جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
خرید داکت اسپلیت هایسنس

خرید داکت اسپلیت هایسنس می تواند یک انتخاب بسیار عالی برای شما باشد چون این محصول یک دستگاه بسیار باکیفیت است که می توان با توجه به تعمیر و سرویس به موقع عمری طولانی و عملکردی عالی داشته باشد. این محصولات از سری کولرهای باکیفیت برند هایسنس است که با استفاده از بهترین تکنولوژی ها تولید شده اند.

خرید داکت اسپلیت هایسنس بهتر است از نمایندگی های فروش این محصولات انجام گیرد چون این نمایندگی ها محصولات خود را با گارانتی معتبر به بازار عرضه می کنند و در صورت خرابی می توانید به راحتی با در دست داشتن گارانتی مشکل را بدون هزینه برطرف نماید.

چیزهای که باید راجب داکت اسپلیت هایسنس بدانید

سرویس و تعمیر داکت اسپلیت هایسنس باید به موقع انجام شود تا از بروز هرگونه خرابی و مشکلی جلوگیری به عمل آید. در برخی از مواقع داکت اسپلیت ها به یک باره خاموش می شوند و متوقف می شوند که در این صورت باید مشکل از فیوز و یا ایرادات برق باشد.

فیلتر های دستگاه باید به موقع تعویض شود چون فیلتر ها وظیفه جلوگیری از ورود ذرات و غبار را بر عهده دارند و باید هر چند وقت یکبار تمیز شوند چون اگر این فیلترها به وسیله درات معلق در هوا مسدود شوند ممکن است جریان هوا از کویل اوپراتور عبور نماید و محیط را خنک ننماید. که در این صورت باید فیلتر ها را جدا نماید و ان ها را بشوید تا تمیز شود.

کمپرسور قلب داکت اسپلیت و کولر گازی است و اگر دچار خرابی شود کولر هیچ گونه سرمایشی نخواهد داشت. کندانسور این دستگاه وظیفه انتقال گرما از مکحیط داخل را بر عهده دارد و اگر مشکلی در این سیستم به وجود بیاید باعث می شود که دستگاه سرمایش خوبی نداشته باشد.

همچنین بخوانید :  راهنمای خرید و تعویض فیلتر داکت اسپلیت جی پلاس

تمامی فرمان ها در کولر بر عهده برد است و ر صورت خرابی و یا آسی باعث می شود که دستگاهکارکرد درستی نداشته باشد.

موتور فن بیرونی کولر وظیفه پروانه فن را به حرکت در بیاورد و همچنین انتقال گرمای کویل کندانسور را هم عهده دار است که اگر دچار مشکل شود باعث اختلال جریان هوای عبوری از کویل کندانسور می شود و سرمایش دستگاه کم می شود.

اوپراتور کولر گازی وظیفه جذب حرارت از محیط داخل را بر عهده دارد که در صورت وجود مشکل سرمایش دستگاه به خوبی انجام نمی شود و کولر دچار مشکل می شود.

خرید داکت اسپلیت هایسنس

یخ زدن داکت اسپلیت هایسنس یک امر طبیعی در زمستان است ولی اگر دستگاه شما دچار یخ زدگی زیادی و با لایه ضخیم شد  باید حتما به سراغ سرویس و تعمیر داکت اسپلیت هایسنس بروید تا مشکل برطرف شود. در صورت چنین مشکلی ممکن است ایراد از خرابی رله برد کمپرسور، سرد بودن بیش از حد هوای بیرون، کثیفی کویل کندانسور، خزالبی موتور فن دستگاه بیرونی و خازن مربوط به آن باشد.

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای شما به وجود بیاید ایجاد سر و صدای زیاد کولر گازی است که این صدا ها ممکن است به علت کثیف بودن بلوور فن باشد و یا ممکن است موتور فن پنل معیوب شده باشد و یا حتی ممکن است بلوور فن در هنگام سرویس و تعمیر داکت اسپلیت هایسنس به خوبی تنظیم نشده باشد. پس در صورت ایجاد سر و صدای زیاد بهتر است به دنبال تعمیر آن بروید تا باعث ایجاد مشکلات بیشتری در دستگاه نشود.

همچنین بخوانید :  مقایسه مشخصات فنی خرید و قیمت داکت اسپلیت میدیا سقفی با برندهای مختلف

جمع بندی

بهترین راه برای برطرف کردن هر گونه مشکل در داکت اسپلیت و یا کولر هایسنس بهتر است به سراغ تکنیسین های با تجربه در این زمینه بروید. تا بتوانند دستگاه شما را به راحتی تعمیر نمایند. اگر قصد خرید داکت اسپلیت هایسنس و یا سرویس و تعمیر آن را دارید به شما پیشنهاد می شود حتما به سایت رودیکا مراجعه کنید و یا با کارشناسان این سایت مشورت نماید.