جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
Boeing roof split duct troubleshooting and repair service

سرویس داکت اسپلیت سقفی بویمن یکی از کارهایی می باشد که باید قبل از استفاده از سیستم های گرمایشی و سرمایشی انجام شود. سرمایش و گرمایش داکت اسپلیت های سقفی بیومن نسبت به دیگر سیستم های سرمایشی و گرمایشی بسیار مناسب تر و بهتر است به این علت که به راحتی می‌تواند سرمایش و گرمایش محل کار شما را تامین نماید.

داکت اسپلیت بویمن باید به صورت دوره ای به وسیله تعمیرکار سرویس شود تا از خرابی و دیگر مشکلات این دستگاه جلوگیری شود.  پس باید سرویس کردن و عیب یابی داکت اسپلیت سقفی بویمن را جدی بگیرید و این کار را به یک سرویس کار ماهر و زبردست بسپارید

داکت اسپلیت بویمن

داکت اسپلیت بیومن از نظر کارایی بسیار شبیه به کولر گازی است و به وسیله دمنده های پر قدرت هوای خنک شده را به داخب محیط هدایت می نماید. ولی برای گرمایش مانند شوفاژ کار می کند.که در این حالت دستگاه هوای محیط را به کانال ها وارد می کند و آن هوا را در مجاورت لوله های مسی آب گرم می گذارد و باعث گرم شدن هوای عبوری می شود.

داکت اسپلیت بیومن همچون دیگر داکت اسپلیت ها دارای یک بخش خارجی و یک بخش بیرونی است. که نهایت فاصله بین یونیت باید 6 متر باشد. اگر فاصله بیشتر باشد کارایی دستگاه با مشکل روبرو می شود.

به طور کلی داکت اسپلیت Baumen از لحاظ کارایی و بهینه کردن انرژی بسیار بهتر و بالاتر از داکت اسپلیت های معمولی می باشند. و توانسته اند جای خود را در بیشتر اماکن و مناطق مسکونی حفظ نمایند.

همچنین بخوانید :  آشنایی با داکت اسپلیت بویمن و نحوه انتخاب آن

نکته مهم برای عمر طولانی داکت اسپلیت ها این است که باید به موقع سرویس شوند. چون این کار باعث افزایش طول عمر دستگاه می شود و از خرابی های احتمالی هم جلوگیری به عمل می آید. هنگام تعمیر و یا سرویس داکت اسپلیت بهتر است بهتر است از سرویس کار بخواهید که به منزل بیاید و عیب دستگاه شما را پیدا نماید چون ممکن است در صورت جا به جایی آسیب های بیشتری به سیستم وارد شود .

تعمیر داکت اسپلیت سقفی بیومن Baumen

در صورت وجود عیب در دستگاه باید از افراد حرفه ‌ای و متخصصین این کار کمک بگیرید. و از آن ها بخواهید که عیب دستگاه  شما را پیدا کند. معمولاً بیشتر کندانسور و هواساز این سیستم ها نیاز به تعمیر پیدا می کند. که حتماً باید توسط افرادی که دارای تخصص بسیار خوبی در این زمینه هستند سپرده شود.

یونیت خارجی یا همان کندانسور داکت اسپلیت شامل کمپرسور و لوله کشی و دیگر موارد است و هواساز یا همان یونیت داخلی نیز دارای فن فیلتر،  برد اصلی و غیره می باشد که باید در زمان تعمیر داکت اسپلیت تعمیرکار به خوبی مورد بررسی قرار بگیرد.

مجموعه رودیکا یکی از نمایندگی های مجاز این برند است که دارای تیم تخصصی و حرفه ای می باشد که می تواند داکت اسپلیت های شما را با یک قیمت بسیار به صرفه و در یک زمان کوتاه تعمیر نمایند.

نگه داری و سرویس کردن منظم این سیستم ها باعث سالم ماندن و طول عمر آنها می شود. و تقریبا آن در استان هایی که بسیار گرم و در برخی نقاط مرطوب باید داکت اسپلیت به خوبی تعمیر و نگهداری و سرویس شود.

همچنین بخوانید :  خرید و قیمت داکت اسپلیت میدیا

تعمیر داکت اسپلیت سقفی بیومن Baumen

چون تعمیر و نگهداری این سیستم ها یکی از ضرورت های مهم برای طول عمر دستگاه می باشد.  در صورتی که خرابی دستگاه نادیده گرفته شود ممکن است باعث خرابی تمامی سیستم شود. و ممکن است هزینه های بسیار بالا تر برای شما به وجود بیاورد که  تقریباً تعویض قطعات دارای هزینه های بسیار بالا است.

جمع بندی

در صورتی که نیاز به سرویس داکت اسپلیت سقفی بویمن داشتید می توانید با مجموعه رودیکا تماس بگیرید تا در زمان کوتاهی به محل شما بیایند و تعمیر سرویس شما را به عهده بگیرند. و بدون ایجاد صدمات و خسارات جیران ناپذیری عیب دستگاه شما را برطرف نمایند.