جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
کاتالوگ مینی چیلر میدیا

در کاتالوگ مینی چیلر میدیا تمامی مشخصات این دستگاه به طور واضح نوشته شده است. مینی چیلر مایدیا  یک هوا خنک کوچک است که دارای پمپ و منبع انبساط است که از آن برای تولید آب سرد مورد نیاز به وسیله فن کویل یا دستگاه های صنعتی برای ساختمان ها، ویلاها و …. از آن استفاده می کنند.

مینی چیلرها تقریبا دارای یک قیمت بسیار به صرفه ای هستند که با هر بودجه ای که داشته باشید می توانید یک مینی چیلر Midea را خریداری نماید.این دستگاه ها دارای گارانتی و ضمانت نامه معتبری می باشند. سیستم های زیادی برای تهویه مطبوع وجود دارند ولی مینی چیلر یک دستگاه دارای کیفیت است که از عمر طولانی هم برخوردار می باشد.

مینی چیلر مدیا دارای ابعاد کوچکی است که می توانید به راحتی از آن در پروژه های صنعتی می توان استفاده کرد. برای خرید این دستگاه ها بهتر است به سراغ افرادی که دارای تجربه در زمینه این دستگاه ها هستند بروید. در هنگام خرید این محصولات بهتر است حتما ظرفیت تبرید دستگاه و محیطی که می خواهید آن را نصب کنید را در نظر بگیرید.

مشخصات مینی چیلر میدیا Midea

مینی چیلر مدیا دارای راندمان بالای است همچنین دارای رده انرژی A است. این سیستم دارای قابلیت کارکرد در مناطق خشک و حاره ای است. این سیستم تمامی امکانات یک مینی چیلر مرکزی را دارا هستند که می توانید از آن برای واحدهای تجاری مسکونی و.. از آن استفاده نماید. این دستگاه ها در دو نوع ساده و اینورتر دار در بازار موجود می باشند.

همچنین بخوانید :  خرید و قیمت مینی چیلر میدیا

همچنین دارای ابعاد بسیار کوچکی است که برای نصب احتیاج فضای زیادی ندارد. به دلیل نداشتن صدا و لرزش دارای طول عمر بالای است. این دستگاه از 4 قسمت تشکیل شده مانند: کمپرسور، اوپراتور، کندانسور و اکسپنشن ولو که جز 4 قطعه اصلی این دستگاه است.  بیشترین کاربرد از این دستگاه در پروژه های مسکونی و صنعتی است.

مشخصات مینی چیلر میدیا

همچنین این دستگاه سیستم تهویه و تبرید آن از یک دیگر جدا می باشند. تعمیر و نگهداری این دستگاه بسیار آسان و کم هزینه می باشد. مینی چیلرهای صنعتی قابلیت کار کردن در 4 فصل را دارند و با توجه به نیاز مصرف کننده ها طراحی و تولید می شوند. و قابلیت تامین آب زیر صفر درجه را هم دارند. که این دستگاه با تکنولوژی های روز دنیا ساخته و طراحی شده است.

ویژگی های مینی چیلر میدیا

 • دارای کارکرد آرام و کم صدا
 • اوپراتور صفحه ای
 • مینی چیلر مدیا دارای پمپ سیرکولاسیون با هد مناسب
 • منبع انبساط بسته در داخل دستگاه
 • مصرف انرژی بسیار پایین به دلیل داشتن کمپرسورهای دارای راندمان بالا
 • استفاده از گاز مبرد R410 و R22 که سازگار با محیط زیست است
 • دارای کمپرسور اسکرال ساخت کمپانی
 • راندمان بالا و رده انرژی A
 • ظرفیت 1.5 تا 5 تن تبرید برای فضای کوچک مناسب است
 • مجهز به کمپرسور DC اینورتر دو قلو
 • دارای موتور فن DC کندانسور که تا 50% در مصرف برق صرفه جویی می کند
 • دارای استاندارد EUROVENT اروپا
 • قابلیت تامین گرمایش و تولید آب گرم برای مصارف خانگی و گرمایش کف

جمع بندی

کاتالوگ مینی چیلر میدیا Midea  دارای اطلاعات زیادی درباره این سیستم است که برای خرید این دستگاه بهتر است تمامی اطلاعات لازم درباره این سیستم را از طریق کاتالوگ آن مطالعه نماید. تا با کارکرد و ظرفیت و نوع آن آشنا شوید و برای خرید آن مطابق با محیطی که قرار است نصب شود انتخاب کنید. برای دیدن کاتالوگ مینی چیلر میدیا می توانید به سایت رودیکا مراجعه نماید. و یا حتی می توانید با کارشناسان این سایت تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیاز خود را از آن ها دریافت نماید. و یا حتی میتوانید در صورت تمایل به آن ها سفارش بدهید تا به صورت آنلاین دستگاه مورد نظر را برای شما بفرستند.

همچنین بخوانید :  سفارش آنلاین مینی چیلر میدیا در امین حضور تهران