جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
معایب داکت اسپلیت جی پلاس

داکت اسپلیت 36000 یکی از محصولات بسیار عالی از برند جی پلاس است چنان چه قصد خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس را دارید می توانید  به نمایندگی های فروش این محصولات مراجعه نماید و از آن ها خرید محصول مورد نظر خود را انجام دهید. این اسپلیت ها در دو نوع معمولی و اینورتر تولید می شوند.

این داکت اسپلیت ها قابلیت استفاده در مناطق با هوای اسیدی یا قلیایی را دارا هستند که دلیل آن وجود فین های آبی رنگ و از جنس آلومینیوم می باشد که باعث می شود مقاومت فلز آلومینیوم کویل در برابر خوردگی بالا برود همچنین این داکت اسپلیت دارای قابلیت اتصال به کویل آب گرم برای تامین هوای گرم در فصل سرما را دارای هستند.

هنگام خرید اسپلیت Gpluse باید حتما متراژ مکانی که می خواهید دستگاه را نصب کنید را در نظر بگیرید تا یک داکت اسپلیت مطابق ظرفیت مکان خود خریداری نماید تا دمای مورد نیاز شما را تامین نماید و دستگاه های که ظرفیت کمتر از متراژ داشته باشد باعث می شود که انرژی بیشتری مصرف شود همچنین اگر یک اسپلیت بزرگتر از ظرفیت انتخاب کنید باعث می شود کولر بیشتر از حد مجاز انرژی مصرف کند.

مشخصات داکت اسپلیت جی پلاس

این داکت اسپلیت یکی از سیستم های به روز می باشد که دارای قابلیت های زیادی است و برای محیط های با متراژ80 تا 100 متر مناسب می باشد. در این دستگاه از فیلترهای تصفیه هوا استفاده شده است برای از بین بردن آلودگی ها و حذف آلاینده که محیط را از هر گونه میکروب و ویرس تمیز نماید.

همچنین بخوانید :  مقایسه قیمت ویژگی ها و قیمت داکت اسپلیت میدیا 5 تن قبل از خرید اینترنتی

در این اسپلیت ها از تکنولوژی اینورتر استفاده شده که تقریبا  باعث60 درصد کاهش مصرف انرژی می شود  این  اسپلیت ها  دارای فیلترهای چندگانه هستند که باعث جلوگیری از ورود گرد و غبار و باکتری می شود و همچنین کیفیت هوا را بهبود می بخشد.

این دستگاه ها به صورت تو کار در سقف جای گذاری می شوند  و فضای زیادی را اشغال نمی کنند. این اسپلیت از سطح صدای پایینی برخوردار می باشد که می تواند چند فضا را به راحتی تهویه کند و  دارای فیلتر قابل شستشو و ضد قارچ است.

تنظیم  کردن درست داکت اسپلیت باعث کاهش مصرف برق دستگاه می شود در صورتی که دمای داکت اسپلیت شما به خوبی تنظیم نکنید باعث می شود که با افزایش مصرف برق سیستم تهویه روبرو شوید، ولی اگر تنظیم به درستی انجام شود ممکن است باعث کاهش مصرف برق شود که شما احساس گرما و یا سرما نکنید.

کمپرسور روتاری در این دستگاه  کمپرسوری  شبیه به پیستون است که فضای بین سیلندر و پیستون دوران کننده را دو قیمت می کند که آن دو قیمت تخلیه و مکش هستند و هنگامی که پیستون شروع به چرخش می کند حجم این دو قسمت به طور مداوم افزایش و کاهش می یابد. و باعث  مکش و تراکم و تخلیه مبرد خواهد شد. سرمایش  و گرمایش این کولر گازی ها نسبت به دیگر کمپرسور ها بسیار عالی می باشد.

ویژگی های داکت اسپلیت جی پلاس

  • سازگار بودن با تمام نقاط کشور و مناسب برای واحد هایی تا 60 الی 80 متر مربع
  • قابلیت نصب در سقف کاذب
  • قابلیت اتصال به کویل آب گرم
  • مجهز به ریموت کنترل دیجیتال
  • گاز مبرد R410a
  • کمپرسور روتاری مناسب برای آب و هوای معتدل
  • برخوردای از صفحه نمایشگر لمسی
  • امکان تغییر جهت پره های محصول
  • دارای قابلیت سرمایش و گرمایش
همچنین بخوانید :  نظرات مصرف کنندگان در مورد خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس

ویژگی های داکت اسپلیت جی پلاس

 

جمع بندی

در متن بالا سعی کردیم اطلاعات مفیدی درباره خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس را در اختیار شما قرار دهیم برای خرید این اسپلیت جی پلاس بهتر است که به نمایندگی فروش این محصولات یعنی سایت رودیکا مراجعه نماید و قیمت داکت سپلیت 36000 جی پلاس را از این سایت دریافت کنید و خرید خود را انجام دهید.