جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
مینی چیلر

خرید آنلاین مینی چیلر میدیا را از سایت رودیکا با یک قیمت بسیار منصفانه خریداری نماید. مینی چیلر میدیا یک سیستم تهویه مطبوع است که در بیشتر مناطق اداری، مسکونی و… از آن استفاده می کنند . چیلر یک دستگاه چیلر است که دارای ظرفیت پایینی است. قبل از خرید مینی چیلر باید اول محیط مورد نظر خود را در نظر بگیرید.

معمولا مینی چیلر ها برای نصب نیاز به مساحت بسیار زیادی دارند پس باید این سیستم را در یک محیطی که دارای فضای زیادی است استفاده کرد.

مینی چیلر میدیا دارای انواع مختلفی هستندکه از پرطرفدارترین آن ها مدل آپارتمان است.این مدل از مینی چیلرها در مکان های که دارای متراژ کم هستند کاربرد زیاد تری دارند و این محصولات در ظرفیت های 1.5 تا 5 تن تبرید تولید می شوند.

مینی چیلر چیست چه کاربردی دارد؟

مینی چیلر ها یک وسیله برای خنک کردن آب هستند.  که آب سرد مورد نیاز برای سرمایش را تولید می کند و توسط پمپ آب را برای استفاده سرمایشی به قطعات دیگر می فرستد تا سرمایش انجام شود.

وقتی که از این دستگاه برای سرمایش یک ساختمان استفاده می کنیم آب سرد به وسیله پمپ به فن کویل ها و هواساز ساختمان ها پمپاژ می شود و این جریان ادامه پیدا می کند و عمل سرمایش به صورت یک نواخت جریان پیدا می کند.

این دستگاه کاربرد های مختلفی دارد. نمونه ای دیگر از مینی چیلر وجود دارد که آن را چیلر می نامند و قدرت و ظرفیت زیادی دارد به همین علت از ان در بیشتر موارد و جاهای که تهویه گسترده است استفاده می کنند.

همچنین بخوانید :  بررسی مشخصات مینی چیلر میدیا طبق کاتالوگ

مینی چیلرها  از مدل هوا خنک تولید می شوند و به این علت یکی از مزیت های مهم آن ها محسوب می شود. این سیستم به ئلیل نداشتن برج خنک کننده در ساختار خود فضای زیادی را اشغال نمی کند.

مزایای مینی چیلر میدیا

مینی چیلر میدیا دارای مزایای زیادی است که این مزایا شامل:

عملکرد بهتر در هوای مرطوب یکی از مزایای مینی چیلر میدیا است که با داشتن ویژگی هوا خنک جزء محصولاتی می باشد که آب و هوا بر روی آن ها تاثیر گذار است پس توصیه می شود از مینی چیلرها در مناطق مرطوب استفاده نماید. چون عملکرد آن ها در مناطق مرطوب بازدهی بیشتر و بالاتری دارد و می توان گفت فشار کمتری به دستگاه وارد می کند و این باعث دوام بیشتر دستگاه می شود.

میزان مصرف آب در این دستگاه ها بسیار پایین است به این علت دستگاه های صنعتی مکمل مانند برج خنک کننده در این سیستم جایی ندارد پس مصرف آب هم در آن کم می باشد.

نصب منعطف و میزان اشغال فضا از دیگر مزایای این دستگاه است به این علت که این دستگاه فضای زیادی اشغال نمی کند و ابعا کوچکی دارد این دستگاه به گونه ای طراحی شده است تا دست و پاگیر نباشد و بتوانید به راحتی آن را در مکان های کوچک جا بدهید. این دستگاه را می توانید در جاهای مانند: پشت بام و دیگر نواحی با توجه به شرایط می توانید دستگاه را نصب نماید.

مزایای مینی چیلر میدیا

جمع بندی

خرید آنلاین مینی چیلر میدیا یکی از روش های خرید  است که می توانید به راحتی محصولات خود را خریداری نماید. با مقایسه چند سایت و بررسی کیفیت و قیمت محصولات آن ها می توانید به راحتی مینی چیلر میدیا خود را خریداری نماید. سایت رودیکا یکی از سایت های است که می توانید مینی چیلر میدیا مورد نیاز خود را به صورت آنلاین و یا قیمتی بسیار منصفانه خریداری نماید.  مینی چیلرها دستگاه های هوا خنک است که از ترکیب سیکل تبرید و مدار آب خنک به وجود آمده است.

همچنین بخوانید :  کاربرد و انواع و خرید آنلاین مینی چیلر میدیا آپارتمانی سرد و گرم

این محصولات دارای خدمات پس از فروش و استاندارد هستند و کمپرسور این دستگاه دارای گارانتی 5 ساله و قطعات آن 18 ماهه است.