جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
تنظیم سرمایش اسپلیت هایسنس

خرید داکت اسپلیت هایسنس می تواند یکی بهترین خرید های شما باشد به این علت که این داکت اسپلیت یکی از بهترین سیستم های تهویه مطبوع به حساب می آید.

این محصول یکی از سیستم های است که دارای عملکرد سرمایشی و گرمایشی است و قیمت  کیفیت بسیار عالی دارد. و می توان از آن در اماکن اداری منازل و ساختمان های مسکونی استفاده کرد. داکت اسپلیت هایسنس در سقف کاذب قرار می گیرد و هیچ گونه فضای را اشغال نمی کند. این دستگاه دارای دو یونیت داخلی و خارجی است که به وسیله لوله های مسی به یک دیگر متصل می شوند.

این سیستم ها می توانند به راحتی با کانال کشی مناسب چند فضای مختلف را به دمای دلخواه برسانند و از این لحاظ بسیار به صرفه می باشند.

انواع داکت اسپلیت هایسنس Hisense

برای خرید داکت اسپلیت Hisense باید توجه نماید که یک داکت اسپلیت متناسب با ظرفیت مکانی که می خواهید آن را نصب کنید انتخاب کنید. داکت اسپلیت های هایسنس دارای انواع مختلفی است که شامل:

داکت اسپلیت هایسنس 18000

داکت اسپلیت هایسنس ۱۸۰۰۰ دارای عملکرد سرمایشی و گرمایشی می باشد. که می توانید در فصل زمستان از گرمایش داکت اسپلیت و در فصل  تابستان از سرمایش این دستگاه استفاده نمایید. این محصول به وسیله برق مصرفی تک فاز کارکرد دارد و در رده انرژی B قرار دارد.

همچنین دارای قابلیت اتصال به کویل آب گرم برای تامین گرمایش هم می باشد. داکت اسپلیت را می‌توانید برای مساحت های ۲۵ تا ۴۰ متر مربع بر اساس شرایط مورد استفاده قرار داد.  این محصول دارای گاز مبرد R410a است که کمپرسور آن هم از نوع روتاری می باشد. و این کمپرسور برای  مناطقی که  دارای آب و هوای معتدل و حاره‌ای هستند بسیار مناسب می باشد. این محصول دارای گارانتی قطعات فنی به صورت دو سال و ضمانت کمپرسور به صورت ۵ سال می باشد و محصول کشور چین است.

همچنین بخوانید :  راهنمای استفاده از داکت اسپلیت هایسنس

کولر  اسپلیت هایسنس 24000

این محصول Hisense دارای عملکرد سرمایشی و گرمایشی است که یکی از مهم ترین ویژگی های این محصول به حساب می آید. و دارای گاز مبرد R410a می باشد. و وزن بسیار کمی را دارا است و در سقف جای گذاری می شود. این محصول دارای پایین ترین سطح صدا می باشد. و دارای برق تغذیه تکفاز  می باشد. و دارای طراحی بسیار باریک و زیبا می باشد و قابلیت اتصال به حسگر های کنترل حریق را هم دارا می باشد.

داکت اسپلیت هایسنس 30000

این محصول هایسنس برای واحدهای که در وسط و هم کف هستند بسیار مناسب است که دارای رده انرژی A و به راحتی در سقف هم جای گذاری می شود و برای مناطقی با شرایط معتدل بسیار عالی می باشد. و دارای کمپرسور روتاری است و ساخت محصول چین می باشد.این نوع از کمپرسور یکی از رایج ترین نوع کمپرسور ها می باشد و دارای کیت اینورتر می باشد.

اسپلیت هایسنس 48000

اداکت اسپلیت هایسنس 48000  Hisense  دارای عملکرد سرمایشی و گرمایشی است که کمپرسور آن از نوع روتاری است و دارای فن سانتریفیوژ پلاستیکی در یونیت داخلی است. برق این محصول از نوع سه فاز می باشد. و گاز آن از نوع مبرد R410a  است.  و دارای قایلیت اتصال به کویل آب گرم برای تامین گرمایش را هم دارا است.

انواع داکت اسپلیت هایسنس Hisense

کولر اسپلیت 60000

این کولر دارای بالاترین ظرفیت در داکت اسپلیت های هایسنس است که می توانید برای فضاهای بزرگ از آن استفاده نماید. حداکثر لوله کشی که می توان برای آن در نظر گرفت 50 متر است. وزن این داکت اسپلیت چیزی حدود 108 کیلوگرم است. و ساخت محصول چین است.

همچنین بخوانید :  مقایسه قیمت بهترین برند های کولر گازی

جمع بندی

در متن بالا برخی از انواع داکت اسپلیت هایسنس را برای شما توضیح دادیم. شما در هنگام خرید داکت اسپلیت  هایسنس مورد نیاز خود بهتر است از یک دستگاه متناسب با ظرفیت محیطی که می خواهید آن را نصب کنید انتخاب و خریداری کنید شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید محصول مورد نظر خود به مجموعه رودیکا مراجعه  نماید و از آن ها راهنمای های لازم را دریافت نماید.