جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
بررسی مشخصات و قیمت کولر گازی جی پلاس 30000 قبل از سفارش

سفارش آنلاین کولر گازی جی پلاس یکی از راه های آسان برای خرید کولر می باشد.  کولر های جی پلاس از سری کولر های هستند که دارای طرفداران زیادی در دنیا می باشند. قیمت کولر گازی جی پلاس 30000 در سایت رودیکا بسیار منصفانه می باشد.

این کولر گازی ها دارای برد کاهنده مصرف انرژی هستند  که برای محیط کار و یا منزل بسیار مناسب می باشند. یکی از ویژگی های مهم این محصولات کمپرسور قدرتمند اینورتر  آن است که تا حد زیادی باعث کاهش مصرف انرژی در این محصول می شود. و هم چنین باعث کاهش استهلاک کمپرسور و عمر طولانی دستگاه می شود.

این محصولات دارای عملکرد دو منظوره گرمایش و سرمایش است که با پخش  و پرتاب باد چهارجهته هوای مطلوب و یکنواختی را به تمامی محیط منتقل می کنند.

این محصولات دارای زیبایی ظاهری هستند که می تواند دکوراسیون منزل شما را زیباتر نماید.

مشخصات و قیمت کولر گازی جی پلاس Gplus

کولر گازی های Gplus  دارای ظرفیت های بسیار متنوعی هستند که قیمت هر کولر گازی با توجه به ظرفیت آن مشخص می شود. این کولر ها دارای گارانتی هستند که  گارانتی قطعات آن ها 18 ماه و گارانتی کمپرسور 5 سال است. این کولر در مقایسه با دیگر برندها دارای قیمتی بسیار مناسب تری می باشند. قیمت این کولر گازی ها را می توانید از سایت رودیکا مشاهده نماید.

این کولر گازی ها برای مناطق حاره ای و گرمسیری بسیار مناسب هستند. سطح مصرف انرژی این محصولات A است که با وجود داشتن کمپرسور اینورتر هوشمند باعث کاهش مصرف انرژی می شود و از سطح بازدهی بالای برخوردار می باشد.

همچنین بخوانید :  مقایسه قیمت کولر گازی ایران رادیاتور با برند های خارجی

کمپرسور مورد استفاده در کولر های  جی پلاس از نوع روتاری است. که از سری کولرهای بسیار قدرتمند می باشد. این کولرگازی های جی پلاس دارای پرهای طلایی هستند. که در این کولر ها به دلیل تبادل هوایی و افزایش سطح تماس دستگاه با هوا ممکن است اوپراتور و کندانسور دچار زنگ زدگی و خوردگی شوند. و این پره ها از ایجاد سایش و خوردگی آنها جلوگیری می کنند عمر کولر را افزایش می‌دهند.

همچنین  پرتاب باد چهار جهته این کولر کازی باعث شده که بتوانند تمامی فضاهای منزل شما را به راحتی و با یک دمای یکسان خنک نماید. این کولر گازی ها دارای عملکرد توربو هستند که در کوتاه ترین زمان گرمایش و سرمایش محیط را برای شما تامین می نماید مثلا با انتخاب کردن این عملکرد می‌توانید در زمان کوتاهی از سرمایش کولر گازی خود را لذت ببرید.

این کولر گازی جی پلاس 30000 دارای ریموت کنترل است که بر روی این ریموت کنترل کلید SET قرار گزفته که با انتخاب این کلید می توانید تنظیمات مورد نظر خود را در حافظه دستگاه ذخیره نماید و در دفعات بعدی از آن استفاده نماید.

مشخصات و قیمت کولر گازی جی پلاس Gplus

رطوبت زدایی از دیگر ویژگی های این محصول  می باشد که می توانید در محیط های که رطوبت بسیار زیاد است با استفاده از این قابلیت رطوبت هوا را تا حد قابل قبولی حذف نماید. و یا حتی می توانید با تنظیم کردن تایمر این دستگاه ها ساعت روشن و یا خاموش کردن کولر خود را تنظیم نماید. با استفاده از این قابلیت می توانید میزان فعالیت دستگاه را به صورت دلخواه تنظیم نماید.

همچنین بخوانید :  طریقه نصب و راه اندازی کولر گازی جی پلاس

سفارش آنلاین کولر گازی جی پلاس

با شیوع کرونا و همه گیری این بیماری تقریبا بیشتر مردم خرید خود را به صورت آنلاین انجام می دهند. که سایت رودیکا شرایطی را برای مشتریان خود به وجود آورده تا آن ها بتوانند محصولات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین و درب منزل تحویل بگیرند.

بدون این که در ترافیک معطل شوند و وقت خود را هدر بدهند. با زدن چند دکمه و بازدید از سایت رودیکا می توانید از کیفیت محصولات این سایت و تنوع آن ها باخبر شوید. و بتوانید محصول مورد نظر خود را در خانه با یک قیمت مناسب سفارش بدهید.