جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
داکت اسپلیت هایسنس

داکت اسپلیت هایسنس یکی از سیستم های تهویه مطبوع است که هوای خنک در تابستان و هوای گرم در زمستان را تامین می کند. که برای استفاده در مغازه ها و مناطق مسکونی  دیگر مکان های مختلف مناسب و کاربردی است. این محصول یکی از محصولات شرکت هایسنس است که در سال 1969در کشور چین راه اندازی شده و با تلاش زیاد و به کارگیری تکنولوژی روز دنیا به یک برند معتبر تبدیل شده است.

داکت اسپلیت دارای ویژگی های زیادی است که باعث شده افراد زیادی به جای استفاده از کولر گازی از داکت اسپلیت ها استفاده نمایند. شرکت هایسنس برای تولید داکت اسپلیت های خود از کمپرسور روتاری استفاده می نماید. این کمپرسور یکی از رایج ترین نوع کمپرسور در داکت اسپلیت است.

ایی با داکت اسپلیت هایسنس و نحوه انتخاب آن

داکت اسپلیت هایسنس از ابعاد کوچکی برخوردار است که به راحتی می توانید در سقف کاذب قرار دهید و همچنین قابلیت این را دارد که در فضاهای دیگر کانال کشی شود. این داکت اسپلیت ها به گونه ای طراحی شده اند که با کمترین میزان مصرف انرژی بیشترین بازدهی را دارند و در کوتاهترین زمان دمای اتاق را به درجه دلخواه می رسانند.

تنوع مدل داکت اسپلیت هایسنس

داکت اسپلیت هایسنس از فناوری اینورتر برخوردار است و در ظرفیت های 18000 تا 60000 تولید می شوند که در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. این داکت اسپلیت های دارای کیت اینورتر هستند که باعث کاهش مصرف برق و انرژی هستند و به عنوان داکت اسپلیت های کم مصرف شناخته شده اند.

در این داکت اسپلیت ها از گاز مبرد  استفاده شده است که از نوع R410  می باشد که دوست دار محیط زیست است و آسیب  کمتری به محیط زیست وارد می کند. و قابلیت کارکرد در آب و هوای معتدل و حاره ای را دارد. این داکت اسپلیت قابلیت تامین هوا متناسب با دمای دلخواه را در چند فضا دارد به این علت یک محصول اقتصادی است.

همچنین بخوانید :  نحوه تنظیم گرمایش داکت اسپلیت میدیا در زمستان

تنوع مدل داکت اسپلیت هایسنس

داکت اسپلیت هایسنس مانند داکت اسپلیت

در دو نوع اینورتر و معمولی تولید می شود. داکت اسپلیت هایسنس HIH24TG مانند دیگر برند ها دارای دو بخش یونیت داخلی و یونیت خارجی است. یونیت داخلی و شامل کویل فن و یونیت خارجی شامل کندانسور است. که یونیت داخلی و خارجی به وسیله سیم مسی به یک دیگر متصل می شوند. و هوای محیط به داخل یونیت داخلی وارد می شود همچنین گاز مبرد از کوندانسور  به کویل در یونیت داخلی انتقال پیدا می کند و با جذب گرمای هوای وارد شده باعث خنک شدن هوا شده و هوا توسط فن به محیط وارد می شود.

برای گرمایش محیط عملکرد داکت اسپلیت به گونه ای است که گاز گرم شده و وارد کویل می شود تا هوای وارد شده به کویل را گرم کند و از آن جا هوای گرم را به محیط انتقال دهد. برای کاهش هزینه در زمستان می توانید کویل آب گرم را در مسیر کانال و جلوی فن یونیت داخلی مصرف انرژی برق را کاهش داد.

مزایای داکت اسپلیت

  • داکت اسپلیت هایسنس دارای 5 سال ضمانت کمپرسور و 18 ماه قطعات است.
  • کارکرد فن در سه دور متوسط، کم و زیاد
  • فابلیت اتصال به کویل آب گرم جهت گرمایش
  • وزن کم و بدنه مقاوم
  • امکان تهویه چندین فضا با یک دستگاه
  • کیفیت بسیار بالا
  • دارای گاز مبرد R410
  • داکت اسپلیت هایسنس دارای فیلتر های شستشو است

قیمت داکت اسپلیت هایسنس

اسپلیت کانالی هایسنس به دلیل کیفیت بالا و رقابت بالایی که با برندهای معروف در بازار را دارد از قیمت معمولی برخوردار است.  اسپلیت هایسنس خود از برند های معتبر و معروف محسوب می شود. در بعضی موارد می توان گفت برند هایسنس از برندهای معروف دیگر در بازار از قیمت مناسب تری برخوردار است.

همچنین بخوانید :  آشنایی با داکت اسپلیت جی پلاس و نحوه انتخاب آن

قیمت داکت اسپلیت هایسنس

قیمت اسپلیت کانالی به موارد زیادی بستگی دارد. برای مثال داکت اسپلیت در ظرفیت های مختلف دارای قیمت متفاوتی می باشد  این محصول در ظرفیت های بالا قیمت بیشتری دارند و ظرفیت های پایین قیمت کمتری هم دارند.

جمع بندی

داکت اسپلیت هایسنس یکی از پر طرفدار ترین و رایج ترین نوع داکت اسپلیت است و دارای ویژگی های زیادی است که در بالا گفته شد. شما می توانید این محصول را با کمترین قیمت و گارانتی معتبر از  سایت رودیکا سفارش دهید. و در کمترین زمان تحویل بگیرید.