جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
مینی چیلر میدیا

امروزه یکی از روش های بسیار عالی و راحت خرید آنلاین مینی چیلر میدیا است که می توانید به راحتی با این روش اقدام به خرید مینی چیلر میدیا کنید. مینی چیلرهای میدیا دارای انواع مختلفی می باشند  که هر یک از آن ها دارای کاربرد و کارکرد مختلفی است مینی چیلر میدیا دارای پمپ های سیرکولاسیون با هد مناسب می باشد. این مینی چیلر مانند دیگر سیستم های تهویه مطبوع دو فصل کارکرد دارند. این سیستم ها نیاز به برج خنک کننده ندارندو  همچنین از طول عمر بسیار بالای برخوردار می باشند.

میدیا یکی از تولید کنندگان بسیار مطرح در تولید تهویه مطبوع در جهان می باشد که مینی چیلر یکی از محصولات این برند می باشد محصولات میدیا دارای کیفیت و قیمت بسیار مناسبی هستند که گارانتی معتبری دارند.

امروزه خرید آنلاین یکی از روش های آسان می باشد که مردم آن را انتخاب می کند به علت ترافیک زیاد و شیوع بیماری های مختلف این روش خرید را بیشتر مردم انتخاب می کنند و سعی می کنند بیشتر خرید های خود را با این روش انجام دهند.

انواع مینی چیلر میدیا

مینی چیلر آپارتمانی میدیا دارای انواع مختلفی است که چند نمونه از آن را برای شما توضیح می دهیم:

مینی چیلر میدیا 5 تن

این سیستم مجهز به شیر انبساط الکترونیکی است که از آن برای کنترل بهینه جریان مبرد استفاده می کنند همچنین این چیلر ها  دارای ابعاد و وزن پایین هستند و فضای زیادی از ساختمان را اشغال نمی کنند که یکی از ویژگی های  مهم مینی چیلر های میدیا محسوب می شود. میدیا معمولاً از گاز مبرد R134a و R22 استفاده می کند که تقریباً با محیط زیست سازگار است. کمپرسوری که در این دستگاه مورد استفاده قرار گرفته از نوع اسکرال است که راندمان بسیار بالایی را دارا است.

همچنین بخوانید :  آشنایی با مینی چیلر میدیا و نحوه انتخاب آن

کمپرسور این مینی چیلر از نوع اسکرال اینورتر است که در مصرف برق صرفه جویی می نماید. این مینی چیلر دارای طراحی بسیار شیک و زیبایی است و سطح صدای بسیار پایینی دارد. این سیستم مجهز به شیر انبساط الکترونیکی است که از آن برای کنترل بهینه جربان مبرد استفاده می شود.

این محصول دارای کاربرد متنوعی است که از آن برای خنک سازی دستگاه های صنعتی استفاده می کنند. بیشترین کارکرد این سیستم ها زمانی می باشد که یک دستگاه نیاز شدیدی به کاهش دما دارد و یا دمای آن به هر طریق باید کنترل شود.

مینی چیلرها معمولا در تراس و یا پشت بام نصب می شوند و با خنک کردن آب در اوپراتورآن را به ساختمان منتقل می کنند. و آب با جریان به داخل کویل و فن کویل ها می رود و سرمایش مورد نظر هر یک از فضاهای داخل ساختمان را تامین می کنند.

نوع اوپراتوری که در دستگاه ها استفاده می شود در قیمت آن هم تاثیر دارد. که یکی از پرکاربردترین انواع اوپراتورها نوع پوسته و لوله آن است که به صورت متداول در مکان های مسکونی  از آن استفاده می شود.

مزایای خرید مینی چیلر میدیا

  • ایجاد استقلال کامل واحدها
  • کارکرد بسیار کم صدا و آرام
  • دو فصل بودن این سیستم ها
  • عدم یخ زدگی به دلیل استفاده از اوپراتور صفحه ای از جنس استنلس استیل
  • ابعاد کوچک و عدم اشغال فضای زیاد برای نصب
  • نصب و سرویس این سیستم ها بسیار آسان و به صرفه است
  • امکان نصب در فضا آزاد مثل پشت بام و تراس
همچنین بخوانید :  نمایندگی مینی چیلر میدیا

جمع بندی

در متن بالا سعی کردیم توضیحات کاملی را درباره مینی چیلر میدیا در اختیار شما قرار دهیم. چنان چه قصد خرید این محصول این را دارید می توانید با مراجعه به سایت رودیکا اقدام به خرید این محصول بی نظیر نماید. خرید آنلاین مینی چیلر میدیا یکی از روش های است که امروزه طرفداران بسیار زیادی دارد و شما می توانید به راحتی محصول خود را خریداری کنید.