جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
اسپلیت میدیا

برای خرید و قیمت داکت اسپلیت بویمن می توانید به مجموعه رودیکا مراجعه نماید تا یک محصول فوق العاده باکیفیت را خریداری نماید. شما با خرید این محصولات با یک تیر دو نشان می زنید و در مصرف هزینه ها صرفه جویی می کنید.
داکت اسپلیت بویمن مطابق با به روز ترین فناوری های روز دنیا ساخته و طراحی شده است. که با استفاده از تجهیزات به روز و می تواند یک هوای دلنشین و مطبوع را به محیط مورد نظر شما هدیه بدهد. این برند دارای سابقه درخشان در زمینه ی تولید داکت اسپلیت است که و توانسته سهم قابل توجهی از بازار فروش رو به خود اختصاص بدهد.
داکت اسپلیت های اینورتربیومن دارای یک قیمت بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد. این محصول دارای ظرفیت های گوناگون می باشد که از با کیفیت ترین نوع داکت اسپلیت های بیومن می‌توان به نوع ۶۰,۰۰۰ آن اشاره کرد که برای محیط هایی با ظرفیت زیاد مناسب می باشد.

مشخصات داکت اسپلیت بویمن

این داکت اسپلیت ها دارای با ایمن گاز r۴۱۰a می باشند که مجهز به کمپرسور روتاری هستند. به این علت از این داکت اسپلیت ها می توان برای مناطقی که دارای آب و هوای بسیار معتدل و مرطوب هستند برای گرمایش و سرمایش استفاده کرد. این دستگاه قابلیت تامین سرمایش تا چیزی حدود ۴۹ درجه سانتیگراد را دارا می باشد. به این علت قابلیت اتصال هوای برگشت از زیر یونیت داخلی برای تامین هوای گرم و سرد موجب آسان شدن فرآیند جریان هوای تازه می شود. و یک هوای بسیار خوشایند در اختیار مخاطب قرار می‌دهد.
این محصولات از دو بخش هواساز و کندانسور تشکیل شده اند که به وسیله لوله های مسی به یک دیگر وصل می شوند و یک هوای بسیار مطبوع را به وجود می آورند.
داکت اسپلیت باومن دارای ۵ سال گارانتی کمپرسور و ۱۸ ماه گارانتی تمامی قطعات فنی و خدمات پس از فروش می باشد. در هنگام خرید این دستگاه ها باید متراژ محیطی که می خواهید دستگاه را نصب نماید را در نظر بگیرید و متناسب با آن یک دستگاه با ظرفیت مناسب سفارش بدهید.
داکت اسپلیت ها معمولا در داخل سقف نصب می شوند و هیچ گونه فضای را اشغال نمی کنند. این محصول نیازی به چیلر و موتورخانه ندارد و لوله کشی آن خیلی کم و راحت انجام می شود. و کاربری بسیار متنوعی دارند. با استفاده از این محصولات می توانید در سیستم سرمایش و گرمایش صرفه جویی نماید. این محصول قابلیت اتصال هوای برگشت از زیر و پشت را دارا می باشد.
این محصول دارای قابلیت سرمایش سریع و گرمایش سریع می باشد و بدنه این محصول ضد خوردگی می باشد.

همچنین بخوانید :  خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس

مزایای داکت اسپلیت

• قابلیت کارکردن با فشار استاتیکی
• دارای ابعاد و وزن بسیار کم بدون اشغال کردن فضایی برای نصب
• دارای کمپرسور اینورتر
• مناسب برای مناطق معتدل و مرطوب
• برای گاز ۴۱۰ که سازگار با محیط زیست
• هزینه نصب و نگهداری بسیار مقرون به صرفه می باشد
• عملکرد گرمایش و سرمایش دارد
• دارای تکنولوژی اینورتر بسیار کم مصرف می باشد
• طراحی بهینه خطوط لوله مبدل های حرارتی
• دامنه وسیع دمای کارکرد
• صرفه جویی در انرژی و عملکرد فوق العاده

مزایای داکت اسپلیت

جمع بندی

خرید و قیمت داکت اسپلیت بویمن را بهتر است از سایت رودیکا انجام دهید چون محصولات این سایت بسیار باکیفیت هستند و با خرید از آن ها مطمعنا یک خرید عالی و به صرفه انجام می دهید. داکت اسپلیت های بیومن از سری محصولات جدید این مجموعه است که با کارکرد عالی که دارد توانسته است جایگاه خوبی در میان مخاطبان خود به دست بیاورد.
کمپرسور این محصول از نوع روتاری است که برای مناطق معتدل مناسب می باشد. و برای مناطقی همچون ساختمان های اداری، مسکونی، تجاری و …. مناسب می باشد.