جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
BAUMEN بررسی مشخصات و قیمت خرید داکت اسپلیت بویمن

داکت اسپلیت بویمن یکی از سیستم‌های تهویه مطبوع است که می تواند شما را از شر گرمای غیرقابل تحمل تابستان و یا در فصل زمستان شما را از سرمای زیاد محافظت کند.

این سیستم دارای عملکرد گرمایشی و سرمایشی است کی میتواند دمای پایین و یا دمای بالای محیط خانه و یا محل کار شما را بدون مصرف زیاد برق حفظ نماید. داکت اسپلیت می تواند یک گزینه مناسب برای سرمایش و گرمایش محل کار و یا خانه شما باشد که دارای کیفیت بسیار بالایی است.یک نمونه داکت اسپلیت بیومن با کیفیت:

 داکت اسپلیت بیومن مدل BID-36H  کولر داکت اسپلیت اینورتر بویمن مدل ۳۶۰۰۰ می باشد. که دارای ویژگی های مانند رتبه بندی انرژی محصول A  است.همچنین از گاز مبرد R410  استفاده می کند که دارای عملکرد گرمایش و سرمایش است. این محصول دارای مقاومت بالای در مقابل خورندگی است. در این کولر از قطعات با کیفیتی استفاده شده است.

مشخصات داکت اسپلیت بویمن

این محصول دارای گرید انرژی A است که این مصرف انرژی عملکرد خوبی رو از خودش به نمایش می‌گذارد. همچنین در بدنه خارجی این داکت اسپلیت بیومن از فلز گالوانیزه درست شده که در برابر پاشش پودر در مناطق ساحلی بسیار مقاوم می باشد همچنین ضد خورندگی هم است.

این داکت اسپلیت دارای کارکردی مانند کولر گازی است. ولی تفاوت هایی هم دارد مثلاً پنل داکت اسپلیت در داخل کانال نصب می شود و برای نصب آن نیاز به کانال کشی و لوله کشی است که برای کولر گازی این موارد نیاز نیست.

از این داکت اسپلیت برای مکان هایی مانند:  ساختمان های مسکونی، اداری،  تجاری و غیره استفاده می کنند. این محصول دارای قدرت سرمایشی بسیار بالایی می باشد که می ‌تواند تهویه محیط‌ هایی با دمای 49 درجه سانتی‌گراد را به خوبی انجام دهد. این محصول دارای ۵ سال ضمانت کمپرسور و ۱۸ ما قطعات الکترونیکی می باشد.

همچنین بخوانید :  مشخصات بهترین روش برای خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس برای مناطق مسکونی و اداری

که خیال شما را از بابت ضمانت راحت می کند. نصب و اجرای این دستگاه به راحتی انجام می‌شود در این داکت اسپلیت بیومن از کمپرسورهای اینورتر که دارای تکنولوژی موج سینوسی ۱۸۰ درجه است استفاده شده که باعث می‌شود دستگاه بازدهی قابل توجهی داشته باشد. و کارکرد این کمپرسور آرام و بدون صدا شود. این داکت اسپلیت ها دارای کمپرسورهای روتاری می‌باشند که از گاز مبرد R410 a استفاده می‌کند که با محیط زیست سازگاری کامل دارد.

این داکت اسپلیت برای مناطق مرطوب و معتدل مناسب می باشد و همچنین دارای وزنی بسیار سبک و ابعاد کمی است که فضای زیادی را برای نصب اشغال نمی کند به هزینه پایینی برای نصب و نگهداری نیاز دارد دارای سنسور های پنل بیرونی سنسور های پنل داخلی می باشد.

مشخصات داکت اسپلیت بویمن

می توان گفت در داکت اسپلیت بویمن بیشتر از کمپرسور روتاری استفاده می شود و خیلی کم از کمپرسور های روتاری استفاده می کنند.یکی دیگر ازکمپرسور ها نوع اسکرال می باشد این کمپرسور با مجهز بودن با گاز مبرد R410 می باشد که دارایراندمان بالا و مصرف برق و صدای کمتری نسبت به دو کمپرسور پیستونی و روتاری دارد.

مزیت های داکت اسپلیت بویمن

  • مجزا از واحدهای دیگر از لحاظ مصرف انرژی
  • ایجاد هوای تازه به دلیل استفاده از فیلترهای تصفیه هوا
  • حذف شدن لوله کشی اضافه در ساختمان
  • دارای کانال هایی با ظرافت نسبت به کولرهای آبی
  • امکان نصب کویل گرمایشی برای گرمایش دستگاه
  • قابلیت تامین اکسیژن کافی برای واحدها

جمع بندی

داکت اسپلیت بیومن دارای کارد سرمایشی و گرمایشی است که این محصول بیشتر برای مکان های که دارای چندین اتاق هستند مناسب می باشد و یا حتی در اماکنی مانند: آپارتمان ها، بانک ها بیمارستلن ها و … بسیار کارایی دارند. این کولر ها دارای هزینه پایینی هستند که با نصب در محل مورد نظر می توانید از هوای مطبوع و خنک بهره مند شوید. برای خرید این محصول به مجموعه رودیکا مراجعه نماید تا در کمترین زمان بتوانید اسپلیت مورد نظر خود را خریداری و نصب نماید.

همچنین بخوانید :  مقایسه ویژگی ها خرید و قیمت داکت اسپلیت بویمن