جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
داکت اسپلیت جی پلاس

خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس Gplus را می توانید از نمایندگی فروش این محصولات دریافت نماید. هنگامی می خواهید داکت اسپلیت خریداری نماید تنها چیزی که باید حتما در نظر بگیرید متراژ محیطی است که می خواهید برای آن جا داکت اسپلیت خریداری نماید.

برای اندازه گیری مکانی که می خواهید داکت اسپلیت نصب نماید باید طول و عرض اتاق را اندازه گیری نماید و بعد اعداد به دست آمده را در هم ضرب نماید و بعد عددی که به دست آمد را در 25 BTU ضرب کنید هر عددی که به دست می آید ظرفیت مورد نیاز سرمایشی داکت اسپلیت شما را مشخص می کند. اگر کولر را براساس ظرفیت خریداری نماید مطمعن باشید که حتما اتاق را به خوبی خنک می نماید.

راهنمای انتخاب داکت اسپلیت جی پلاس

ظرفیت داکت اسپلیت  Gplus و محیط ارتباط مستقیمی با یک دیگر دارند اگر داکت اسپلیت با ظرفیت زیاد خریداری کنید در واقع در انتخاب ظرفیت زیاده روی کرده اید. درست است که داکت اسپلیت دارای ظرفیت زیاد اتاق را زود خنک می کند ولی باعث افزایش مصرف انرژی برق دستگاه نیز هم می شود پس باید حتما داکت اسپلیت متناسب با ظرفیت محیط خریداری نماید.

دیگر مواردی که باید حتما در هنگام خرید داکت اسپلیت آن ها را در نظر بگیرید مواردی هم چون:

  • ارتفاع سقف یکی از مواردی است که باید در نظر بگیرید باید ارتفاع سقف 3 متر باشد در صورتی که ارتفاع سقف زیاد باشد باید ظرفیت داکت اسپلیت هم زیاد شود.
  • یکی دیگر از مواردی که باید در نظر بگیرید آفتاب گیر بودن آن است که در سرمایش داکت اسپلیت تاثیر زیادی دارد. اگر اتاق آفتاب گیر باشد چیزی حدود یک هزار BTU ظرفیت به داکت اسپلیت اضافه می شود.
  • از دیگر مواردی که باید در نظر بگیرید آب و هوا و شرایط محیطی است که نقش مهمی در انتخاب داکت اسپلیت جی پلاس دارد.
  • تعداد افراد در محیط هم در انتخاب بسیار اهمیت دارند یعنی هرچقدر افراد در فضا بیشتر در رفت آمد باشند باید داکت اسپلیتی با ظرفیت بالاتر برای محیط انتخاب نماید.
همچنین بخوانید :  نمایندگی داکت اسپلیت جی پلاس

داکت اسپلیت ها از پرکاربرد ترین سیستم های تهویه مطبوع است که از آن ها برای گرمایش و سرمایش ساختمان های مسکونی استفاده می کنند. داکت اسپلیت های جی پلاس در دو نوع معمولی و اینورتر می باشد که به وسیله کانال کشی در داخل سقف جای گذاری می شوند. و در تابستان از آن ها برای سرمایش محیط استفاده می کنند.

انواع داکت اسپلیت های جی پلاس Gplus

داکت اسپلیت های جی پلاس دارای انواع مختلف با ظرفیت های متنوع هستند که برخی از آن ها را برای شما نام می بریم:

داکت اسپیلت جی پلاس 60GCD60JN8HR3

این داکت اسپلیت یکی از داکت اسپلیت های ظرفیت بالای جی پلاس است که دارای کمپرسور اینورتر می باشد و قابلیت سرمایش و گرمایش محیط را به خوبی دارد.

اسپیلت جی پلاس 48GCD48KN6HR3

این محصول یکی از باکیفیت ترین و بهترین داکت اسپلیت های موجود در بازار است که دارای تکنولوژی اینورتر است که تا 60 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی می نماید. و از ورود گرد و غبار و آلودگی به محیط هم جلوگیری به عمل می آورد.

داکت اسپیلت جی پلاس 30GCD30KNHR3

داکت اسپلیت جی پلاس 30 هزار یکی دیگر از انواع داکت اسپلیت جی پلاس است که دارای مصرف انرژی A است که در مصرف انرژی صرفه جویی می نماید.

داکت اسپلیت جی پلاس 36GCD36KN6HR3

داکت اسپلیت 36 هزار جی پلاس یکی دیگر از داکت اسپلیت های است که برای ساختمان ها و مناطق اداری و تجاری مناسب می باشد و دارای عملکرد بسیار عالی می باشد.

نمونه های که در بالا ذکر شد برخی از داکت اسپلیت های جی پلاس می باشند. درست نصب کردن داکت اسپلیت ها در کارکرد درست آن ها بسیار اهمیت دارد اگر داکت اسپلیت به خوبی نصب شود می تواند بالاترین بازدهی را داشته باشد. در هنگام نصب شما باید حتما لوله های مسی را به درستی نصب نماید.

همچنین بخوانید :  مشخصات و خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس 36000

انواع داکت اسپلیت های جی پلاس Gplus

جمع بندی

در هنگام خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس باید در ابتدا ظرفیت سرمایشی و گرمایشی مورد نیاز خود را در نظر بگیرید و براساس محیط داکت اسپلیت خود را انتخاب نماید. داکت اسپلت ها را می توانید برای مکان های مختلفی مانند آپارتمان ها، مناطق مسکونی و…. مورد استفاده قرار داد. این داکت اسپلیت ها را می توانید از سایت رودیکا که یکی از نمایندگی های مجاز فروش این محصولات است خریداری نماید. این سایت دارای مشاوران فروش زیادی است که می توانند به شما در هنگام خرید این محصولات کمک زیادی بکنند.