جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
قیمت کولر گازی - رودیکا

مقایسه قیمت بهترین برند های کولر گازی یکی از سوالاتی است که اغلب افراد قبل از خرید به دنبال پاسخ مناسبی برای آن هستند. لازم است هنگام خرید کولر اطلاعات کافی د رمورد برندهای مختلف داخلی و خارجی داشته باشید تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

کولر و اسپلیت کاربرد بسیار گسترده و کلیدی در کشورهایی همچون ایران خصوصا در فصول گرم سال دارند که بدون آن ها زندگی بسیار سخت می شود.

آن چه اهمیت دارد انتخاب کولری است که علاوه بر داشتن کیفیت بالای کار، دوام قطعات و عملکرد راضی کننده از نظر اقتصادی نیز به صرفه باشد. در نتیجه از آن جا که این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد تصمیم گرفتیم مقاله ای با عنوان مقایسه قیمت بهترین برند کولرهای گازی برای شما ارائه دهیم که در ادامه شما را به خواندن این مقاله تشویق می کنیم.

راهنمای مقایسه قیمت بهترین برند های کولر گازی

برند کولرگازی اهمیت زیادی  دارد. امروزه بندهای داخلی و خارجی بسیاری در داخل کشور وجود دارند که شما می توانید از آن ها خریداری کنید این در حالی است که هر برند کولر گازی نیز خود چندین مدل با ظرفیت های مختلف دارد که بسته به شرایط آب و هوایی کشور مفید هستند. پس از مطالعه ویژگی های خاص هر برند در صورتی که هنوز در انتخاب و مقایسه قیمت بهترین برندهای کولر گازی  ابهامی داشتید می توانید از خدمات تیم رودیکا بهره مند شوید.

قیمت برند کولر گازی اجنرال

قیمت برند کولر گازی اجنرال

1: قیمت اسپلیت برند اجنرال OGENERAL

در هنگام مقایسه بهترین برندهای کولر گازی یکی از کولرهایی که پیشتاز  است و بیشتر کارشناسان آن را بهترین برند می دانند کولر گازی برند اجنرال است. این نوع کولر دارای رده انرژی A است و به عنوان کم مصرف ترین کولرهای گازی شناخته می شوند. همچنین موتور دستگاه کم صدا و قطعات آن با کیفیت و با دوام هستند. کولرهای اجنرال در انواع مختلف با ظرفیت های متفاوت وجود دارند که برای مناطق معتدل و گرم مناسب هستند.

همچنین بخوانید :  بهترین نمایندگی داکت اسپلیت هایسنس در تهران

2: قیمت کولر گازی گری GREE

یکی از بزرگ ترین کولرهای گازی که از ابزارهای تخصصی به شمار می روند و در لیست بهترین کولرهای گازی قرار دارد کولر گازی گری است. گری یکی از شرکت های تولید کننده انواع کولر گازی در سراسر دنیا است. کولرهای گری دارای تنوع بسیار زیادی هستند.

مصرف برق آن ها پایین است و جنس بدنه و قطعات آن ها دوام بسیار زیادی دارد. سازگاری این وسیله با محیط بسیار بالا است و در نمونه های دیواری و ایستاده وجود دارد. هنگام مقایسه قیمت بهترین برندهای کولر گازی لازم است به کارایی این وسایل نیز دقت کنیم که در پاساژها، اماکن سرپوشیده، رستوران ها و فروشگاه ها بسیار کاربرد دارند.

3: قیمت اسپلیت برند ال جی LG

یکی از بهترین و پرفروش ترین کولرهای گازی کولر گازی ال جی است. این کولر گزینه مناسبی برای سرمایش منازل شما در روزهای گرم سال است. این نوع کولر سبب کاهش چشمگیر مصرف انرژی حدود 70 درصد می شود. سیستم های ال جی دارای گرمایش و سرمایش بسیار خوبی دارند و با قابلیت نصب آسان و  جنس با کیفیت قطعات موجب صرفه جویی در هزینه های اضافی می شوند.

قیمت برند کولر گازی

قیمت برند کولر گازی

4:قیمت کولر گازی سامسونگ SAMAUNG

یکی از شرکت های خوشه ای در کره جنوبی که توانسته در بسیاری از کشورهایی آسیایی و اروپایی فعالیت داشته باشد و کولر گازی و اسپلیت و سایر وسایل تهویه را در جهان تولید و عرضه کند شرکت سامسونگ است. این نوع کولر دارای طراحی منحصر به فردی است و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا توانسته محصولات با کیفیت و با دوامی را در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

همچنین بخوانید :  مقایسه خرید و قیمت داکت اسپلیت برند جی پلاس و ال جی

قیمت کولر گازی

هنگام مقایسه قیمت بهترین برندهای کولر گازی لازم است عوامل مختلفی در نظر گرفته شود که می تواند در قیمت آن ها موثر باشد. براساس آماری که در بازار وجود دارد امروزه به طور رایج قیمت انواع کولر گازی در کشورمان بین 6 تا 40 میلیون تومان است که با توجه به برند و ظرفیت دستگاه قیمت ها تغییر می کنند.

از جمله عوامل موثر بر قیمت کولر گازی که سبب ایجاد تفاوت در کولرهای مختلف گردیده است می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  1. برندهای کولر گازی
  2. نوع موتور کولر گازی
  3. امکانات کولر گازی
  4. نوع کولر گازی
  5. نوع کمپرسور کولر گازی
  6. نوع اینورتر
  7. مصرف انرژی دستگاه

سخن آخر

علاوه بر قیمت دستگاه عوامل بسیاری مانند هزینه های نصب و نگهداری دستگاه در قیمت کولرهای گازی موثر هستند. از طرفی بسته به این که ظرفیت دستگاه چقدر است نیز قیمت دستگاه تغییر می کند. این در حالی است که هزینه هایی مانند هزینه های گمرک، هزینه نصب و نگهداری دستگاه و هزینه تامین برق دستگاه نیز در قیمت تاثیر گذار هستند.

اگر بخواهیم بر حسب برند قضاوت کنیم و مقایسه قیمت بهترین برندهای کولرگازی را انجام دهیم، گران قیمت ترین کولر گازی اجنرال است که تاکنون به فروش رسیده است و از طرفی انواع کولر گازی ال جی مانند اسپلیت ال جی M24AKH با کاهش هزینه برق مصرفی به عنوان کم مصرف ترین دستگاه در نظر گرفته شده است.