر گازی ایران رادیاتور

کولر گازی ایران رادیاتور 24000 یکی دیگر از محصولاتی است که بسیار باکیفیت می باشد و می تواند فضای حدودی 70 متر را خنک نماید. و از سری محصولات بسیار عالی شرکت ایران رادیاتور به حساب می آید. این کولر گازی برای مناطقی با رطوبت بالا و شهر های بزرگ بسیار مناسب است. یکی دیگر از ویژگی های این محصول داشتن کمپرسور GMCC است که  در یکی از بروز ترین و مدرن ترین کارخانه های کمپرسور روتاری در چین ساخته می شوند. و برای کولر گازی ایران رادیاتور 24000 مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین بخوانید :  خرید و قیمت کولر گازی جی پلاس

جمع بندی

در متن بالا سعی کردیم توضیحات کاملی را درباره کولر گازی ایران رادیاتور در اختیار شما قرار دهیم. این کولرها دارای کیفیت بی نظیری هستند. که می توانند به راحتی محیط را برای شما خنک کنند خرید آنلاین کولر گازی ایران رادیاتور در تهران یکی از روش های بسیار عالی است. که شما می توانید با آن روش خرید کنید سایت رودیکا یکی از سایت های بسیار عالی و مطمئن برای خرید است.