جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
داکت اسپلیت جی پلاس 48000

خرید داکت اسپلیت هایسنس از فروشگاه های معتبر بسیار به صرفه تر است. این کولر اسپلیت ها که دارای عملکرد سرمایشی و گرمایشی هستند به یکی از دستگاه های پرطرفدار در بازار تبدیل شده اند.  این سیستم ها به گونه ای هستند که می توانید به راحتی در فصل زمستان و تابستان به راحتی از آن ها بهتره ببرید. کمپرسور مورد استفاده در این محصولات از نوع روتاری است.

کمپرسور های روتاری از سری موتورهای بسیار قدرتمند هستند که در حین کارکرد هیچ صدای را تولید نمی کنند. با اطمینان می توان گفت که یکی از محصولات با کیفیت موجود در بازار داکت اسپلیت Hisense  می باشد. که شرکت هایسنس با استفاده از بهترین طراحی ها این محصول را وارد بازار کرده است.

خرید داکت اسپلیت هایسنس Hisense

در هنگام خرید داکت اسپلیت هایسنس باید به فضای که قرار است داکت اسپلیت نصب شود توجه نماید تا بتوانید دستگاهی متناسب با ظرفیت محیط خود تهیه نماید. قیمت این محصولات به نوع؛ مدل، و ظرفیت آن بستگی دارد.

این داکت اسپلیت ها از دو پنل داخلی و خارجی تشکیل شده است. که معمولا پنل خارجی وظیفه خنک کردن گاز را عهده دار است و باید حتما در بیرون و در فضای باز نصب شود. برای نصب هم باید اول یک پایه بگذارید و پنل خارجی را بر روی آن قرار دهید. داکت اسپلیت ها دارای ظرفیت های ۱۸ هزار تا ۶۰ هزار btu بر ساعت متغیر است.

پنل داخلی داکت اسپلیت Hisense  دارای زیبایی بسیار زیبا و منحصر به فردی است که در دکوراسیون خود می توانید از آن استفاده نماید. پنل داخلی وظیفه وزش باد خنک را عهده دار است که باید آن را در داخل اتاق و سالن نصب نماید.

همچنین بخوانید :  مصرف برق داکت اسپلیت هایسنس

این دستگاه دارا ی عملکرد بسیار قوی و قدرت مندی است که با قدرت مکش فشرده میشود و از دریچه خروجی بیرون می دهد.

کیفیت محصول برای مصرف کننده دارای اهمیت زیادی است .این محصول دارای طراحی و ساختار بسیار عالی است که مصرف کننده بدون شک آن را در نظر می گیرد.

این داکت اسپلیت ها دارای ابعاد بسیار کوچکی می باشد. که می توانید به راحتی در سقف کاذب قرار بگیرد. این محصولات به شکلی طراحی شده اند که با کمترین میزان انرژی بیشترین بازدهی را دارا است. این داکت اسپلیت ها دارای رده انرژی A  است که باعث کاهش مصرف انرژی می شود.

گاز مورد استفاده در این دستگاه ها از نوع گاز مبرد r410  می باشد. که دوست دار محیط زیست است و به محیط زیست آسیب کمتری می رساند. این سیستم ها از نوع معمولی و اینورتر دار است . این شرکت با گذاشتن کیت اینورتر در این دستگاه ها را به نوع کم مصرف تبدیل کرده است. همچنین دارای قابلیت کارکردن در مناطق حاره ی و معتدل می باشد.

ویژگی های داکت اسپلیت هایسنس Hisense

  • کیفیت بسیار مناسب
  • دارای گاز مبرد r410
  • وزن کم و بدنه بسیار قوی و مقاوم
  • کارکرد فن در سه دور متوسط زیاد و کم
  • قابلیت اتصال به کویل آب گرم برای گرمایش
  • دارای فیلترهای تصفیه هوا
  • امکان تهویه چندین فضا با یک دستگاه
  • برچسب رده انرژی A
  • بهره گیری از فن با دور موتور متغییر در یونیت خارجی

ویژگی های داکت اسپلیت هایسنس Hisense

جمع بندی

خرید داکت اسپلیت هایسن را از نمایندگی های مجاز این برند هم چون رودیکا خریداری نماید. این برند دارای مدل ها و ظرفیت های مختلف می باشد. که یکی از محصولات با کیفیت این برند داکت اسپلیت اینورتر هایسنس مدل HID24 است. با خرید از این نمایندگی می توانید یک محصول با کیفیت بالا و قیمت بسیار منصفانه خریداری نماید. که به راحتی می توانید در منزل و  محیط کار خود از این دستگاه ها استفاده نماید.

همچنین بخوانید :  خرید داکت اسپلیت هایسنس