جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
معایب داکت اسپلیت جی پلاس

در صورتی که قصد خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس را دارید به شما پیشنهاد می کنیم حتما به سایت های فروشی هم چون رودیکا مراجعه نماید و از آن ها راهنمایی های لازم را دریافت نماید.

نصب و راه اندازی داکت اسپلیت جی پلاس دارای اهمیت زیادی است و باید به هنگام نصب حتما نکات مهم و ضروری را رعایت کنید. بهتر است برای راه اندازی داکت اسپلیت جی پلاس به سراغ افراد دارای تجربه در این زمینه بروید تا بتوانید نصب و راه اندازی را به بهترین شکل انجام دهید.

داکت اسپلیت جی پلاس باید به درستی نصب و راه اندازی شود تا بعد ا مدتی دچار مشکل نشود و باعث به وجود آمدن هزینه های زیادی مانند افزایش مصرف برق و … نشود.

نصب و راه اندازی خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس چگونه است؟

در صورتی که قصد نصب و راه اندازی داکت اسپلیت جی پلاس را دارید باید در ابتدا به ظرفیت دستگاه و محیط منزل خود و یا محل کار و هر جایی که می خواهید دستگاه را نصب کنید  توجه نماید و بعد باید این یونیت های داخلی و خارجی را بر اساس استانداردهای مورد نیاز و کانال کشی تنظیم کنید.

راه اندازی داکت اسپلیت  در زمستان به این شکل است که باید در ابتدا یونیت خارجی و داخلی رو تمیز کنید شما باید در ابتدا و یونیت داخلی را با درآوردن فیلتر ها و تمیز کردن داخل آن تمیز و خشک کنید و بعد به سراغ یونیت خارجی بروید. یونیت های خارجی چیزی شبیه رادیاتور اتومبیل می باشند که این یونیت ها را باید تنها با آب تمیز کنید چون ممکن است مواد شوینده به موتور یونیت وارد شود و باعث خرابی و از بین رفتن موتور دستگاه شود که در صورتی که موتور دستگاه خراب شود ممکن است باعث ایجاد هزینه های زیادی برای شما شود بعد از این که یونیت های داخلی و خارجی را شست و شو دادید.

همچنین بخوانید :  بررسی مشخصات و قیمت خرید داکت اسپلیت بویمن BAUMEN

در این مرحله باید اسپلیت را به کویل آب گرم وصل نمایید تا در صورت استفاده از گرمایش اسپلیت بتوانید به وسیله پکیج های موتورخانه گرمایش مورد نظر خودتان را تامین کنید برای استفاده از حالت گرمایش باید در ابتدا شیر های فلکه  که مسیر ورودی و خروجی آب گرم به آب گرم است را وصل کنید و آن  را باز نماید و بعد دستگاه را در حالت HOOT یعنی گرمایش قرار دهید  و دمای مورد نظر خودتان را هم تنظیم کنید در صورتی که تنظیم و راه اندازی داکت اسپلیت برای شما مشکل باشد و نتواند آن را به خوبی انجام دهید به شما پیشنهاد می کنیم حتما از یک فرد متخصص در این زمینه استفاده کنید تا اسپلیت شما دچار مشکل نشود.

نصب و راه اندازی داکت اسپلیت جی پلاس چگونه است؟

در صورتی که بخواهید داکت اسپلیت خود را در فصل تابستان راه اندازی و نصب کنید باید در ابتدا یونیت داخلی و خارجی را با آب و مواد شوینده تمیز نمایید و بعد آن ها را خشک کنید و بعد از خشک شدن باید گاز مبرد دستگاه را مورد بررسی قرار دهید تا در صورت کم بودن و یا نداشتن گاز آن را تامین کنید بعد از اینکه از گاز مبرد دستگاه مطمئن شدید باید دستگاه را روی حالت  COOL قرار دهید و دستگاه را در  دمای مورد نیاز خود تنظیم کنید و بعد اقدام  به روشن کردن داکت اسپلیت خود کنید.

جمع بندی

امروزه اسپلیت دارای طرفداران بسیار زیادی است و بیشتر افراد برای منزل و محیط کار خود از این اسپلیت ها استفاده می کنند چون  دارای دو عملکرد گرمایش و سرمایش است که می تواند در فصل زمستان گرمایش و در فصل تابستان سرمایش مورد نیاز افراد را تامین کند. در  صورتی که بخواهید این داکت اسپلیت ها را خریداری کنید و قصد خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس را دارید به شما پیشنهاد می‌شود که به سایت رودیکا که یکی از نمایندگی های فروش این محصولات است مراجعه کنید و با تماس با کارشناسان این سایت اطلاعات مورد نیاز در مورد داکت اسپلیت جی پلاس و انواع داکت اسپلیت جی پلاس را دریافت کنید و خرید خود را از آن ها انجام دهید.

همچنین بخوانید :  مشخصات فنی و ویژگی های داکت اسپلیت کانالی میدیا HW60