جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
داکت اسپلیت جی پلاس

امروزه خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس را می توانید از سایت رودیکا انجام دهید. داکت اسپلیت جی پلاس یکی از محصولات بسیار عالی است که می توانید با خیال راحت خریداری کنید.

اسپلیت جی پلاس یکی از محصولات ایرانی است که توسط شرکت گلدیران تولید می‌شود و معمولاً دارای کیفیت بسیار بالایی است و می تواند محیط های مختلف را به راحتی خنک نمایید ولی در هنگام خرید داکت اسپلیت ها باید به متراژ محیط توجه زیاد کنید تا بتوانید یک محصول با کیفیت خریداری کنید که بتوانند محیط را بر اساس دمای دلخواه شما خنک نماید.

برای خرید یک اسپلیت با ظرفیت مناسب شما باید طول و عرض محیط را اندازه گیری کنید و عدد به دست آمده را در هم ضرب نمایید و بعد عددی که به دست آمد را در ۲۵ BTU ضرب نمایید هر عددی که به دست بیاید را ظرفیت مورد نیاز برای محیط شما است. داکت اسپلیت جی پلاس  ۴۸۰۰۰ یکی از محصولات بسیار عالی و با کیفیت است که برای استفاده در فروشگاه ها و مغازه ها که متراژ حدود ۱۰۰ متر دارند بسیار مناسب است و می توان محیط را به خوبی خنک نماید.

داکت اسپلیت جی پلاس 48000

این محصول  از پرکاربردترین سیستم های تهویه مطبوع به حساب می آید که امروزه از آنها برای سرمایش و گرمایش مناطق مسکونی استفاده می کنند اسپلیت ها معمولاً در دو نوع اینورتر و معمولی تولید می شود که به راحتی در سقف جای گذاری می شوند.  در صورتی که شما یک داکت اسپلیت با ظرفیت مناسب برای فروشگاه و مغازه خود خریداری نکنید باعث می شود که مصرف انرژی برق شما بیش از حد مجاز باشد و هزینه های برق هم بسیار زیاد خواهد شد.

همچنین بخوانید :  مقایسه کولر آبی و کولر گازی

این داکت اسپلیت ها را باید به گونه ای نصب و راه اندازی کنید که چار مشکل نشوند و همچنین باعث افزایش مصرف برق و هزینه های مصرفی شما هم نشوند.

اسپلیت جی پلاس دارای کمپرسور های اینورتر هستند که می توانند در مصرف انرژی صرفه جویی نمایند و برای مناطق اسیدی و قلیایی بسیار گزینه مناسبی هستند و به دلیل فین های آبی که دارند در برابر خوردگی بسیار مقاوم می باشند. برای گرمایش می توانید اسپلیت ها را به کویل آب گرم وصل نمایید و از آن ها برای تامین هوای گرم در زمستان استفاده نمایید این محصولات دارای ریموت کنترل هستند که به وسیله آن می توانید دمای هوا را به خوبی کنترل نمایید.

این محصولات دارای راندمان و بازدهی بسیار عالی و بالایی هستند و معمولاً با کمترین میزان انرژی در یک مدت زمان بسیار کوتاه می تواند دمای اتاق را به دلخواه شما برسانند. این برند دارای ظرفیت های مختلف دیگری مانند ۳۰۰۰۰، 36000و 60000 است که هرکدام در نوع خود دارای ویژگی ها و کاربرد های مختلفی هستند. هرچه ظرفیت داکت اسپلیت بالاتر رود برای مکان های بزرگ قابل استفاده تر است.

داکت اسپلیت جی پلاس 48000

همانطور که در بالا گفته شد اگر قصد خرید داکت اسپلیت جی پلاس را داری باید حتماً به متراژ محیطی که می خواهید داکت اسپلیت را نصب نمایید توجه کنید و بر اساس آن یک داکت اسپلیت با کیفیت و با متراژ مناسب خریداری کنید برای  مغازه  و فروشگاه ها معمولاً داکت اسپلیت ۴۸۰۰۰ بسیار عالی است و می تواند فضا را به خوبی خنک نماید.

همچنین بخوانید :  مقایسه مشخصات و قیمت مدل های داکت اسپلیت جی پلاس قبل از خرید Gplus

جمع بندی

در متن بالا توضیحات مفید و مختصری را درباره داکت اسپلیت جی پلاس در اختیار شما قرار دادیم که همان طور که گفته شد محصولات تولیدی برند جی پلاس از سری محصولات بسیار عالی و با کیفیت است که شما می توانید با خیال راحت خریداری نمایید. همچنین بهتر این محصولات را از نمایندگی های مجاز این برندها خریداری کنید در صورتی که قصد خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس را دارید حتماً به سایت رودیکا مراجعه نمایید. و از تنوع محصولات این سایت دیدن کنید و در صورتی که اطلاعات کافی درباره نحوه خرید اینترنتی و یا خود داکت اسپلیت ندارید می توانید با کارشناسان بخش فروش این سایت تماس بگیرید و اطلاعات مفیدی را به دست بیاورید.