جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
مینی چیلر

خرید آنلاین مینی چیلر میدیا از سری سیستم های تهویه مطبوع است که دارای کیفیت بسیار بالای می باشد. این محصول را می توانید به صورت آنلاین سفارش دهید که بسیار به صرفه تر می باشد. این سیستم ها توسط شرکت میدیا در کشور چین تاسیس شده است و از سال 1985  شروع به تولید این سیستم ها کرده اند  و از برند های بسیار مطرح در زمینه تولید مینی چیلر است.

این شرکت یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان تجهیزات تهویه مطبوع است. این محصولات دارای کیفیت بی نظیر و گارانتی معتبر محصولات هستند.

این محصولات از سال 1370 وارد بازار تهویه مطبوع ایران شد. مینی چیلر ها از مدل های چیلر هوایی کم صدا و کوچک هستند که دارای ظرفیت کمتر از 20 تن تبرید هستند. این سیستم ها برای ویلاها و ساختمان ها و آپارتمان های که می خواهند گرمایش و سرمایش مستقل داشته باشند بسیار مناسب است.

مینی چیلرها معمولا در تراس و یا پشت بام نصب می شوند و با خنک کردن آب در اوپراتورآن را به ساختمان منتقل می کنند. و آب با جریان به داخل کویل و فن کویل ها می رود و سرمایش مورد نظر هر یک از فضاهای داخل ساختمان را تامین می کنند.

مینی چیلر میدیا

چیلر ها یک دستگاه هستند که آب خنک تولید می کند چیلر ها دو دسته تراکمی و جذبی هستند و هر دو نوع چیلر مکانیزم عملکرد آن براساس جذب حرارت از مایع واسطه در قسمت اوپراتور و دفع آن به محیط خارج در قسمت کندانسور است.

همچنین بخوانید :  مزایا و معایب مینی چیلر5 تن میدیا

چیلرهای جذبی از خاصیت جذب رطوبت موادی خاص در فشارهای بسیار کم و تبادل حرارت با سیال واسط استفاده می شود.

اینم محصول دارای کاربرد متنوعی است که از آن برای خنک سازی دستگاه های صنعتی استفاده می کنند. بیشترین کارکرد این سیستم ها زمانی می باشد که یک دستگاه نیاز شدیدی به کاهش دما دارد و یا دمای آن به هر طریق باید کنترل شود.

در چنین مواقعی استفاده از مینی چیلرها بسیار گزینه مناسبی است که دستگاه با برخورداری از آن به تعادل دمای منسجم برسد. مینی چیلرها یک دستگاه با کارایی منحصر به فردی است که می تواند جایگزین مناسبی برای چیلر در مکان های با متراژ پایین تر باشد.

مزایای خرید و نصب مینی چیلر مادیا

  • ایجاد استقلال کامل واحدها
  • کارکرد بسیار کم صدا و آرام
  • دو فصل بودن این سیستم ها
  • عدم یخ زدگی به دلیل استفاده از اوپراتور صفحه ای از جنس استنلس استیل
  • ابعاد کوچک و عدم اشغال فضای زیاد برای نصب
  • نصب و سرویس این سیستم ها بسیار آسان و به صرفه است
  • امکان نصب در فضا آزاد مثل پشت بام و تراس

آیا خرید اینترنتی مینی چیلر به صرفه است؟

خرید اینترنتی مینی چیلر می تواند بسیار با صرفه باشد و افراد با خرید اینترنتی می توانند در کمترین زمان محصول خود را با کمترین زمان دریافت نمایند.

خرید اینترنتی یکی از روش های بسیار راحت محسوب می شود. به این صورت که می توانید به صورت نیمه شب هم محصول خود را به صورت آنلاین خریداری نماید.فروشگاه های هستند که به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به مشتریان خود هستند و شما می توانید به راحتی از آن ها خرید نماید.

همچنین بخوانید :  راهنما و مزایای خرید آنلاین مینی چیلر میدیا 5 تن

شما با خرید محصولات خود به صورت اینترنتی بدون  وجود واسطه محصول خود را با یک  قیمت بسیار منصفانه خریداری می کنید. با خرید اینترنتی می توانید قیمت و کیفیت محصولات سایت های مختلف را مقایسه نماید و یک خرید بسیار منصفانه انجام دهید. و در وقت و زمان وهزینه های خود هم صرفه جویی می کنید.

آیا خرید اینترنتی مینی چیلر به صرفه است؟

با خرید اینترنتی می توانید محصولات خود را در تنوع بالا  وظرفیت های مختلف مشاهده کنید و یک سیستم به ظرفیت مناسب برای خود انتخاب و خریداری نماید. شما می توانید خرید آنلاین مینی چیلر میدیا خود را به صورت آنلاین از سایت رودیکا که دارای تنوع محصولات زیادی است خریداری نماید. شما حتی قبل از خرید می توانید با کارشناسان این سایت می توانید قبل از خرید مشورت نماید تا بتوانید یک خرید بسیار با کیفیت داشته باشید.