جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
مقایسه داکت اسپلیت بیومن و پکیج

داکت اسپلیت بویمن یک داکت اسپلیت است که از آن برای اداره، خانه و … استفاده می کنند. این داکت اسپلیت دارای تنوع بسیار متنوعی است.

داکت اسپلیت بیومن یکی از برند های است که در طول چند سال گذشته طرفداران زیادی را جذب کرده است و توانسته است رضایت مندی آن ها را به دست بیاورد این د اکت اسپلیت ها هر چند دارای ظرفیت بیشتری باشند از هوادهی و خنک کنندگی بیشتری برخوردار هستند و برای مکان های بزرگ تر از آن ها استفاده می کنند.

پس در هنگام خرید داکت اسپلیت Baumen  باید حتما به متراژ محیط مورد  نظر توجه بسیاری کرد. این داکت اسپلیت در ظرفیت های متنوعی وارد بازرار شده است. که می توان یکی از آن ها را مطابق با نیاز مشتری انتخاب کرد. معمولا ظرفیت این داکت اسپلیت ها از 18000 تا 60000 می باشد.

در ادامه قصد داریم گرمایش داکت اسپلیت بویمن و پکیج را با یک دیگر مقایسه نماییم.

گرمایش داکت اسپلیت بویمن

داکت اسپلیت بویمن  دارای دو عملکرد سرمایش و گرمایش است. از قابلیت گرمایش این دستگاه می توان در فصل زمستان استفاده کرد. و یا حتی برای مناطقی که تقریبا تمامی فصل های آن هوا سرد است می توانید از قابلیت گرمایش آن استفاده کرد.

این داکت اسپلیت ها را در سقف جای گذاری می کنند. این دستگاه دارای دو نوع یونیت است . که یونیت داخلی در داخل محیط خانه و در سقف جای گذاری می شود و یونیت خارجی در بیرون از فضای خانه نصب می شود.

پکیج ها امروزه به یکی از رایج ترین وسایل برای گرمایش به حساب می آیند. که مانند داکت اسپلیت فضای بسیار کمی را اشغال می کنند. و دارای ایمنی بسیار بالای هستند و هر واحد برای گرمایش یک پکیج به صورت جداگانه دارد. پکیج ها دارای محبوبیت زیادی هستند و راندمان بالای هم دارند.

همچنین بخوانید :  مقایسه مشخصات فنی، خرید و قیمت داکت اسپلیت میدیا 36000 و 24000

پکیج ها از دستگاه های پر مصرف به حساب می آیند و دارای استاندارد های مصرف انرژی هستند و در مصرف انرژی تا حداقل 20 درصد صرفه جویی می شود. این پکیج ها بیشترین بازدهی را دارا هستند. گرمایش این پکیج ها به وسیله آب گرم محیط را گرم می کند. این دستگاه ها دارای حجم پایینی هستند به این علت فضای کمی را اشغال می کنند. برای نصب کردن این پکیج ها به هزینه پایین تری نیاز است و هم چنین دارای مصرف انرژی بسیار پایینی هم می باشند.

گرمایش داکت اسپلیت بویمن

وقتی که شیر آب گرم در پکیج ها باز می شود سنسور برقی مدار رادیاتورها تا زمانی که آب گرم باز می باشد قطع می شود و با بسته شدن شیر آب گرم، مدار آب گرم پکیج وصل می شود. پکیج ها دارای انواع مختلفی هستند مانند: پکیج دیواری گازی، پکیج برقی و چگالشی.

پکیج های دیواری دارای یک مبدل می باشند که از آن برای گرم کردن آب مصرفی در خانه استفاده می کنند و در برخی هم دارای دو مبدل است که برای گرم کردن آب شوفاژ و آب مصرفی از آن مبدل ها به صورت جداگانه استفاده می شود.

جمع بندی

داکت اسپلیت Baumen یکی از داکت اسپلیت های معتبر در بازار است که طرفداران خاص خود می باشند. این دستگاه تهویه مطبوع دارای ظرفیت های گوناگونی است که باید هر کدام را متناسب با محیط مورد نظری که می خواهید آن را نصب نماید انتخاب کنید. پکیج های گرمایشی هم دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند که می توانند در فصل گرما با کمترین هزینه یک گرمایش مطلوب را برای شما به وجود بیاورد. برای خرید این محصولان می توانید به سایت رودیکا که یکی از معتبر ترین سایت های فروش این محصولات است مراجعه نماید. و محصول مورد نظر خود را متناسب با هزینه خود خریداری نماید.

همچنین بخوانید :  نمایندگی فروش کولر گازی جی پلاس در تهران