جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
داکت اسپلیت جی پلاس

برای خرید داکت اسپلیت جی پلاس باید ظرفیت و مشخصات داکت اسپلیت مشخص شود. برای خرید این داکت اسپلیت ها باید اول متراژ، نوع کاربری، تعداد طبقات و… در ان باید مشخص شود. همچنین باید به نوع تک فاز و سه فاز بودن محصول هم توجه شود.

قیمت داکت اسپلیت جی پلاس به مقدار ظرفیت و سه فاز و تک فاز بودن آن بستگی دارد. پس هرچه ظرفیت داکت اسپلیت بیشتر باشد قیمت آن هم بیشتر خواهد بود. داکت اسپلیت جی پلاس در سایز های 24000، 30000،36000، 48000 و 60000 است که ظرفیت های کمتر از 48000 به صورت سه فاز و ظرفیت های 48000 در نوع تک فاز و سه فاز و ظرفیت 60000 به صورت سه فاز تولید می شوند.

ذاکت جی پلاس

اسپلیت جی پلاس با پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا در دو نوع گرمسیری و غیر گرمسیری در ظرفیت های مختلف تولید می شود. داکت اسپلیت جی پلاس یکی از بهترین سیستم های تهویه به حساب می آید. که ساخت کشور چین است. و در دو حالت سرمایشی و گرمایشی عمل می کنند.  برند جی پلاس یکی از پر فروش ترین برند های موجود در بازار است. این محصول دارای راندمان و بازدهی بالای است و با کمترین میزان انرژی در مدت زمان کوتاهی دمای اتاق را به حد دلخواه می رسانند.

یکی از مزیت های داکت اسپلیت‌ برند جی پلاس دارا بودن کمپرسور اینورتر است به این دلیل که برق مصرفی را با توجه به نیاز دستگاه، تنظیم می کند و با این روش کمک شایانی به کاهش مصرف انرژی می کند.

همچنین بخوانید :  بررسی کامل مشخصات داکت اسپلیت جی پلاس و سفارش آن Gplus

نکات مهم درباره داکت اسپلیت جی پلاس

  • چنان چه واحد آپارتمان موردنظرتان تا 200 متر مربع، متراژ داشته باشد، به راحتی می توانید با بهره گیری از برق تک فاز اما 50 آمپر، از داکت اسپلیت‌ تک فاز استفاده کنید.
  • در آپارتمان ‌هایی که تا 150 متر مربع متراژ دارند، از داکت اسپلیت‌ تک فاز اما برق 32 آمپر استفاده کرد.
  • به طور معمول در ازای یک تن ظرفیت داکت اسپلیت، CFM 400 حجم هوادهی مناسب می باشد. کم بودن حجم هوادهی، کم بودن بودن میزان صدای داکت اسپلیت را به دنبال دارد و بیشتر بودن هوادهی نیز باعث بیشتر شدن میزان صدای داکت اسپلیت خواهد شد.

دو نمونه داکت اسپلیت

داکت اسپلیت جی پلاس مدل 24 GCD-24KNHR3 در حقیقت یک نوع دستگاه تهویه‌ مطبوع مشابه کولر گازی اسپلیت دیواری می باشند با این تفاوت که یک سری خصوصیات منحصر به فرد دارند. گفتنی است که تمامی این خصوصیات موجب ایجاد تفاوت بین داکت اسپلیت با سایر اسپلیت های معمولی شده است.. این داکت اسپلیت جی پلاس جهت انتقال و عبور هوا، از کانال ‌های تهویه همچون کانال گالوانیزه، پلی یورتان و … استفاده می نماید و این ویژگی در حقیقت یکی از مواردی می باشد که آن را از اسپلیت‌ های گازی دیواری متمایز می ‌کند. علاوه بر آن، این خصوصیت موجب برتری اینو داکت اسپلیت نسبت به سایر داکت اسپلیت های موجود در بازار می ‌شود.

جی پلاس

داکت اسپلیت جی پلاس 36 GCD-36KN6HR3 همچون دیگر نمونه های اسپلیت برند جی پلاس قابل استفاده برای خانه های نیمه کاره و … می باشد چرا که کانال کشی آن به صورت توکار انجام می شود. برخی از کمپرسورهای رایج به این صورت هستند که هنگامی به دمای از پیش تنظیم شده می رسند، عملیات را متوقف و پس از آن هنگامی که دمای داخلی محیط افزایش پیدا کند، دوباره شروع به کار می کنند، بی شک این کار باعث کاهش راندمان و بالا رفتن مصرف می شود.

همچنین بخوانید :  قیمت کولر گازی ایستاده چقدر است؟

این در حالی است که سیستم های اینورتر هوشمند جی پلاس از راندمان عملکرد بالاتری برخوردار بوده و خروجی سیستم با توجه به دمای محیط بیرون و داخل، افزایش و یا کاهش پیدا می کند. این سیستم باعث بالا رفتن حداکثری راندمان انرژی می شود و دارای سیستم کنترل ظرفیت نیز است.

جمع بندی

داکت اسپلیت برند جی پلاس دارای ویژگی های خاصی است که برای خرید آن باید به یک سری نکات مانند متراژ و ظرفیت و … توجه کنید تا بتوانید یک انتخاب درست داشته باشید. مجموعه رودیکا انواع اسپلیت برند جی پلاس را با بهترین قیمت ها به فروش می رسانند شما می توانید از این سایت یک خرید راحت و مطمعن داشته باشد.