جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
خرید آنلاین

یکی از مزایای خرید آنلاین کولر گازی ایران رادیاتور صرفه جویی در وقت و زمان شما است. که با خرید آنلاین می توانید در زمان خود صرفه جویی کنید و در کمترین زمان محصول مورد نیاز خود را خریداری نماید.

کولر گازی های ایران رادیاتور بر اساس پیشرفته ترین و نوین ترین فناوری های روز دنیا طراحی شده است. و در ظرفیت های گوناگون مانند ۹۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ btu تولید می شوند. در این کولر ها از قطعات فنی با کیفیت و استاندارد استفاده شده که باعث می شود در افزایش توان سرمایشی و ورودی برودتی دستگاه تاثیر بسزایی داشته باشد. این کولر ها از قدرت پرتاب باد و ۱۸ های بسیار خوبی برخوردار می باشند.

برخی از مدل های کولر گازی ایران رادیاتور دارای قابلیت سرمایشی و گرمایشی می باشند. که می توان از آن ها در چهار فصل از سال استفاده کرد این کولر گازی ها به گونه ای طراحی شده است.

مشخصات کولر گازی ایران رادیاتور

این محصول از پوشش های طلایی در ساختار کندانسور خود استفاده کرده اند که از ایجاد زنگ زدگی و خوردگی کویل و یونیت بیرونی جلوگیری می شود.این دستگاه دارای قابلیت اینورتر است که باعث کاهش 60 درصدی مصرف انرژی و بازدهی بیشتر دستگاه می شود.

کولر گازی ایران رادیاتور از گرید A برخوردار است و این باعث صرفه جویی و بهینه سازی مصرف انرژی و کاهش هزینه های اقتصادی و مصرفی شما می شود. در این کولرها از فیلتر های تصفیه هوای بسیار با دوام و باکیفیت استفاده شده است.

از مزایای این سیستم ها دارای طول عمر بالای هستند و همچنین قابلیت شستشو دارند و همچنین از سطح صدای پایینی برخوردار است و هیچ گونه لرزشی ندارد.

همچنین بخوانید :  خرید و قیمت کولر گازی ایران رادیاتور 24000

این کولر گازی ها دارای کمپرسور های مدل  GMCC برند توشیبا هستند که توان سرمایشی و برودتی دستگاه را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد. کمپرسورها از مهم ترین و اصلی ترین قطعات موجود در کولر ها می باشند این برند سعی کرده است از بهترین نوع کمپرسور در دستگاه های خود استفاده نماید. این کولر ها را می توان به راحتی در مناطقی که دارای آب و هوای معتدل و مرطوب است استفاده کرد.

گاز مورد استفاده در این دستگاه ها از نوع گاز مبرد R410a می باشدکه یکی از سازگارترین نوع گازها می باشد.

مزایای خرید آنلاین کولر گازی ایران رادیاتور

یکی از مزایای خرید آنلاین راحتی در خرید است که شما می توانید به راحتی در منزل  کولر گازی مورد نیاز خود را خریداری نماید. و به راحتی آن را سفارش بدهید و در صورت پشیمانی می توانید خرید خود را لغو نماید.

صرفه جویی در زمان یکی دیگر از مزایای خرید آنلاین است که مشتریان بدون اینکه در صف های طولانی خرید بمانند در هر مکانی که هستند به راحتی خرید خود را انجام می دهند.

فروشگاه های آنلاین دارای تنوعی زیادی در محصولات و قیمت هستند و مشتریان با توجه به سلیقه و نیازمندی های خود می توانند کالای خود را انتخاب نمایند. ممکن است کالای انتخابی شما در بازار محل زندگی شما نباشد و شما کالای خود را در سایت ها پیدا نماید. که در این صورت می توانید به راحتی با خرید آنلاین کولرگازی ایران رادیاتور محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید.

همچنین بخوانید :  مشخصات و ویژگی های داکت اسپلیت بویمن 36000

 

از دیگر فواید خرید آنلاین می توان به صرفه جویی در سوخت اشاره کرد که افراد دیگر نیاز نیست. برای خرید با وسیله نقلیه خود بیرون بروند و به راحی در خانه خرید خود را انجام می دهند. و در مصرف سوخت هم جلوگیری می کنند.

جمع بندی

خرید آنلاین کولر گازی ایران رادیاتور یکی از روش های خرید است. که می تواند برای مخاطب بسیار سودمند باشد و در مصرف هزینه ها هم جلوگیری نماید. برای خرید آنلاین می توانید به سایت رودیکا در تهران مراجعه نماید. و خرید خود را به راحتی انجام دهید.