جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
خرید اسپلیت میدیا

برای خرید و قیمت داکت اسپلیت میدیا می توانید به مجموعه رودیکا مراجعه نماید. داکت اسپلیت ها را می توانید به راحتی در سقف جای گذاری کنید. این سیستم ها برای تامین گرمایش و سرمایش بسیار مناسب می باشند. و می توانند سرمایش و گرمایش منزل شما را به راحتی انجام دهند.

از پرفروش ترین سیستم های تهویه مطبوع می توان به داکت اسپلیت ها اشاره کرد چون این دستگاه ها بسیار مناسب و هستند و فضای را اشغال نمی کنند. و ظرفیت آن ها بسیار متنوع است و از 24000 تا 60000 می باشد. این محصولات دارای وزن و ابعاد بسیار کمی هستند. این محصولات از دو یونیت داخلی و خارجی تشکیل شده  که به یونیت داخلی هواساز و به یونیت خارجی کندانسور می گویند. کندانسور وظیفه مبرد یاز ی گاز را بر عهده دارد و هواساز وظیفه انتقال هوای ایجاد شده را به وسیله کانال ها را عهده دار است.

این دستگاه ها دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام از آن ها دارای ویژگی ها و کاربرد متنوعی است.  و قابلیت سرمایش و گرمایش چند فضا را به راحتی دارد و می تواند به صورت همزمان آن را خنک نماید. داکت اسپلیت های میدیا دارای کمپرسور های روتاری و اسکرال هستند که دارای ظرفیت های 2 تن تا 5 تن تبرید هستند و دارای نوع معمولی و اینورتر می باشند.

این داکت اسپلیت ها دارای ویژگی های زیادی هستند که یکی از آن ها گاز مبرد R410a و R22  می باشد. داکت اسپلیت های که دارای نوع اینورتر هستند برچسب انرژی A دارند.

همچنین بخوانید :  راهنمای خرید کولر گازی خوب

انواع خرید و قیمت داکت اسپلیت میدیا

داکت اسپلیت های میدیا دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام از آن ها دارای ویژگی های زیادی است و به راحتی در سقف جای گذاری می شوند که برخی از آن ها شامل:

خرید و قیمت داکت اسپلیت میدیا 24HWFN1

این نوع از داکت اسپلیت دارای کارکرد سرمایشی و گرمایشی است و دارای برچسب انرژی A می باشد. و برای مناطق حاره ای و گرمسیری بسیار مناسب است. نوع کمپرسور این دستگاه ها از نوع روتاری است که دارای گاز مبرد R410a می باشد و وزنی حدود 30 کیلوگرم دارد. این محصول دارای کیت اینورتر است که باعث کاهش مصرف هزینه های دستگاه شما می شود.

اسپلیت مادیا 36HWFN1

این نوع داکت اسپلیت های مدیا دارای برچسب انرژی A می باشند. و کمپرسور آن از نوع روتاری است که کیت اینورتر دارد و یکی از ویژگی های مثبت این محصول به حساب می آید. و برق مصرفی این دستگاه ها چیزی حدود 220 ولت می باشد. و گاز مصرفی آن R410a است و ظرفیت دستگاه چیزی حدود 3 تن می باشد.

48HWFN1 میدیا

این نمونه از داکت اسپلیت های مادیا هم مانند دیگر محصولات میدیا دارای کمپرسور روتاری است که دارای کارکرد گرمسیری می باشد و دارای برچسب انرژی A است. و نوع گازی که از آن استفاده می شود از نوع مبرد R410a است. و برق مصرفی آن از نوع سه فاز  380 ولت می باشد.

48HWFN1 میدیا

اسپلیت کانالی میدیا  60 HW

این نمونه از داکت اسپلیت های میدیا دارای ظرفیت بالای است که دارای برچسب B می باشد و نوع کمپرسور آن اسکرال می باشد و کیت اینورتر ندارد و وزن یونیت داخلی آن چیزی حدود 47 کیلوگرم است و گاز که در این دستگاه استفاده شده است از نوع R22 می باشد. و ظرفیت دستگاه چیزی حدود 5 تن می باشد.

همچنین بخوانید :  آشنایی با کمپرسور روتاری داکت اسپلیت جی پلاس

جمع بندی

برای خرید و قیمت داکت اسپلیت میدیا می توانید به مجموعه رودیکا مراجعه نماید و از آن ها یک خرید بسیار ارزان داشته باشید. این تیم تمامی مصولات خود را براساس بهترین قطعات و تکنولوژی ها تولید می کنند. داکت اسپلیت های میدیا دارای  دو یونیت هستند که یکی در داخل و دیگری در بیرون از ساختمان نصب می شود. یونیت داخلی این دستگاه در سقف جای گذاری می شود.