جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
اسپلیت جی پلاس

خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس را از سایت رودیکا انجام دهید.  Gpluse  از برندهای دارای نام در زمینه تولید لوازم خانگی می باشد. که محصولات خود را با استفاده از بهترین قطعات و متریال تولید می‌کند. داکت  اسپلیت های Gpluse  از سیستم‌های تهویه مطبوع هستند که می‌تواند یک هوای بسیار عالی را برای افراد خانه فراهم کند. استفاده کردن درست از داکت اسپلیت ها باعث می شود که هزینه برق مصرفی شما پایین بیاید.

اگر قصد خرید داکت اسپلیت جی‌پلاس را دارید در وهله اول باید متراژ محیطی که می‌خواهید آن  را در آن نصب کنید  را محاسبه نماید  تا بتوانید یک داکت اسپلیت با ظرفیت مناسب برای آن محیط خریداری کنید.خرید این محصولات بهتر است از نمایندگی های آن ها انجام شود.

داکت اسپلیت ها دارای ظرفیت های گوناگونی می باشند که کوچکترین ظرفیت آن ها ۲۴ هزار و بزرگترین آن ها ۶۰ هزار می باشد. که معمولا قیمت این محصولات به ظرفیت آن ها بستگی دارد یعنی هر چقدر که ظرفیت داکت اسپلیت بالاتر برود معمولاً قیمت آن هم بالاتر خواهد رفت. این محصولات انواع مختلفی دارند که یکی از قدرتمندترین آنها اسپیلت جی پلاس 60GCD60JN8HR3 می باشد.که یک محصول بی نظیر می باشد و سرمایش و گرمایش را به خوبی  انجام می دهد.

مشخصات داکت اسپلیت جی پلاس

داکت اسپلیت های جی پلاس دارای تکنولوژی اینورتر می باشند. که این تکنولوژی باعث کاهش مصرف انرژی این دستگاه ها تا ۶۰ درصد می شود. این محصولات دارای فیلترهای چندگانه هستند که از ورود گرد و غبار و باکتری به محیط جلوگیری می کنند و یک هوای با کیفیت را برای شما به وجود می‌آورند. داکت اسپلیت جی پلاس دارای ریموت کنترل دیجیتال است. این محصول دارای قابلیت اتصال به کویل آب گرم برای تامین هوای گرم در فصل سرما است.

همچنین بخوانید :  راهنمای انتخاب و خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس براساس متراژ خانه

برای طول عمر داکت اسپلیت Gpluse  بهتر است آن را به صورت دوره ای سرویس نمایید تا باعث کاهش طول عمر آن شود. این داکت اسپلیت دارای سطح صدای پایینی می باشد و امکان تهویه چند فضا را به صورت همزمان را دارد.  فیلتر های این داکت اسپلیت قابل شستشو و ضد قارچ هستند. این محصولات از گارانتی معتبر برخوردارمی باشند  که کمپرسور ۵ سال و قطعات ۱۸ ماه است. این محصولات  دارای رده انرژی A هستند.

این محصول دارای راندمان و بازدهی بالای است و با کمترین میزان انرژی در مدت زمان کوتاهی دمای اتاق را به حد دلخواه می رسانند .این داکت اسپلیت ها را می توانید در مناطقی که دارای آب و هوای اسیدی هستند نصب نماید. جون این محصولات دارای قین های آبی هستند که جنس آن ها آلومینیوم است و از ایجاد آسیب و خوردگی در دستگاه جلوگیری می نماید.

مشخصات داکت اسپلیت جی پلاس

کمپرسوری که در این دستگاه ها نصب شده است از نوع روتاری می باشد. عملکرد گرمایش و سرمایش این دستگاه نسبت به بقیه دستگاه ها عالی است. کمپرسور این داکت اسپلیت دارای مزایای زیادی است مانند:

  • دارای راندمان و کارایی بالای
  • دارای ظرفیت گوناگون در بازار است
  • فن آوری سازگار با گازهای مبرد دوستدار محیط زیست
  • دارای تکنولوژی اینورتر برای بهینه کردن مصرف انرژی

جمع بندی

خرید و قیمت داکت اسپلیت های جی پلاس را از سایت های معتبر و به صورت آنلاین انجام دهید. یکی از سایت های معتبری که می توانید با خیال راحت از آن ها محصولات خود را خریداری نماید سایت رودیکا است. با بازدید از این سایت متوجه سابقه زیاد آن ها در این زمینه خواهید شد. در هنگام خرید داکت اسپلیت Gpluse باید در وهله اول متراژ و تعداد طبقات و نوع کاربری آن را در نظر بگیرید تا بتوانید یک دستگاه متناسب با آن خریداری نماید. قیمت این داکت اسپلیت ها هم با توجه به ظرفیت آن ها محاسبه می شود.

همچنین بخوانید :  طرز کار داکت اسپلیت وست پوینت