جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
ویژگی داکت اسپلیت بویمن

داکت اسپلیت های جی پلاس از سری محصولات با کیفیت موجود در بازار می باشد. که دارای طرفداران زیادی است. و از قطعات و فناوری و تکنولوژی های به روز دنیا در ساخت آنها استفاده شده است این دستگاه یک نوع دستگاه تهویه مطبوع به حساب می آید. که در بیشتر مصارف مورد استفاده قرار می گیرد و دارای مزایای زیادی است که مهمترین مزیت آن تهویه هوایی محیط می باشد.

این دستگاه نیز به دو نوع معمولی و اینورتر دار تقسیم می شود معمولاً داکت اسپلیت های موجود در بازار دارای یک کارکرده یکسان هستند. ولی از نوع کمپرسور با یکدیگر تفاوت دارند. جی پلاس یکی از شرکت های محبوب جهان است که حدود چند سال پیش فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم خانگی بخصوص داکت اسپلیت آغاز کرد.

این شرکت توانست با استفاده از فناوری های به روز دنیا و کیفیت بالای محصولات خود مورد استفاده بیشتر مردم قرار بگیرد این شرکت تلاش کرده تا محصولات خود را براساس استاندارد های موجود تولید نماید.

انواع داکت اسپلیت جی پلاس

داکت اسپلیت ها مانند کولر گازی ها در دو نوع معمولی و اینورتر طراحی و تولید می‌شوند که هر کدام از این ها دارای ویژگی ها خاص خود است. داکت اسپلیت های اینورتر دار به دلیل کم مصرف بودن دارای محبوبیت بسیار زیادی در بین مصرف‌کنندگان است.

عملکرد این دستگاه به گونه ای است که کمپرسور بر اساس اختلاف دمای موجود برق مصرف می کند. تا بتواند به درجه مورد نظر تنظیم شده برسد پس این باعث می شود که در مصرف انرژی برق برق صرفه جویی شود.

همچنین بخوانید :  طرز کار داکت اسپلیت میدیا

همانطور که می دانید داکت اسپلیت های جی پلاس دارای ظرفیت های متنوعی است که در قیمت محصول تاثیر زیادی دارد این ظرفیت ها باعث شده که قیمت این دستگاه ها متغیر باشد. پس هرچه ظرفیت و ابعاد دستگاه جی پلاس بالاتر باشد قیمت آن نیز بیشتر است.

داکت اسپیلت جی پلاس 60  GCD60JN8HR3 یکی از باکیفیت ترین محصولات برند جی پلاس است که دارای بازه عملکرد دمایی وسیعی از 15- تا 24+ درجه سانتی گراد در حالت گرمایش بوده و در حالت سرمایش نیز این بازه حدود 10 تا 55 درجه سانتی گراد می باشد.

همچنین دارای کمپرسور اینورتر می باشد. که برخلاف کمپرسورهای دور ثابت در عین که موجب صرفه جویی انرژی می شوند. سرمایش و گرمایش بیشتری را نیز فراهم می کنند.

مشخصات داکت اسپلیت جی پلاس

این داکت اسپلیت دارای شکل ظاهری زیبا می باشد که می تواند با سبک دکوراسیون منزل شما تطابق و تناسب برقرار کند. داکت اسپلیت ها به دلیل نصب در سقف فضایی را اشغال نمی کنند. همچنین در ساختار اسپلیت های جی پلاس از فن هایی با کیفیت و پیشرفته استفاده شده که باعث کاهش صدای دستگاه در هنگام کار کردن شده است.

این فن ها  با افزایش توان هوادهی و هوای مطبوع را به صورت یکنواخت و متعادل در تمامی نقاط محیط پخش می کند.

این دستگاه به راحتی می تواند خنک کنندگی و تامین هوای مطبوع مسکونی،  اداری،  تجاری و درمانی را انجام دهد. بدنه و ساختار داکت اسپلیت جی پلاس از ورق های گالوانیزه با کیفیت و بادوام  ساخته شده و همچنین مبدل حرارتی دستگاه از فین های آلومینیومی پوشش داده شده است.

همچنین بخوانید :  سفارش اینترنتی داکت اسپلیت هایسنس HISSENSE در تهران

داکت اسپلیت جی پلاس

این فین ها اجزا و قطعات این دستگاه ها را در برابر پوسیدگی و خوردگی محافظت می کند. به علاوه این داکت اسپلیت ها در بیشتر شرایط آب و هوایی می توانند به خوبی کار کرد داشته باشند.

جمع بندی

همانطور که گفته شد داکت اسپلیت جی پلاس یکی از سیستم های تهویه مطبوع محبوب در بازار است. که به دلیل کیفیت بالای خود مورد استفاده مصرف کنندگان قرار می گیرد. پس اگر دنبال یک داکت اسپلیت با کیفیت و ارزان قیمت هستیم. می توانید به صورت آنلاین از سایت رودیکا اقدام به خرید این محصولات کنید.

این سایت دارای انواعی است داکت اسپلیت های جی پلاس می باشد. که می‌توانید با توجه به ظرفیت محیط مورد نظر خود اقدام به خرید این محصولات نماید.