جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
اسپلیت میدیا 48000

در صورتی که قصد خرید و قیمت داکت اسپلیت میدیا را دارید می توانید به سایت های معتبری هم چون رودیکا مراجعه نماید.  برند مدیا یکی از برند های صاحب نام است که دارای نمایندگی های مجاز زیادی در سطح کشور است که می توانید به راحتی خرید کولر  خود را از نمایندگی فروش داکت اسپلت مدیا انجام دهید.

خرید از نمایندگی ها دارای مزایای بسیار زیادی است که برخی از آن ها مانند: اطمینان از اصل بودن کالا، داشتن خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر محصول می باشد در برخی از نمایندگی ها نصب دستگاه بدون هزینه و توسط متخصصین خود این برند ها انجام می شود.

در این اسپلیت ها  از قطعات و تکنولوژی های به روز دنیا استفاده شده است که باعث شده است این دستگاه یکی از بهترین کولر گازی های موجود در بازار باشد.

مشخصات داکت اسپلیت 48000 میدیا

داکت اسپلیت میدیا 48000 دارای توان و قدرت بسیار زیادی هستند که می توانید از آن ها در فروشگاه ها مناطق مسکونی و …. اشاره کرد. این محصولات فضای زیادی را اشغال نمی کنند و در سقف جای گذاری می شوند. در این محصولات از بهترین قطعات و تکنولوژی ها استفاده می کنند. این محصولات دارای ظرفیت های متنوعی هستند که شما می توانید به راحتی با توجه به متراژ خانه خود یکی از انواع این محصولات را انتخاب نماید.

این اسپلیت ها از نظر رده انرژی در ردیف  A+ می باشند که یکی از مزایای مهم داکت اسپلیت مدیا است. کمپرسور اینورتر این دستگاه از گاز r۴۱۰ استفاده می کند یکی   دیگر از مزایای این دستگاه به حساب می آید.

همچنین بخوانید :  مقایسه ویژگی ها خرید و قیمت داکت اسپلیت بویمن

در هنگام خرید داکت اسپلیت مدیا بهتر است به گارانتی و خدمات پس از فروش آن توجه نماید به این علت که یک نوع تضمین و کیفیت و کارایی سیستم به حساب می آید. داکت اسپلیت های که از نمایندگی ها خریداری می شود دارای ضمانت نامه معتبر هستند. که در صورت وجود هر گونه مشکلی به راحتی با استفاده از گارانتی می توانید مشکل را برطرف نماید.

این محصول دارای قدرت و توان خنک کنندگی بسیار بالای است که باعث شده است از این داکت اسپپلیت میدیا 48000 برای مناطق مسکونی، تجاری، فروشگاهی و…. استفاده نمایند.

این کمپرسور با گرفتن انرژی الکتریکی و شروع به کار گاز مبردی که از اوپراتور فرستاده شده را فشرده می کند و به بخش کندانسور می فرستد. گاز مبردی که در این داکت اسپلیت استفاده شده است از نوع گاز مبرد R410a می باشد که با محیط سازگاری دارد.

در این دستگاه ها از کمپرسور های روتاری استفاده می کنند به این علت که از راندمان و بازدهی بالای دارند و همچنین باعث کاهش مصرف انرژی هم می شوند. این کمپرسور با گرفتن انرژی الکتریکی و شروع به کار گاز مبردی که از اوپراتور فرستاده شده را فشرده می کند و به بخش کندانسور می فرستد.  با انجام شدن این فرآیند به وسیله کمپرسور فشار گاز مبرد هم زیاد می شود. این کمپرسور ها از مکانیزم چرخشی و جا به جایی بسیار خوبی برخوردار هستند.

ویژگی های داکت اسپلیت میدیا

  • قابلیت لوله کشی مسی تا اختلاف ارتفاع عمودی 30 متر و مجموع 50 متر
  • دارای نصب کویل آبگرم برای گرمایش در فصل سرد
  • استفاده از ورق گالوانیزه سنگین و محافظ شده با پوشش دارای عایق 5 میل ضد حریق
  • موتور فن سه سرعته سانتریفیوژی فلزی
  • سطح صدای بسیار پایین یونیت داخلی
  • دارای پمپ درین جهت انتقال آب کندانسور تا ارتفاع 75 سانتی متر
  • قابلیت گرمایش به وسیله آب گرم
  • دارای برچسب انرژی A
  • مبدل حرارتی و مقاوم در برابر خوردگی به دلیل داشتن فین های آبی
  • کمپرسور اینورتر کم مصرف
همچنین بخوانید :  داکت اسپلیت هایسنس چیست و چگونه کار می کند؟

ویژگی های داکت اسپلیت میدیا

جمع بندی

در متن بالا همه چیز راجب داکت اسپلیت میدیا را به صورت خلاصه برای شما توضیح دادیم. در صورتی که قصد خرید و قیمت داکت اسپلیت میدیا را دارید می توانید  به سایت رودیکا مراجعه کنید و از این سایت قیمت داکت اسپلیت 48000 میدیا را دریافت کنید.