جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
مینی چیلر میدیا

برای خرید آنلاین مینی چیلر میدیا  می توانید به سایت رودیکا که یکی از نمایندگی های فروش این محصولات است مراجعه نماید. مینی چیلر دارای ویژگی های بسیار زیادی هستند و کیفیت بسیار عالی هم دارند.  این محصولات دارای قابلیت دو فصله بودن هستند و کارکردی بی صدا دارند.

قیمت مینی چیلرها به نوع عملکرد آن ها بستگی دارد و معمولا مینی چیلرها به دو دسته هوا خنک و آب خنک تبدیل می شوند که مینی چیلرهای هواخنک برای تهویه مطبوع و ایجاد هوای مطلوب ساختمان های مسکونی ، تجاری؛ و… در فصل تابستان استفاده می شوند. و چیلرهای آب خنک برای  سیستم های حنک کننده سازمانی وتاسیساتی مورد استفاده قرار می گیرند. پس قیمت نوع آب خنک و هوا خنک با یک دیگر متفاوت هستند.

یکی دیگر از چیزهای که در قیمت این محصولات دخالت دارند صدایی می باشد که دستگاه در حین کار کردن از خود تولید می کند. که این صدا با نوع فن ها و کمپرسور رابطه مستقیمی دارد. مینی چیلرهای که در زمینه صنعت از آن ها استفاده می کنند دارای موتور پیستونی هستند. و مینی چیلر های که در ساختمان های اداری و مسکونی استفاده می شوند دارای کمپرسور اسکرال و یا روتاری هستند.

نوع اوپراتوری که در دستگاه ها استفاده می شود در قیمت آن هم تاثیر دارد. که یکی از پرکاربردترین انواع اوپراتورها نوع پوسته و لوله آن است که به صورت متداول در مکان های مسکونی  از آن استفاده می شود.

مشحصات مینی چیلر میدیا

مینی چیلر مدیا دارای طراحی و قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای هستند و ابعاد و حجم کمی دارند که می توانید به راحتی از آن ها در ویلاها، آپارتمان ها و …. استفاده نماید.

همچنین بخوانید :  بهترین برند مینی چیلر و خرید آنلاین مینی چیلر میدیا

این سیستم ها دارای رده انرژی A+++ است که در مصرف برق صرفه جویی می نماید. و هم چنین مجهز به گاز مبرد R410a می باشد که دوست دار محیط زیست است و به آن آسیبی وارد نمی کند. تعمیر و نگهداری از این محصولات بسیار آسان و کم هزینه می باشد.

از دیگر ویژگی های این محصول می توان به قابلیت کارکرد در مناطق حاره ای و خشک اشاره کرد. این محصول قابلیت اتصال به سیستم گرمایش از کف را دارا است که یکی از ویژگی های مهم آن به حساب می آید. برخی از مینی چیلرها به لوله های مسی فین دار مجهز هستند و دیگر نیازی به فرآیند خنک سازی ندارند. در برخی از آن ها به عنوان سیستم سرمایشی استفاده می شود آب وارد مبدل شده و بعد از آن دمای مینی چیلر کاهش پیدا می کند. باآبآّ

نکات لازم برای نصب مینی چیلر مادیا

 • بعد از نصب مینی چیلر بهتر است آن را به خط لوله ی ساختمان وصل نماید.
 • از دستگاه های کنترلی برای محافظت از مینی چیلر استفاده نماید.
 • جریان اطراف مینی چیلر را باید در نظر بگیرید چند مینی چیلر در کنار یک دیگر تاثیرات منفی خواهند داشت.

ویژگی های مینی چیلر میدیا

 • بدون نیاز به لوله کشی
 • نصب راحت و سریع و قابل حمل
 • دارای تعمیرات آسان
 • کم حجم و با قابلیت نصب در بالکن و پشت بام
 • استقلال واحد ها از یک دیگر
 • مناسب برای تمامی آب و هوا ها
 • یکپارچگی سیستم تهویه مطبوع ساختمان ها
 • نداشتن نیاز به برج خنک کننده به وسیله کندانسور هوایی
همچنین بخوانید :  همه چیز درباره مینی چیلر میدیا

ویژگی های مینی چیلر میدیا

جمع بندی

اگر قصد خرید  آنلاین مینی چیلر میدیا را دارید بهتر است قبل از هرکاری با انواع آن ها و نوع کمپرسور مورد استفاده در آن ها آشنا شوید. برای دریافت راهنمایی و آشنایی با این نوع دستگاه ها می توانید با کارشناسان مجموعه رودیکا تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیاز را به دست بیاورید. و مینی چیلر میدیا مورد نیاز خود را از این سایت خریدار نماید.