جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
راهنمای استفاده از کنترل کولر گازی ایران رادیاتور

کنترل کولر گازی ایران رادیاتور یکی از وسایل کاربردی برای این سیستم تهویه مطبوع است. که به وسیله آن می توانید دمای کولر گازی و یا حالت آن را تغییر دهیم. این کولر گازی ایران رادیاتور معمولاً دارای ظرفیت‌ های ۶ هزار تا ۲۴ هزار می باشد.

اکولر گازی ایران رادیاتور به گونه ای طراحی شده که دارای کمترین میزان مصرف انرژی می باشد. این کولر دارای رده انرژی A  است کی یکی از رده های بسیار مناسب و کم مصرف به حساب می آید.  در این کولر گازی از کمپرسور روتاری که برای مناطق معتدل و مرطوب  مناسب استفاده شده است. کمپرسور به کار رفته در این دستگاه از  گاز r۴۱۰ استفاده می کند.

این گاز جوری ساخته شده که با محیط زیست سازگار است به این علت دارای طرفداران زیادی می باشد. در ادامه قصد داریم مراحل استفاده از کنترل کولر گازی ایران رادیاتور را برای شما توضیح می دهیم:

دکمه های کنترل کولر گازی ایران رادیاتور

دکمه NO / OFF

از این دکمه برای روشن و یا خاموش شدن کولر گازی استفاده می کنند که با زدن یک بار این دکمه می توانید کولر را با توجه به تنظیماتی که در هنگام خاموش شدن داشته است روشن نماید.

دکمه RESET

این دکمه در قسمت پایین کنترل قرار دارد و به شمکل دایره ای می باشد و وظیفه تنظیم کولر به تنظیمات اولیه را دارد و به وسیله آن می توان کولر را به تنظیمات اولیه آن برگرداند.

دکمه SLEEP

ز این دکمه برای مکانیزم خواب استفاده می شود برای ایجاد هوای مطبوع در هنگام خواب می توانید این دکمه را فعال کنید برای خاموش و روشن کردن این دکمه می توانید با فشردن یک باره آن آن را فعال و یا غیر فعال کنید

همچنین بخوانید :  بررسی مشخصات و قیمت، خرید آنلاین کولر گازی ایران رادیاتور در تهران 36000

دکمه SMART

این دکمه وظیفه قرار گیرد دادن دمای دستگاه در حالت هوشمند را بر عهده دارد

 lock

دکمه لاک برای کارکرد بیشتر در مکان های عمومی استفاده می شود و برای قفل کردن صفحه کلید بر روی یونیت داخلی از آن استفاده می کنند

دکمه AUTO CLEAN

از این دکمه برای تمیز کردن خودکار استفاده می شود و برای عملکرد قبل و بعد از حالت خنک کردن بر رطوبت گیری به صورت خودکار انجام می شود.

دکمه MODE

با زدن این دکمه می توانید حالت دستگاه را برای سرمایش و گرمایش فعال نماید.

TURBO

با فشردن این دکمه کولر شما با بیشترین میزان قدرت خود به حالت خودکار شروع به کار می کند و این حالت فقط در حالت گرمایش و سرمایش قابل اجرا می باشد.

TIME / ON  و TIME / OFF

از این عملکرد برای برنامه ریزی به صورت خودکار انجام می شود که در چه زمانی کولر گازی روشن و یا خاموش شود.

SPEED

برای تغییر دادن دور فن یوینت داخلی از این دکمه استفاده می کنند.

دکمه swing

با زدن این دکمه  بر روی دکمه ی اسوینگ می توانید حالت های فن را به طور دلخواه انتخاب نمایدکه در این حالت فقط یونیت داخلی روشن است و کمپرسور روشن نخواهد شد.

دکمه های کنترل کولر گازی ایران رادیاتور

FAN

این دکمه همانطور که از اسمش مشخص است فن دستگاه می باشد که با فشردن این دکمه کولر بر روی حالت فن می رود و مثل گزینه ی اسوینگ فقط یونیت داخلی روشن است و کمپرسور کار نمی کند.

جمع بندی

کولر گازی های ایران رادیاتور دارای امکانات زیادی است. که به وسیله کنترل کولر گازی ایران رادیاتور می توانید حالت کولر را به حالت های مختلف تعویض کرد. این کولر ها را بهتر است از نمایندگی های مجاز این برند خریداری نماید. تا در صورت هر مشکلی بتوانید به راحتی با تماس با نمایندگی ها مشکل خود را برطرف نماید. این کنترل ها برای راحتی استفاده کننده می باشند تا بتوانند حالت کولر را تغییر بدهند و  یا آن را خاموش نمایند.

همچنین بخوانید :  معایب کولر گازی ایران رادیاتور