جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
مینی چیلر

مینی چیلر میدیا 5 تن مدل MGC-V18W اینورتر پنج تن یک سیستم تک کمپرسور است که برای مکان های مانند: دفاتر کوچک اداری و مغازه‌های تجاری آپارتمان ها و ویلاها مناسب می باشد. استفاده کردن از یک سیستم سرمایشی عالی و قدرتمند یکی از نیاز های ضروری هر ساختمان می باشد که در زندگی انسان تاثیرات مثبت زیادی دارد. چیلر یک دستگاه است که عملیات خنک سازی و سرد کنندگی را بر عهده دارد.

این مینی چیلر ها ساخت کشور چین هستند که ویژگی های خاصی دارند.  یکی از مهم ترین ویژگی‌های این دستگاه ها استفاده از فن اینورتر است. که تاثیر زیادی در کاهش نویز دستگاه دارد کمپرسوری که در این دستگاه استفاده شده است از نوع روتاری دوقلو اینورتر می باشد. که باعث شده مصرف انرژی این محصولاتA+  باشد.

داشتن کمپرسور اینورتر و همچنین شیر انبساط الکترونیکی باعث کنترل دقیق میزان مبرد و کاهش چشمگیر مصرف انرژی می شود. این مینی چیلر مثل دیگر مینی چیلر ها از اپراتورهای صفحه‌ای در قسمت مدار خود استفاده می کند که باعث افزایش راندمان در دستگاه شده است و همچنین به این دستگاه وزن و ابعاد مناسبی داده است.

این مینی چیلرها  به دلیل داشتن گزینه های زیادی برای افزایش اطمینان کار کرده دستگاه مثل محافظ ولتاژ جریان آنتی فریز و شیر اختلاف فشار این دستگاه را به یک دستگاه قابل اطمینان تبدیل کرده است. از این مینی چیلرها می توان در مکان های کوچک با انواع معماری محیط استفاده کرد.

استفاده کردن از یک سیستم سرمایشی عالی و قدرتمند یکی از نیاز های ضروری هر ساختمان می باشد که در زندگی انسان تاثیرات مثبت زیادی دارد. چیلر یک دستگاه است که عملیات خنک سازی و سرد کنندگی را بر عهده دارد.

همچنین بخوانید :  خرید آنلاین مینی چیلر میدیا ارزش دارد؟

مشخصات مینی چیلر میدیا 5 تن

مینی چیلر میدیا دارای ظرفیت ۵ تن تبرید است. که با استفاده از انواع فن کویل سرمایش و گرمایش ساختمان ها و مجتمع های اداری تجاری و مسکونی را تامین می کند. این مینی چیلرها به چیلر های آپارتمانی معروف هستند که یک چیلر هوایی کم صدا و کوچک است که در ظرفیت های کمتر از ۲۰ تن تبرید تولید می شوند.

همچنین از مینی چیلر ها برای مستقل کردن سیستم گرمایش و سرمایش آپارتمان ها، ویلاها، ساختمان ها استفاده می شود. با استفاده از این مینی چیلر ها از مشکلات ناشی از موتورخانه های مرکزی رهایی پیدا می کنید.

این سیستم مجهز به شیر انبساط الکترونیکی است که از آن برای کنترل بهینه جربان مبرد استفاده می شود. این محصول دارای تکنولوژی فین طلایی است که در مقابل خوردگی مقاوم هستند. این محصول دارای هزینه پایینی برای تعمیر و نگهداری هستند.

این محصولات دارای اوپراتورهای مبدل صفحه ای هستند که باعث راندمان بالای دستگاه می شوند. کارکرد این دستگاه در تابستان تا 52 درجه سانتی گراد می باشد. و در فصل تابستان تا 15 تا 24 درجه سانتی گراد است.

این محصول دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه گارانتی قطعات می باشد. این محصول مجهز به سیستم اینورتر است که باعث کاهش هزینه ها تا 60 درصد می شود. و همچنین دارای قابلیت اتصال به سیستم هوشمند را دارد.

مینی

مزایای مینی چیلر میدیا

  • دارای ضریب مصرف انرژی مثبت
  • کمپرسور روتاری اینورتر
  • راندمان بالا
  • طراحی زیبا و جدید با ابعاد کوچک
  • فن های هیدروفیلیک
  • قرار دادن مینی چیلر تراس آپارتمان
  • دارای کندانسور با تیوپ های دارای شیار
  • دارای صدای پایین
  • استفاده از گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست
  • دو فصل بودن سیستم مینی چیلر
همچنین بخوانید :  آشنایی با مینی چیلر میدیا و نحوه انتخاب آن

جمع بندی

همانطور که در متن بالا گفتته شد مینی چیلرها یک دستگاه هستند که گرما و حرارت را از یک مایع می گیرند و مایعی که سرد شده است را برای خنک کاری استفاده می کنند. به عبارتی دیگر چیلرها یک دستگاه هستند که از آن ها برای عملیات خنک سازی استفاده می کنند. و بسیار با کیفیت است شما می توانید این محصولات را از تیم رودیکا با کمترین قیمت خریداری نماید.