جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
کولرگازی اسپلیت18000 ایران رادیاتور

کولر گازی ایران رادیاتور یکی از محبوب ترین سیستم های تهویه مطبوع است. این کولر ها دارای ظرفیت های مختلفی هستند. این محصولات از یونیت داخلی،  یونیت خارجی و ریموت تشکیل شده اند. یونیت خارجی که به نام کندانسور معروف است و در قسمت بیرونی ساختمان نصب می شود. یونیت داخلی به عنوان اپراتور و در فضای داخلی خانه و بر روی دیوار نصب می شود این کولر گازی در ساختمان های مسکونی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

این کولر ها در ظرفیت های گوناگونی طراحی می‌شوند. این سیستم ها دارای نوع ایستاده هستند هستند که آن ها هم از ۳ قسمت تشکیل شده و از آن ها در بیمارستان ها، ادارات،  فروشگاه ها و دیگر جا ها استفاده می شود. یونیت داخلی آن ها معمولاً به حالت ایستاده در فضای داخلی قرار می گیرد. از این نوع کولر ها با ظرفیت پایین تر می توان برای مصارف خانگی استفاده کرد.

من خرید این کولر گازی ایران رادیاتور

هنگام خرید کولر گازی ایران رادیاتور باید به برخی نکات توجه کرد: اولین نکته ای که در هنگام خرید این محصولات بسیار حائز اهمیت است توجه به متراژ محیطی است که قرار است کولر در آن نصب شود. اگر محیط مورد نظر کوچک باشد باید از کولری با ظرفیت مناسب به آن محیط استفاده کرد.  ولی در صورتی که از کولری با ظرفیت بالا برای مکان های کوچک استفاده کنید دچار مشکلاتی می شوید. مثلاً با روشن شدن کولر گازی دمای اتاق کاهش می یابد و شما احساس سرمای زیادی را احساس می کنید. پس مجبور می شوید کولر را خاموش کنید که با خاموش کردن کولر هوای محیط گرم می شود. و شما دوباره باید کولر را روشن کنید پس استفاده از یک کولر با ظرفیت بالا برای مکانی که دارای متراژ پایین است اصلا درست و به صرفه نمی باشد.

همچنین بخوانید :  نقد و بررسی کولر گازی دو پنله ایران رادیاتور

و برعکس آن اگر برای متراژ های زیاد یک کولر گازی با ظرفیت پایین تر تهیه کنید ممکن است کولر نتواند دمای محیط را به میزان دلخواه ما برساند و در نتیجه باعث افزایش هزینه‌ های برق شود.

کولر گازی ایران رادیاتور

هنگام خرید کولر گازی باید به ناحیه کاربری آن توجه کرد که این ناحیه کاربری بر روی بدنه دستگاه قرار گرفته است مثلاً کاربری T1  برای مناطقی است که آب و هوای گرم و مرطوب دارند.  کاربری T2 برای مناطق سردسیر هستند. کاربری T3  برای مناطق گرمسیری طراحی شده اند.

هنگام خرید این کولر ها باید به کمپرسور آنها توجه کرد. این کولر گازی ها دارای دو نوع کمپرسور پیستونی و کمپرسور های روتاری هستند. کمپرسورهای روتاری دارایی ظرفیت های 6 هزار تا ۳۵ هزار BTU می باشد. و برای شرایطی که حجم هوا و فشار بالا باشد از آنها استفاده می‌کنند. این نوع کمپرسور دارای مصرف انرژی پایینی است و صدایی خیلی کمی هم دارد. کمپرسورهای پیستونی دارای ظرفیت‌ های ۱۶ هزار تا ۳۷ هزار BTU  است که دارای صدای زیادی می باشند و به آن ها کمپرسورهای رفت و برگشتی هم می گویند.

نمونه های از کولرگازی ایران رادیاتور

کولر گازی ایران رادیاتور 18000 یکی از محصولات با کیفیت ایران رادیاتور است. که این محصول بی نظیر را براساس به روز ترین استاندارد های روز دنیا  طراحی و تولید کرده اند. ابعاد داخلی این یونیت داخلی 890 X 280 X 215 میلی متر است می باشد و ابعاد خارجی این محصول 830 X 320 X 600  میلی متر است. این محصول از سیستم سرمایش و گرمایش برخوردار است که این به نفع کاربران می باشد که در فصل های سرد گرما و در فصل گرم سرما را برای شما به وجود می آورد.

همچنین بخوانید :  بهترین کولر گازی برای شمال ایران

کولرگازی اسپلیت18000 ایران رادیاتور

کولر گازی ایران رادیاتور 30000 یک نمونه پر طرفدار و پر فروش است. که به وسیله این برند ساخته می شود. این کولر از دوام و مقاومت بالایی در برابر خوردگی دارد که در ساخت این محصول از قطعات با کیفیت و عالی استفاده شده است.

جمع بندی

کولر های ایران رادیاتور از برندهای معروف و با کیفیت است. که می توانید این کولرها را از سایت رودیکا که یکی از نمایندگی های این برند است خریداری نماید.