جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
داکت اسپلیت جی پلاس

خرید و قیمت داکت اسپلیت بویمن را باید از فروشگاه های معتبر در سراسر دنیا انجام دهید. داکت اسپلیت بویمن یکی از سیستم های تهویه مطبوع است که برای کاهش دما و رطوبت بخشی بسیار موثر می باشد. این محصولات به راحتی در سقف جای گذاری می شوند و جای زیادی را اشغال نمی کنند.

این سیستم ها از به روزترین و مدرن ترین فناوری ها و تکنولوژی ها تولید شده است. و قطعات آن ها دارای دوام و کیفیت بسیار بالای می باشد. این دستگاه ها دارای بیشترین بهره وری و بازدهی برای کاربران است.

داکت اسپلیت های بیومن از سیستم های تهویه مطبوع هستند که بسیار کارآمد هستند که در ظرفیت های مختلف تولید و عرضه می شوند و برای سرمایش و گرمایش مناطق مسکونی و اداری و  تجاری بسیار مناسب می باشد. این دستگاه ها سازگار با محیط زیست هستند و از گاز مبرد R410a استفاده می کنند. ابعاد و وزن این دستگاه ها بسیار مناسب است و در سازه های کوچک به خوبی نصب می شود.

انواع و خرید و قیمت داکت اسپلیت بویمن

داکت اسپلیت های بایومن در ظرفیت های مختلف وجود دارند که هر کدام از آن ها برای یک محیط خاص طراحی شده است. برخی از این داکت اسپلیت ها شامل:

داکت اسپلیت بیومن BID -24H

این دستگاه بیومن دارای ظرفیت 24000 می باشد که بسیار کارکرد عالی دارد. این محصولات دارای ورودی هوای تازه است و قایلست اتصال هوای برگشت از پشت و زیر یونیت داخلی را دارا است و همچنین مجهز به سرمایش و گرمایش سریع است. به راحتی می توانید این محصول را در سقف جای گذاری نماید.

همچنین بخوانید :  راهنمای خرید داکت اسپلیت بویمن

داکت اسپلیت بویمن BID -36H

داکت اسپلیت بیومن 36000 دارای بدنه ضد خوردگی است. و بدنه ی بسیار مقاوم دارد و کمپرسور آن ها از نوع روتاری است که برای مناطق معتدل و مرطوب بسیار مناسب می باشد. این اسپلیت مانند دیگ اسپلیت ها دارای قابلیت سرمایش و گرمایش است  و از گاز مبرد R410a استفاده می کند که این گاز با محیط زیست بسیار سازگار است. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به تکنولوژی اینورتر این محصول اشاره کرد.

انواع و خرید و قیمت داکت اسپلیت بویمن

اسپلیت بایومن BID – 48H

این سیستم ها دارای هزینه نصب و راه اندازی بسیار پایینی هستند و هزینه نگهداری از آن ها بسیار مقرون به صرفه می باشد. این محصولات دارای سوئیچ کنترل دمای کمپرسور است که بسیار وسیله کاربردی است. در این اسپلیت ها دیگر نیاز به لوله کشی اضافی در ساختمان نمی باشد. و شما می توانید به وسیله کانال  به صورت مجزا هر اتاق را خنک نماید.

داکت اسپلیت بویمن BID – 60H

این نوع از داکت اسپلیت دارای ظرفیت بسیار بالای است و برای محیط های بزرگ بسیار مناسب می باشد. برای استفاده از گرمایش این داکت اسپلیت می توانید آن را به کویل وصل نماید و از آن برای گرمایش دستگاه استفاده نماید. برای استفاده از این داکت اسپلیت ها باید حتما کانال کشی انجام شود و بعد آن را در سقف جای گذاری نماید.

ویژگی کلی داکت اسپلیت بویمن

  • نیاز به لوله کشی اضافی ندارد
  • داری فیلترهای تصفیه هوا
  • نصب کویل برای گرمایش
  • قابلیت تامین اکسیژن کافی برای هر واحد به صورت جداگانه
  • دارای گارانتی 5 ساله کمپرسور و 18 ماهه قطعات است
همچنین بخوانید :  نکات مهم قبل از خرید کولر گازی

جمع بندی

خرید و قیمت داکت اسپلیت بویمن را می توانید از فروشگاه آنلاین رودیکا انجام دهید. این سایت یکی از نمایندگی های فروی این محصولات است که شما می توانید به راحتی از آن ها خرید نماید. شما حتی می توانید با بخش کارشناسان فروش این محصولات تماس گرفته و از آن ها راهنمایی های لازم برای خرید را دریافت نماید.

شما می توانید محصولات مورد نیاز خود را با یک قیمت بسیار منصفانه خریداری نماید. در این فروشگاه آنلاین تنوع محصولات بسیار بالا است که شما می توانید به راحتی آن ها را خریداری نماید.