جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
ظرفیت داکت اسپلیت

نحوه خرید و قیمت داکت اسپلیت بویمن را می توانید از سایت رودیکا مشاهده نماید. داکت اسپلیت ها از سری سیستم های تهویه مطبوع ساختمان هستند که دارای عملکردی دو گانه می باشند. اگر قصد خرید داکت اسپلیت بیومن را دارید باید در ابتدا فضای که می خواهید برای آن داکت اسپلیت تهیه نماید را در نظر بگیرید. و اطلاعات کافی در زمینه این دستگاه در اختیار داشته باشید.

امروزه داکت اسپلیت ها در تمامی خانه ها و آپارتمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. این سیستم را هم می توانید در فصل سرما استفاده نماید و هم در فصل گرما. به گونه ای که در فصل سرما محیط را برای شما گرم می کنند و در فصل گرما محیط را سرد می نمایند.

مشخصات داکت اسپلیت بویمن

داکت اسپلیت بویمن مانند دیگر اسپلیت ها از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده است. که این دو قسمت به وسیله لوله های مسی به یک دیگر وصل می شوند. این سیستم ها به وسیله سیکل تبرید تراکمی سرمایش به وجود می آورد. و برای گرمایش از کویل های گرمایشی و آب گرمی که به وسیله موتورخانه یا پکیج گرمایش انجام می شود.

کمپرسور در این سیستم ها یکی از مهم ترین اجزا به حساب می آید و حکم قلب داکت اسپلیت را دارد. معمولا کمپرسورهای داکت اسپلیت بیومن دو نوع معمولی و اینورتر است. که کمپرسورهای اینورتر دارای تکنولوژی جدیدتری نسبت به کمپرسورهای معمولی هستند. کمپرسورهای اینورتر می توانند مصرف برق دستگاه را تا 60 درصد کاهش بدهند.

در داکت اسپلیت های بایومن از گازمبرد R410 استفاده می کنند که نسبت به گاز مبرد R22 رقیق تر می باشد به این علت داکت اسپلیت های بویمن بهتر با آن کار می کنند و کم مصرف هم هستند. به این علت که برای تراکم به توان کمتری احتیاج دارند و برای مناطقی که دمای آن ها بیشتر از 46 درجه سانتیگراد است اصلا مناسب نمی باشند.

همچنین بخوانید :  معرفی بهترین نمایندگی فروش داکت اسپلیت میدیا در تهران و شهرستان ها

داکت اسپلیت ها معمولا در سقف قرار می گیرند.  برای نصب و راه اندازی داکت اسپلیت ها بهتر است از افراد با سابقه و دارای تجربه در این زمینه کمک بگیرید. تا نصب و راه اندازی دستگاه را به بهترین شکل انجام دهند و مشکلی در نصب و راه اندازی وجود نداشته باشد.

مزایای داکت اسپلیت بویمن

  • عیب یابی آسان
  • طول عمر مناسب
  • فیلتر کردن هوا
  • گرمایش مطبوع
  • حذف رطوبت از فضا
  • کاهش لوله در ساختمان
  • جدا شدن هزینه های تهویه مطبوع هر واحد
  • امکان استفاده از هوای تازه در صورت نیاز
  • تعمیر و نگهداری آسان و ساده
  • راه اندازی و کاربرد آسان

معایب  و قیمت داکت اسپلیت بیومن

این سیستم ها اگر به خوبی نصب نشوند و اجرای کانال کشی آن ها غلط باشد باعث ایجاد سر و صدای زیادی می شود. و دیگر معایب این دستگاه نداشتن استقلال دما در هر کدام از اتاق ها است.

داکت اسپلیت بیومن دارای ظرفیت های برودتی مختلفی هستند که براساس ظرفیت آن ها قیمت داکت اسپلیت ها مشخص می شود.  و هرچقدر ظرفیت داکت اسپلیت شما بالاتر باشد معمولا قیمت آن هم بیشتر خوالهد بود و هرچه ظرفیت پایین تر باشد معمولا قیمت هم پایین تر است.

معایب  و قیمت داکت اسپلیت بیومن

جمع بندی

خرید و قیمت داکت اسپلیت بویمن اولین چیزی است که مشتری در نظر می گیرد. اگر قصد خرید داکت اسپلیت را دارید باید در وهله اول مکانی را که می خواهید داکت اسپلیت نصب نماید را انتخاب نماید. و متراژ آن را بسنجید و بعد برای خرید داکت اسپلیت بیومن خود اقدام نماید. برای خرید داکت اسپلیت  بهتر است به سایت رودیکا که یکی از نمایندگی های فروش این محصولات است مراجعه نماید. و در صورت نیاز با کارشناسان این سایت تماس بگیرید و راهنمایی های لازم برای خرید و امکانات بیشتر این محصولات را دریافت نماید.

همچنین بخوانید :  مقایسه مشخصات فنی، خرید و قیمت داکت اسپلیت میدیا 36000 و 24000