جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
تنظیم سرمایش اسپلیت هایسنس

خرید داکت اسپلیت هایسنس را می توانید از سایت رودیکا با یک قیمت بسیار مقرون به صرفه انجام دهید. این اسپلیت دارای دو عملکرد سرمایش و گرمایش است که شما می توانید به راحتی از این دو عملکرد استفاده نماید. در صورتی که بخواهید از سرمایش اسپلیت هایسنس استفاده نماید باید بتوانید که تنظیم سرمایشداکت اسپلیت را به خوبی انجام دهید تا اسپلیت شما بتواند به خوبی کارکرد داشته باشد. در ادامه می خواهیم چگونگی تنظیم سرمایش اسپلیت را برای شما توضیح دهیم.

چگونگی تنظیم سرمایش داکت اسپلیت هایسنس

قبل از اینکه بخواهید از اسپلیت خود استفاده نماید باید داکت اسپلیت خود را سرویس نمایید فیلتر های اسپلیت را به وسیله شیشه پاک کن و یک دستمال تمیز کنید و در صورتی که نمی توانید کولر گازی را به خوبی تمیز کنید می توانید برای تمیز کردن آن از یک متخصص حرفه ای کمک بگیرید تا از ایجاد مشکلات احتمالی جلوگیری کنید.

شما باید قبل از اینکه داکت اسپلیت خود را روشن کنید و آن را شروع به کار کنید مطمئن شوید که در پنجره های مناطق مسکونی و یا تجاری شما بسته است و هوایی و از آن محیط بیرون نمی رود، این کار برای صرفه جویی در مصرف انرژی می باشد. مرحله بعدی مطمئن بودن از اینکه سیستم دستگاه شما تمیز است و فیلتر های آن عاری از هرگونه آلودگی و یا گرد و غبار است.

اگر فیلتر ها کثیف باشند و قابل شستشو باشند می توانید  آن ها را شستشو دهید و یا حتی آن ها را عوض کنید،  مرحله بعدی بررسی کردن گاز داکت اسپلیت هایسنس شما می باشد در صورتی که گاز مبرد دستگاه کم باشد باید آن را گازگیری کنید بعد از بررسی گاز مبرد دستگاه باید کمپرسور را راه اندازی کنید تا مطمئن شوید که دستگاه به خوبی کار می کند و مشکلی ندارد.

همچنین بخوانید :  بررسی فنی و قیمت داکت اسپلیت 60000 جی پلاس

برای این که بتوانید یک سرمایش عالی داشته باشید باید محیط را محدود کنید یعنی تا حد امکان از باز شدن درب و پنجره ها اجتناب کنید تا بتوانید سرمایش بهتری داشته باشید علاوه بر این بستن درب و پنجره ها باعث می‌شود شما هوای خنک  بهتری داشته باشید همچنین باعث می شود که که مصرف انرژی شما هم کاهش پیدا کند.

بعد از بررسی کردن مراحلی که گفته شد نوبت به روشن شدن دستگاه میرسد که در اینجا باید دکمه ترموستات را بر روی دکمه cool قرار دهید که با فعال شدن این دکمه شما می توانید دمای مورد نظر خود را تنظیم کنیم که معمولاً دمای بالاتر نشان‌دهنده سرمایش کمتر و دمای پایین تر سرمایش بیشتر است.

معمولاً بهترین دمایی که برای یک فضای مسکونی و اداری می توان انتخاب کرد دمای ۲۴ تا ۲۵ درجه سانتی گراد می باشد بعد از تنظیم کردن ترموستات می توانید دستگاه را روشن کنید و از هوای خنک آن نهایت لذت را ببرید.

ویژگی های داکت اسپلیت هایسنس

در این داکت اسپلیت ها از گاز مبرد  استفاده شده است که از نوع R410  می باشد که دوست دار محیط زیست است و آسیب  کمتری به محیط زیست وارد می کند. و قابلیت کارکرد در آب و هوای معتدل و حاره ای را دارد. این داکت اسپلیت قابلیت تامین هوا متناسب با دمای دلخواه را در چند فضا دارد به این علت یک محصول اقتصادی است.

اسپلیت هایسنس

داکت اسپلیت هایسنس از فناوری اینورتر برخوردار است و در ظرفیت های 18000 تا 60000 تولید می شوند که در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. این داکت اسپلیت های دارای کیت اینورتر هستند که باعث کاهش مصرف برق و انرژی هستند و به عنوان داکت اسپلیت های کم مصرف شناخته شده اند.

همچنین بخوانید :  کم صداترین داکت اسپلیت توسط کدام برند تولید می شود؟

جمع بندی

در متن بالا سعی کردیم شما را با نحوه تنظیم سرمایش داکت اسپلیت هایسنس آشنا کنیم. این اسپلیت ها از سری اسپلیت های هستند که طرفداران زیادی دارد در صورتی که شما قصد خرید داکت اسپلیت هایسنس را دارید می توانید به مجموعه رودیکا مراجعه نماید و خرید اسپلیت خود را از این سایت انجام دهید. دو نمونه داکت اسپلیت هایسنس که بسیار پرطرفدار هستند مانند اسپلیت هایسنس 36000 و داکت اسپلیت هایسنس 48000 می باشد.