جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
محصولات جی پلاس

برای سفارش آنلاین کولر گازی جی پلاس Gpluse می توانید به سایت رودیکا مراجعه نماید. این سایت یکی از سایت های فروش آنلاین کولر گازی جی پلاس است که انواعی از محصولات جی پلاس را به بازار عرضه می کند.
جی پلاس یکی از برندهای معروف در بازار است که تمامی محصولات خود را به صورت تمام و کمال و بدون هیچ گونه مشکلی تولید می نماید. این محصولات دارای کیفیت بسیار بالای است به این علت است که محصولات این برند بسیار پرطرفدار می باشند. این محصولات از برق تکفاز تغذیه می کنند.
اگر می خواهید کولر گازی جی پلاس را خریداری نماید باید در ابتدا متراژ محیطی که می‌خواهید کولر را در آن نصب کنید را محاسبه نماید تا بتوانید یک داکت اسپلیت با ظرفیت مناسب برای آن محیط خریداری کنید.خرید این محصولات بهتر است از نمایندگی های آن ها انجام شود.

ویژگی های کولر گازی جی پلاس Gpluse

این محصولات دارای عملکرد دو منظوره گرمایش و سرمایش است که با پخش و پرتاب باد چهارجهته هوای مطلوب و یکنواختی را به تمامی محیط منتقل می کنند. این کولرها دارای قدرت سرمایش و گرمایش بسیار بالای هستند. و از کیفیت ساخت بالای هم برخوردار می باشند. سطح صدای این کولرها بسیار پایین می باشد و هیچ گونه سر و صدایی ندارند. این محصولات دارای ریموت کنترل هستند که به راحتی می توانید تنظیمات آن ها را انجام دهید.
این کولرها برای مناطق حاره ای بسیار مناسب هستند و به دلیل داشتن کمپرسور اینورتر دارای مصرف انرژی پایینی می باشند و بازدهی بالای هم دارند. رطوبت زدایی یکی دیگر ویژگی های این محصول است که می توانید در محیط های که رطوبت بسیار زیاد است از ان استفاده نماید که با استفاده از این قابلیت رطوبت هوا را تا حد قابل قبولی حذف می شود. و یا حتی می توانید با تنظیم کردن تایمر این دستگاه ها ساعت روشن و یا خاموش کردن کولر خود را تنظیم کنید. همچنین با استفاده از این قابلیت می توانید میزان فعالیت دستگاه را به صورت دلخواه تنظیم نماید.
این محصول دارای پره های طلایی می باشد. این کولر ها به دلیل تبادل هوایی و افزایش سطح تماس دستگاه با هوا گاهی اوپراتور و کندانسور دچار زنگ زدگی و خوردگی می شوند. و این پره ها از ایجاد سایش و خوردگی آنها جلوگیری می نماید و عمر کولر را افزایش می‌دهند. از دیگر ویژگی های این کولر ها می توان به سنسور هوشمند اشاره کرد که بسیار کاربردی می باشد. به علاوه دارای صفحه نمایش و دریچه های متحرک است.

همچنین بخوانید :  راهنمای خرید کولر گازی جی پلاس 30000

 ویژگی های کولر گازی جی پلاس Gpluse
این محصول دارای فیلترهای است که از ورود آلودگی و گرد و غبار به داخل خانه جلوگیری می کنند. فیلتر های این داکت اسپلیت قابل شستشو و ضد قارچ هستند. این محصولات از گارانتی معتبر برخوردارمی باشند که کمپرسور ۵ سال و قطعات ۱۸ ماه است. این محصولات دارای رده انرژی A هستند.
این محصول دارای ظرفیت های گوناگونی است که شما می توانید به راحتی ظرفیت مورد نیاز خود را خریداری نماید. که معمولا کوچک ترین ظرفیت کولرهای جی پلاس 24000 و بزرگترین آن ها 60000 است که با توجه به محیط و متراژ منزل خود باید ظرفیت آن را انتخاب نماید.

جمع بندی

بیشتر افرادی که از این محصولات خریداری کرده اند از آن به خوبی راضی بوده اند. قیمت این محصولات بسیار به صرفه می باشد. برای خرید این محصولات و سفارش آنلاین کولر گازی جی پلاس Gpluse حتما به سراغ نمایندگی های فروش این محصولات بروید.
مجموعه رودیکا یکی از سایت های است که شما می توانید با خیال راحت از آن ها خرید نماید این مجموعه دارای کارشناسان بخش فروش است که می توانند به شما در هنگام خرید کولر کمک نمایند و راهنمایی های لازم را به شما بدهند.