جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
اسپلیت جی پلاس

خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس را باید از نمایندگی های فروش این محصولات دریافت نماید. این محصولات دارای کیفیت باور نکردنی هستند که می توانند نیاز شما را به خوبی برطرف نمایند. داکت اسپلیت های جی پلاس در دو نوع معمولی و اینورتر تولید می شوند. اینورتر در این محصولات باعث کاهش مصرف انرژی و کم شدن هزینه ها می شود. و همچنین راندمان دستگاه را بالا می برد.

رده انرژی داکت اسپلیت جی پلاس A می باشد. و یکی از پیشرفته ترین کولر گازی ها به حساب می آید. این محصول ساخت کشور چین است که در دو حالت سرمایشی و گرمایشی تولید می شود.  این محصول دارای فین های طلایی است که باعث می شود قطعات این داکت اسپلیت دچار خوردگی و زنگ زدگی نشوند.

داکت اسپلیت برند جی پلاس

داکت اسپلیت برند جی پلاس دارای ظرفیت های مختلفی است که ظرفیت های پایین آن از برق سه فاز و ظرفیت های 48000 از تکفاز و سه فاز و 60000 آن به صورت سه فاز می باشد. در هنگام خرید داکت اسپلیت باید حتما به نوع کاربری، متراژ، و تعداد طبقات و مقدار فضا توجه نماید.

خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس با توجه به ظرفیت آن متفاوت است.هر چقدر ظرفیت داکت اسپلیت بالاتر باشد معمولا قیمت آن هم بالاتر خواهد بود. شرکت جی پلاس برای به دست آوردن رضایت مشتریان خود کمپرسور این محصول را 5 سال و قطعات آن را 18 ماه گارانتی کرده است تا مشتریان بتوانند در صورت وجود هر گونه مشکلی به صورت رایگان آن را برطرف نمایند.

همچنین بخوانید :  تکنولوژی اینورتر داکت اسپلیت بویمن چه مزایای دارد؟

در داکت اسپلیت جی پلاس مبرد به وسیله کمپرسور متراکم و فشرده شده و بعد به کندانسور که خنک کننده گاز است می رود و کندانسورفرآیند تقطیر را انجام می دهد و گاز داغ شده در کمپرسور به یک مایع خنک تبدیل می شود. در این حال مایع خنک کننده دارای دمای پایینی است و به یک کاهنده فشار که اکسپنسن ولو است منتقل شده است. و بعد به پنل داخلی منتقل می شود و گرمای داخل به وسیله مبرد داخل لوله به کمپرسور کشیده می شود. و در آخر تغییر فاز مایع و گاز دوباره رخ می دهد. این فرآیند در دمای داخل اتاق با تنظیم انجام شده ادامه پیدا می کند تا به دمای دلخواه برسد.

اینورتر در داکت اسپلیت جی پلاس به گونه ای است که دمای اتاق هر وقت نزدیک به  تنظیم ریموت رسید دستگاه دور موتور خود را کاهش می دهد و در صورتی که نیاز به سرما و یا گرما باشد دور موتور دستگاه تغییر می کند و فعالیت کمپرسور اینورتر هم تشدید می شود.

داکت اسپلیت برند جی پلاس

در داکت اسپلیت های جی پلاس فیلترهای وجود دارد که باید به صورت دوره ای تعویض و یا شستشو شوند.

داکت اسپلیت برند ال جی

این محصول یکی از سیستم های تهویه مطبوع است که می تواند در کمترین زمان دمای محیط را تغییر دهد و کارکردی بسیار کم صدا را دارا است. این محصول دارای کمپرسورهای روتاری و اسکرال است که روتاری یکی از رایج ترین کمپرسورها می باشد. این اسپلیت ها از گاز مبرد R410a استفاده می کنند. قیمت این محصولات با توجه به مشخصات فنی و ظرفیت آن متغییر است و هر چه ظرفیت دستگاه بالا باشد معمولا قیمت آن هم بالاتر می رود. یکی دیگر از چیزهای که باعث می شود قیمت این محصولات بالا برود نوع معمولی و یا اینورتر دار آن است.

همچنین بخوانید :  بررسی کاتالوگ راهنمای خرید و قیمت داکت اسپلیت 36000 جی پلاس

جمع بندی

برای خرید سیستم های تهویه مطبوع خود می توانید به سایت رودیکا مراجعه نماید و به صورت آنلاین محصولات خود را سفارش بدهید شما حتی می توانید با کارشناسان این بخش تماس بگیرید و راهنمایی های لازم درباره نحوه خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس و ال جی را دریافت نماید.