جهت مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله اینجا را لمس کنید
مزایای خرید و قیمت داکت اسپلیت جی پلاس اینورتر 48000

داکت اسپلیت جی پلاس یکی از سیستم های تهویه مطبوع موجود در بازار است که قابلیت سرمایش و گرمای را دارا است. که می توان از آن در ادارات و منازل به راحتی استفاده کرد.

این داکت اسپلیت ها دارای راندمان و بازدهی بسیار عالی و خوبی هستند. به خصوص اگر به خوب نصب و راه اندازی شوند ولی در صورتی که راه انداز داکت اسپلیت به خوبی انجام نشود. ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی در گرمایش و سرمایش دستگاه شود.

نصب و راه اندازی این دستگاه ها بسیار دارای اهمیت است و باید به هنگام نصب حتما نکات مهم و ضروری را رعایت نماید. شما می توانید برای راه اندازی داکت اسپلیت جی پلاس به سراغ افراد دارای تجربه در این زمینه بروید. تا بتوانید نصب و راه اندازی درست و خوبی داشته باشید.

راه اندازی داکت اسپلیت جی پلاس

برای راه اندازی در وهله اول باید مطمئن شوید که ظرفیت دستگاه را متناسب با محیط به درستی انتخاب کرده  اید. و بعد از آن باید یونیت های داخلی و خارجی آن را مطابق با استانداردهای لازم و کانال کشی تنظیم نمایید. بعد از آن باید به محل یونیت داخلی و خارجی کانال کشی شاسی فلزی دستگاه نصب شده و لوله‌های مسی هم اجرا شوند. و کندانسور و هواساز این دستگاه را هم نصب نماید.

راه اندازی داکت اسپلیت در فصل زمستان به این صورت است که باید یونیت داخلی و خارجی در مرحله اول تمیز کنید و بعد از تمیز کردن و شستشو باید دریچه فیلتر یونیت داخلی را در آورید و آن را هم تمیز نمایید. و بعد شبکه پشت یونیت خارجی که تقریباً چیزی شبیه به رادیاتور اتومبیل است را  با یک وسیله  که عاری از مواد شوینده و آب است تمیز نماید. چون ممکن است آب و مواد شوینده به موتور  نفوذ نماید و باعث خرابی آن شود.

همچنین بخوانید :  راهنمای خرید و قیمت داکت اسپلیت میدیا اینورتر

و بعد از شستشوی یونیت خارجی و داخلی باید دستگاه رو به کویل آبگرم وصل کنید. تا گرمایش آن به وسیله پکیج یا موتورخونه تامین شود توجه داشته باشید. که حتما باید شیر فلکه های خروجی و ورودی آب گرم که به کویل آب گرم وصل هستند. را باز نمایید و بعد به وسیله کنترل دستگاه حالت دستگاه را بر روی HOT یعنی گرمایش تغییر دهید. و دمای مورد نظر را تنظیم کنید. در صورتی که نتوانستید دستگاه را راه اندازی نماید می توانید برای راه اندازی گرمایش داکت اسپلیت در فصل زمستان با سرویس کار تیم رودیکا تماس بگیرید و از آن ها کمک بخواهید.

راه اندازی داکت اسپلیت جی پلاس

راه اندازی سرمایش داکت اسپلیت در فصل تابستان هم به این صورت است که باید یونیت داخلی و خارجی دستگاه را با آب و مواد شوینده تمیز بشویید. و خشک نماید و بعد باید حتماً گاز مبرد دستگاه را بررسی نمایید. و در صورتی که شارژ دستگاه کم باشد باید آن را شارژ کنید. مرحله بعدی بازدید از کمپرسور می باشد که باید حتما آن را بررسی نمایید و بعد از بررسی کردن این قطعات به وسیله کنترل دستگاه حالت دستگاه را روی COOL  بگذارید و دستگاه را در دمای مورد نظر تنظیم نماید و  بعد آن را روشن کنید.

داکت اسپلیت

این دستگاه دارای ویژگی های زیادی از جمله نگهداری آسان، کارکرد آسان، طول عمر بالا، عملکرد گرمایشی و سرمایشی و قیمت مناسب برخی از ویژگی های مثبت این دستگاه ها است. که می توانید آن ها را برای ساختمان ها و یا ادارات و منازل خود استفاده نماید. در هنگام خرید این دستگاه باید حتما ظرفیت آن به درستس انتخاب شود. و نصب و راه اندازی آن هم به درستس انجام شود چون نصب اشتباه ان می تواند باعث افزایش راندمان دستگاه شود. برای نصب می توانید از مجموعه رودیکا که نمایندگی این برند است کمک بگیرید.

همچنین بخوانید :  مقایسه مزایا و معایب کولر گازی و داکت اسپلیت